NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Baltimore Ravens

Baltimore Ravens

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 17]

376 Re: Baltimore Ravens taj Sre 14 Mar 2018, 10:48

kb8

Moderator
Moderator
Moram priznati da sam pomalo razočaran trenutnim offseasonom...

Ništa s ničim...

377 Re: Baltimore Ravens taj Sre 14 Mar 2018, 10:49

dr.dule

Admin
Admin
BALTIMORE RAVENS

Coaching/Front Office Moves: Relieved DC Dean Pees. Promoted DC Don Martindale from LBs coach.

Reserve/Future Contracts: RB John Crockett, DB Robertson Daniel, DB Bennett Jackson, OT Steven Moore, DB Robert Nelson, RB Ricky Ortiz, WR DeVier Posey, QB Josh Woodrum

3/6/2018: Re-signed DE Brent Urban to a one-year contract.

3/12/2018: Re-signed LG James Hurst to a four-year, $17.5 million contract. Released DB Lardarius Webb.

3/13/2018: Signed WR Ryan Grant to a four-year, $29 million contract. Signed WR John Brown to a one-year, $5 million contract. Released RB Danny Woodhead and RT Austin Howard.

sa $6,507,626 bas i ne mogu mnogo.

378 Re: Baltimore Ravens taj Sre 14 Mar 2018, 11:02

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Pa kad preplacujes igrace tipa Grant nije ni cudo sto dolazis u sitauciju da nemas mesta. Tim je trenutno bez pravca, niti dovoljno dobar da se bori za titulu niti je mlad pa da ima neku buducnost. Sve vise se spominje da bi mogli da draftujemo QB-a za buducnost na ovom draftu i ja bih iskreno voleo iako se to nece desiti. Flacco ima mozda jos dve godine i treba se vec polako praviti plan za dalje i ko ce ga naslediti.

379 Re: Baltimore Ravens taj Sre 14 Mar 2018, 11:17

Peyton Manning

Admin
Admin
Collins jedino sto mi se trenutno dopada u Bal. I Mosley

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

380 Re: Baltimore Ravens taj Sre 14 Mar 2018, 11:24

Steelers

Design Team
Design Team
imao je John Brown sjajnu sezonu.. 2015. neki od pustinjskih ptica sa foruma su najavljivali da ce biti i najbolji risiver. ja ga uzeo u fantaziju, vec sezonu kasnije se pokazalo da je slot risiver u najbolju ruku

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

381 Re: Baltimore Ravens taj Sre 14 Mar 2018, 11:26

Peyton Manning

Admin
Admin
@Steelers ::imao je John Brown sjajnu sezonu.. 2015. neki od pustinjskih ptica sa foruma su najavljivali da ce biti i najbolji risiver. ja ga uzeo u fantaziju, vec sezonu kasnije se pokazalo da je slot risiver u najbolju ruku
Jeste, imao sam ga i ja te sezone kad je pokidao, al on je deep threat plus injury prone

382 Re: Baltimore Ravens taj Sre 14 Mar 2018, 11:35

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Njegovo dovodjenje i nije lose sto se mene tice. Ugovor je 1-year 5mil, tako da je low risk high reward ali definitivno nije neko pojacanje koje nama treba jer je u najboljem slucaju WR3 deep threat. Nama treba jedan stud, go to guy, kakvi su bili Boldin i Steve Smith. Takvih nema trenutno na pijaci tako da jedino kroz draft da se proba.

383 Re: Baltimore Ravens taj Sre 14 Mar 2018, 12:09

kb8

Moderator
Moderator
Kad već spominješ starije igrače koji još mogu nešto dati, eo Nelson je slobodan...

384 Re: Baltimore Ravens taj Sre 14 Mar 2018, 22:43

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Jordy Nelson is currently scheduled to visit the Raiders (he's there today), Seahawks, Saints and Ravens. Strong market for WR

Dolazi na razgovor danas. Iskreno ne znam sta da mislim, mozda je previse mator Very Happy Ne bi ga Packersi tek tako pustili da ne misle da je zavrsio svoje.

385 Re: Baltimore Ravens taj Sre 14 Mar 2018, 22:48

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP

386 Re: Baltimore Ravens taj Pet 16 Mar 2018, 00:49

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
WR Ryan Grant, who reached agreement with Baltimore on a $29 million deal, failed his physical and his Ravens deal is null and void, per sources. Grant will have to find another deal with another team willing to pass him on his physical.

Hahaha covek odjednom pada na pregledu kad Raidersi otpustaju Crabtreea Very Happy Sta god da se ovde desilo dobro je, preplatili bi coveka, Crabtree je mnogo bolja opcija.

387 Re: Baltimore Ravens taj Pet 16 Mar 2018, 06:54

dr.dule

Admin
Admin
Placko je cudo

388 Re: Baltimore Ravens taj Pet 16 Mar 2018, 09:14

kb8

Moderator
Moderator
Cashtree ovdje možebitno dakle...

389 Re: Baltimore Ravens taj Pet 16 Mar 2018, 23:27

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
The #Ravens and WR Michael Crabtree reached a 3-year deal worth $21M, source said. He gets $15M over 2 years… and it could be up to $20M. $11M guaranteed. Really nice deal.

Covek dobio manje garantovano od Granta a bolji igrac. Ne znam sta je Ozzie pio kad je dogovarao Granta ali se na vreme otreznio. Svidja mi se pojacanje iako ga ne gotivim, iskusan igrac.

390 Re: Baltimore Ravens taj Pet 16 Mar 2018, 23:33

Steelers

Design Team
Design Team
pa kaze... Very Happy

391 Re: Baltimore Ravens taj Sub 17 Mar 2018, 12:22

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Tad sam i zgotivio Sermana a ovog "zamrzeo". Kako se stvari menjaju, sad me Serman razocarao a ovaj igra u mojoj ekipi Very Happy Al sad kad je u Baltimoru i voleo bih da bude paljevina kakva jeste i da igra dobro, treba nam jedan takav u napadu. Gledam malo hajlajtse, par hvatanja ovde nisam video za celu sezonu od svih resivera u ekipi:

392 Re: Baltimore Ravens taj Sub 17 Mar 2018, 12:25

Steelers

Design Team
Design Team
kad smo vec kod ovog prvog klipa, kako na 0:32 serman podjebava navijace najnersa Very Happy

393 Re: Baltimore Ravens taj Sub 17 Mar 2018, 12:45

dr.dule

Admin
Admin
sve sve ali je pederski izmesljen razlog da se otpusti lik koji je potpisan. doduse legalno. Ozi kaze da nije znao. jok , nije. Bilova skola.

Poslednji izmenio dr.dule dana Sub 17 Mar 2018, 12:46, izmenjeno ukupno 1 puta

394 Re: Baltimore Ravens taj Sub 17 Mar 2018, 12:46

dr.dule

Admin
Admin
@Ol' Dirty Bastard ::The #Ravens and WR Michael Crabtree reached a 3-year deal worth $21M, source said. He gets $15M over 2 years… and it could be up to $20M. $11M guaranteed. Really nice deal.

Covek dobio manje garantovano od Granta a bolji igrac. Ne znam sta je Ozzie pio kad je dogovarao Granta ali se na vreme otreznio. Svidja mi se pojacanje iako ga ne gotivim, iskusan igrac.

Placko igrac. nemoj zezati.

395 Re: Baltimore Ravens taj Sub 17 Mar 2018, 13:16

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Pa ja i kazem da ga nisam gotivio, mozda sad hocu kad je u Baltimoru Very Happy Znam samo da nam jedan takav treba jer u napadu nema lidera, mudonje i slicno koji ce da unese malo zivosti, plus je iskusan vec skoro 10 godina igra na dosta dobrom nivou. Malo sam gledao po netu i vidim da su ga navijaci Raidersa gotivili tako da verujem da nije supak nego ga malo Aqib "Two Chainz" Talib izbacio iz takta par puta Very Happy

396 Re: Baltimore Ravens taj Sub 24 Mar 2018, 18:42

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP

Najjaci je brat Very Happy

397 Re: Baltimore Ravens taj Sre 25 Apr 2018, 09:53

Peyton Manning

Admin
Admin
Bas lepo unapredjen WR korpus

398 Re: Baltimore Ravens taj Pet 27 Apr 2018, 12:15

Steelers

Design Team
Design Team

399 Re: Baltimore Ravens taj Pet 27 Apr 2018, 16:12

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Za mene draft krenuo lose i lose se zavrsio. Prvo Baker u Brownsima sto nisam hteo i onda Lamar kod nas sto isto nisam hteo. Sve sto se desavalo izmedju mi je bilo dobro, dva vracanja u nazad i uzimanje par dobrih mid-round pikova i onda onakav trade za Lamara. Cak me nije toliko iznenadilo sto su ga uzeli, iako nisam hteo da priznam ocekivao sam ga pre svega jer je RGIII dosao, to je bila podloga. Iznenadilo me je taj trade, dati 2 pika druge i pik cetvrte a imao si priliku vec da ga uzmes pre toga. Umesto toga si birao TE koji je prakticno za Flaka igrac, koji nece biti tu naredne godine verovatno. Ne znam sta da mislim iskreno.

Sto se Lamara tice ovako generalno, ja vidim samo sledecu situaciju: decko ce da puni top 10 hajlatse i za neutralce ce to biti uzivanje gledati ali za mene to nije igrac koji ce doneti titulu. Dovoljno je samo cuti ga kad je progovorio sad u intervjuu na draftu. On ce moju podrsku imati naravno kao igrac Baltimora ali imace toliko toga da dokaze, lista je dugacka...

400 Re: Baltimore Ravens taj Ned 29 Apr 2018, 17:06

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu