NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Baltimore Ravens

Baltimore Ravens

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 14]

1 Baltimore Ravens taj Sre 16 Sep 2015, 10:12

penban

Moderator
Moderator
With Terrell Suggs out for the season, the Ravens have added another veteran pass rusher.

Jason Babin, the veteran who has had several stops around the NFL, will sign with the Ravens, per multiple reports.

Babin’s most recent stop was with the Jets, where he played all 16 games last year, starting four. This year Babin did not make the 53-man roster and was cut at the end of the preseason.

The 35-year-old Babin has 64.5 career sacks in 12 seasons with the Jets, Jaguars, Eagles, Titans, Chiefs, Seahawks and Texans.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

2 Re: Baltimore Ravens taj Sre 16 Sep 2015, 10:22

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Babin mator igrac, ali i dalje solidan protiv trcanja. Ako i doda neki sack, isplatice se.

Bice bolji pass rush kad se Urban vrati polovinom sezone sa IR DTR liste.

3 Re: Baltimore Ravens taj Sre 16 Sep 2015, 10:30

penban

Moderator
Moderator
Izraubovan je ovaj... Nije mi jasno da nema bolji igrač koji je FA.

Mada, ko god da dođe neće biti kao Suggs

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

4 Re: Baltimore Ravens taj Sre 16 Sep 2015, 10:37

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Pass rush je elitna pozicija, tu nikad nemas dobrih igraca na pijaci u septembru. Bese Aldon, al on je dijabola decko.

5 Re: Baltimore Ravens taj Sre 16 Sep 2015, 10:39

penban

Moderator
Moderator
Nije bio niko u kampu kod vas, a da se makar malo istakao tokom predsezone?

Mislim da ovaj nije rešenje, čak ni prelazno, jer ne verujem da ima goriva za više od par utakmica

6 Re: Baltimore Ravens taj Sre 16 Sep 2015, 10:42

Mifoche

NFL Star
NFL Star
On ce da igra po 20-ak snepova, ne vise. Bice dosta rotacije, imamo rukija Smith-a koji ima odredjeni potencijal.

U kampu dominirao Urban, on je 5-tech kome je pass rush jaca strana. Bice spreman polovinom sezone.

7 Re: Baltimore Ravens taj Čet 17 Sep 2015, 09:05

kb8

Moderator
Moderator
Sin mi sad šalje poruku od doma, vidi tata šta sam dobio u paketu iz Amerike Very Happy

8 Re: Baltimore Ravens taj Pet 18 Sep 2015, 15:28

Miki HOF

Moderator
Moderator
verujem u ovu organizaciju, preokrenuce

9 Re: Baltimore Ravens taj Pet 18 Sep 2015, 16:14

Mifoche

NFL Star
NFL Star
U prvih 7 kola igramo samo 2 kod kuce. Cak 4 tekme na zapadu. Drugi deo sezone ce biti dosta laksi.

10 Re: Baltimore Ravens taj Pon 21 Sep 2015, 01:44

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Ponizenje u Ouklendu. Imamo realne sanse da pocnemo sezonu 0-4. Mozda je ove godine nas trenutak da draftujemo u prvih 15 Very Happy

11 Re: Baltimore Ravens taj Pon 21 Sep 2015, 01:49

Steelers

Design Team
Design Team
@Mifoche ::Ponizenje u Ouklendu. Imamo realne sanse da pocnemo sezonu 0-4. Mozda je ove godine nas trenutak da draftujemo u prvih 15 Very Happy
prvi red vam se smesi Cool

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

12 Re: Baltimore Ravens taj Pon 21 Sep 2015, 23:05

Bugi

NFL Star
NFL Star
Baltimore traded a seventh-round pick in the 2016 draft for Davis, who did not play for the Dolphins in the first two weeks this season.
The Ravens traded for cornerback Will Davis, bolstering their secondary after a rough day in Oakland.
Davis, 25, is a 5-foot-11, 190-pound Utah State product who was a third-round pick in 2013. He has played in 15 games and notched 25 tackles and three passes defensed. He is 10 months removed from having surgery to repair a torn ACL.

13 Re: Baltimore Ravens taj Pon 21 Sep 2015, 23:07

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Ovaj ce nas zakrpi sigurno...

14 Re: Baltimore Ravens taj Pon 28 Sep 2015, 22:05

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Sad pogledao ovu nasu bedu jer nisam mogao juce. Sekonderi stvarno da se zapita neke stvari. Jimmy dobio pare pa ladi muda sad izgleda, Green ga urnisao. Dovoljno pogledao ti onaj TD Greena kad je oflekao Lewisa a onda ostavio iza sebe Smitha i Hilla da padaju jedan preko drugog... Ima tu jos mana, los run, dropped catches risivera itd. al sekonderi je vrhunac. Sinsinati je mnogo dobra ekipa i verovatno ce biti prvi u diviziji. Sto se nas tice od PO sam odustao, bar da se Stilersi dobiju sledece nedelje sad kad su bez Big Bena Very Happy I naravno, Stiv Smit Bog igre, steta sto je u Ravensima monoteizam pa je jedini...

15 Re: Baltimore Ravens taj Pon 28 Sep 2015, 22:25

Mifoche

NFL Star
NFL Star
LT ne igra od prvog napada prvog kola. Ne znam sta je Trestman uradio, ali mi vise ne mozemo ni 50 jardi da istrcimo po tekmi.

Ono sto me je najvise iznenadilo, Perriman povredjen od jula, nema naznaka da ce biti spreman uskoro, a Ozi nije nista preduzeo. Usli u sezonu sa celim jednim hvatacem, i to covekom koji ims 36 godina o igra zadnju sezonu u zivotu. Prosto neverovatno.

16 Re: Baltimore Ravens taj Uto 29 Sep 2015, 00:37

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Definitivno i dalje imate sanse ali morate dobiti sad Pittsburgh i doci na 7:4 nakon 11 kola s obzirom da je raspored povoljan, ako to uspete imacete egal finis.

17 Re: Baltimore Ravens taj Pet 02 Okt 2015, 13:19

Bugi

NFL Star
NFL Star
Velika pobeda sinoc zahvaljujuci odbrani i Skobiju,ali vise nego ocigledno je da fali jedan vrhunski WR pored S. Smita koji igra poslednju sezonu.Ne znam kako su dozvolili da udju u sezonu sa ovim korpusom risivera,tanko.Cini mi se da sam procitao negde da Perrimana nema do 2016.

18 Re: Baltimore Ravens taj Pet 02 Okt 2015, 13:21

Peyton Manning

Admin
Admin
lepo uhvati TD Aiken, al svakako slab wr korpus

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

19 Re: Baltimore Ravens taj Pet 02 Okt 2015, 13:54

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Hvala Tomlinu na poklonu. Sad mu je oprosteno ono sabotiranje Jacoby-a pre 2 godine.

20 Re: Baltimore Ravens taj Pet 02 Okt 2015, 14:08

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Sto se tice WR-a, bejah ubedjen pred pocetak sezone da Ozi dovodi pojacanje. Potpuno nesvojstveno Oziju, znajuci da Perriman od kraja jula nije video livadu, a SSS jedini krsten hvatac.

Nije kasno da sad trejdujemo za nekoga, tipa Alshon Jeffery iz Bears-a.

21 Re: Baltimore Ravens taj Pet 02 Okt 2015, 14:08

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Sto se tice WR-a, bejah ubedjen pred pocetak sezone da Ozi dovodi pojacanje. Potpuno nesvojstveno Oziju, znajuci da Perriman od kraja jula nije video livadu, a SSS jedini krsten hvatac.

Nije kasno da sad trejdujemo za nekoga, tipa Alshon Jeffery iz Bears-a.

22 Re: Baltimore Ravens taj Pet 02 Okt 2015, 18:26

Rasha

NFL Player
NFL Player
Moze li mi neko objasniti pravila over timea. Sto Stilersi nisu odma sutali FG kad su imali sanse nego su isli na TD?

23 Re: Baltimore Ravens taj Pet 02 Okt 2015, 18:50

Mifoche

NFL Star
NFL Star
Ako dobijes prvi loptu u OT-u i odmah postignes TD - game over. Sejfti isto zavrsava tekmu pri prvom posedu. Ako samo sutnes FG, protivnik ima pravo na jedan posed. Ako niko ne postigne ni FG u prvom posedu, pobedjuje ko sledeci prvi postgne neki poen (bilo kako) - pobedjuje.

24 Re: Baltimore Ravens taj Pet 02 Okt 2015, 19:50

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Nema to veze sa TD, da je gadjao, to bi bilo sa nekih 45y ako ne i vise, zaboravio sam tacno, a Skobi nije mogao sa 40y pogoditi.

25 Re: Baltimore Ravens taj Pet 02 Okt 2015, 20:15

Rasha

NFL Player
NFL Player
@Mifoche ::Ako dobijes prvi loptu u OT-u i odmah postignes TD - game over. Sejfti isto zavrsava tekmu pri prvom posedu. Ako samo sutnes FG, protivnik ima pravo na jedan posed. Ako niko ne postigne ni FG u prvom posedu, pobedjuje ko sledeci prvi postgne neki poen (bilo kako) - pobedjuje.
Hvala na objasnjenju. Malo je komplikovano to su skoro menjali to pravilo jel da?

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 14]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu