NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Baltimore Ravens

Baltimore Ravens

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 15 od 15]

351 Re: Baltimore Ravens taj Uto 02 Jan 2018, 19:19

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Sad bez treninga da izadje bio bi bolji. Nama najbolji resiver Mike "flat route" Wallce sa nesto manje od 800 jardi pa onda Maclin pola od toga, bili bi mozda dobar par pre jedno 3 godine. Nema tima, bar ne medju ekipama koje su se borile u PO, da imaju gori WR korpus. Mislim ima ekipa koje imaju jednako los, recimo Billsi i Sijetl mozda ali oni bar imaju neko oruzije u napadu u vidu Wilsona i McCoya. Mi bukvalno nijednog odlicnog niti potencijalno odlicnog igraca nemamo. Collins se sad pojavio kao igrac koji mi se bas svidja kako igra ali to je jedna sezona koja nista ne govori i dalje. Zato kazem, neko prvoklasno oruzije u napadu ili birati ofanzivne igrace na draftu u protivnom ce se nastaviti po starom i Mornhiweg ce dobiti otkaz pocetkom 2018 posle loseg starta, kao da gledam.

352 Re: Baltimore Ravens taj Uto 02 Jan 2018, 19:23

Steelers

Design Team
Design Team
majk valas je izdajnik koji je posao za parama a mogao je imati karijeru kao antonio braun. na kraju, da nije otisao ne bismo dobili AB i hvala mu na tome. i njemu i emanuelu sandersu. 2 prevare. cim su promenili qb videlo se kakvi su igraci, a i ljudski (ne)kvaliteti

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

353 Re: Baltimore Ravens taj Uto 02 Jan 2018, 19:28

Peyton Manning

Admin
Admin
Wallace je deep threat, to je bilo jasno i u Pitt..nije los ni ovako WR, al daleko do elitnog..Sanders je kompletniji

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

354 Re: Baltimore Ravens taj Uto 02 Jan 2018, 20:15

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Wallace moze da bude treci resiver u nekoj ekipi ali nikako go-to guy. Al kad spomenuste Sandersa, kako bi nam lepo legao njegov kolega iz Denvera, Thomas. Ne trazim ja ekipi da imam jednog Julia Jones-a ili Browna jer takvih je s razlogom malo i ne moze svako da ih ima, ali jedan tipa DT bi bio odlican i realan.

355 Re: Baltimore Ravens taj Uto 02 Jan 2018, 20:19

Steelers

Design Team
Design Team
Tomas se do pre 3,4 sezone (pojave AB I Hulija Dzonsa) smatrao najboljim risiverom lige.

sad bi ih ja poredjao ovako
1. AB
2. Julio Jones
3. Odell Beckham
4. DeAndre Hopkins
5. Aj Green
pa ostali

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

356 Re: Baltimore Ravens taj Uto 02 Jan 2018, 20:43

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Smatrao se kad je imao Manninga da mu baca Very Happy Sad se vidi da to i nije bas tako. Ali u sustini slazem se tom listom top 5 samo ne sa redosledom na listi Very Happy

357 Re: Baltimore Ravens taj Uto 02 Jan 2018, 21:54

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
@Steelers ::Tomas se do pre 3,4 sezone (pojave AB I Hulija Dzonsa) smatrao najboljim risiverom lige.

sad bi ih ja poredjao ovako
1. AB
2. Julio Jones
3. Odell Beckham
4. DeAndre Hopkins
5. Aj Green
pa ostali

Ovdje bi ja stavio Hopkinsa na prvo mjesto,barem ovu sezonu,jer ko mu je bio QB,a čovjek lovio nemoguće!

358 Re: Baltimore Ravens taj Sre 03 Jan 2018, 08:21

kb8

Moderator
Moderator
Jest vala, DeAndre ubio sezonu...

Bilo bi mu valjda lakše da je sam sebi baco...

359 Re: Baltimore Ravens taj Sre 03 Jan 2018, 08:45

Wild Raven

VIP
VIP
Apsolutno se slažem. Hopkins je nivo JJ i AB. A od JJ i ima bolje brojke ove sezone.

Inače, nakon pobede Bengalsa navijači Billsa zatrpali Daltonovu čeriti fondaciju dobrovoljnim prilozima. Kažu skupljeno preko 100K dolara.

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

360 Re: Baltimore Ravens taj Sre 03 Jan 2018, 15:28

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Meni su Billsi medju ekipama koje gotivim i ako je neko zasluzio PO zadnjih skoro 20 godina to su njihovi navijaci ludaci samo nisu morali preko nas sad Very Happy

361 Re: Baltimore Ravens taj Sre 03 Jan 2018, 17:19

KPGS

Trenutni Fantasy šampion
Trenutni Fantasy šampion
@Ol' Dirty Bastard ::Meni su Billsi medju ekipama koje gotivim i ako je neko zasluzio PO zadnjih skoro 20 godina to su njihovi navijaci ludaci samo nisu morali preko nas sad Very Happy
Kad bi trejdovali samo za PO Justin Tucker jaganjcima u LA, pa da udju ljudi u SB, a mozda i osvoje!
Posle sa prstenom moze da se vrati u Geto i zajebava fleku i ekipu!
Cool Cool Cool

362 Re: Baltimore Ravens taj Čet 04 Jan 2018, 16:34

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Sto je najgore vrlo moguce da ce ih kostati to sto se Greg povredio, onaj Ficken mi ne deluje uopste sigurno.

363 Re: Baltimore Ravens taj Čet 04 Jan 2018, 16:56

Wild Raven

VIP
VIP
ja sam izračunao da ih je povreda Grega koštala sedam poena protiv Tenesija. Prvo su jurili četvrti down umesto da gađaju sa pedeset jardi, što greg rutinski pogađa. Zatim je promašen XP i na kraju FG sa nekih četrdesetak jardi. To je samo ono što sam uhvatio tokom RZ.

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

364 Re: Baltimore Ravens taj Pet 05 Jan 2018, 08:38

kb8

Moderator
Moderator
Kicker u PO Top3 igrač u svakoj momčadi axe misli ići po kantu...

365 Re: Baltimore Ravens taj Pet 05 Jan 2018, 15:39

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
John Harbaugh just announced no changes in his staff and that the new DC will come from former Ravens or current Ravens staff. So Bobby Engram who hasn't developed one receiver yet and Marty Mornhinweg who had some of the worst play calling in history keep their jobs.

Dobro nije da nisam ocekivao. Sad se ceka draft i biranje nekog DE sa izgovorom tipa "uzeli su nam igrace koje smo hteli" i "birali smo najboljeg igraca moguce" i slicno.

366 Re: Baltimore Ravens taj Sre 10 Jan 2018, 15:16

kb8

Moderator
Moderator

367 Re: Baltimore Ravens taj Sre 10 Jan 2018, 16:45

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
uzas

Mislim necu da kudim Winka dok ne krenu utakmice ali nadao sam se da ce se raskrstiti sa Peesom i njegovim trenerima. Cinjenica da ga igraci vole i da je napravio dobre igrace na poziciji LB ali biti trener LB-era i biti play caller je nesto drugo. Do sad je bio DC u Denveru i naravno Denver je bio najgora odbrana u ligi te sezone i imali 12 poraza.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 15 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu