NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Sezona 2015/16 » Regular Season 2015-2016 » Week 10

Week 10

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 11 od 11]

251 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 12:32

dr.dule

Admin
Admin
Vidim giantsi dobili po dupetu

252 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 12:41

Steelers

Design Team
Design Team
zanimljivo kolo, imace puno repriza da se gleda

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

253 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 13:09

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Meni je samo fascinantno kakav je nas OC debil, sam je izgubio 4 meca ove sezone. Umesto 9/1 imamo 5/5, znaci 4 dobijena meca je izgubio.

Protiv NewOrleans i NewEngland je imao u dzepu pobede, pogotovo protiv ovih prvih, 7 razlike na minut do kraja i uspe da izgubi  regularnom a da NewOrleans nije igrao onside kick, protiv NewEngland samo da je izgurao onih 6s na 2:06 da se ne odigraju 2 playa nego 1 i pobedili bi, nerealno glupe odluke + bacanja nepotrebna, strasno...

Protiv Dallas je odbrana dopustila da za minut Romo bez TOa predje citav teren i postigne TD, a da ne pricam da je napad imao dobijenu utakmicu, slicna prica protiv Atlanta gde smo imali 8-9 razlike isto na 2-3 minuta do kraja cini mi se.

Jedino nas je Philadelphia posteno pobedila.

254 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 13:22

penban

Moderator
Moderator
Definisi ovo posteno pobedila?
Pa nismo valjda i sinoc varali stara mu majka Very Happy

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

255 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 13:43

Danijel Lg

Admin
Admin
@Raising Arizona ::Dane slavi

dugo nije bila grđa utakmica

STANE VAS SVE PRATI

256 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 13:52

Wild Raven

VIP
VIP
Od Danetovih očekujem i jednu pobedu u gradu bratske ljubavi sledeće nedelje.

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

257 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 14:02

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
@penban ::Definisi ovo posteno pobedila?
Pa nismo valjda i sinoc varali stara mu majka Very Happy

Zasluzena pobeda...

Odigrali smo bolje u sva 4 porazena duela koja sam naveo, kad izgubis 1 u 16 meceva na taj nacin u sezoni je lose, kad izgubis 2 puta to je tragedija, mi smo 4 puta izgubili u 10 meceva, ne znam koji termin da upotrebim za to...

258 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 14:15

Wild Raven

VIP
VIP
Sport je u suštini pošten. Na kraju manje više sve svede u granice normale. Mi da zaslužujemo više od 5-5 mi bi i imali više od 5-5. Mi smo tačno tu gde i zaslužujemo da budemo, zato što smo jedna prosečna ekipa u najboljem slučaju. Isto kao što trkač koji sjajno trči prve tri četvrtine trke i nema snage da tu trku završi, pa ga u finišu neko pretekne, ne zaslužuje da pobedi u trci, tako i mi nismo zaslužili da pobedimo te utakmice. Baš kao šahista koji nadigra protivnika, pa ne ume da ga matira, ne zaslužuje, kad se sve sabere i oduzme, da dobije tu partiju, tako i mi nismo zaslužili W u nekoj od tih utakmica....as simple as that.

259 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 16:16

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
@penban ::.

Meni nije jasno zašto NYG nisu trčali na kraju, nego je išao pas. Ovako su pre 2 min odradili 2 akcije, mi smo sačuvali TO i ostavili su Tomi 1:50 da dovede Patse do pobede.

Ovo sam se ja takodje pitao. Ne mogu da razumem te akcije koje su na par jardi od end zone. Da se ja pitam, ne bitno da li je QB Brejdi ili neki ocajnik, isao bi na napad trcanjem u 2 od 3 napada a pogotovo jos ako treba da se potrosi vreme. A i ako bi isao na taj pas, sigurno ne bih onu akciju kada bace onaj parabola pas koji u 9 od 10 situacija ne prodje.

260 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 17:18

Wild Raven

VIP
VIP
Kaže Ilija da je bilo planirano da se ide na trčanje ali da je on promenio na liniji skrimidža kad je video njihovu postavku, ovo važi za prvi daun. Za ostale daunove važi da je bilo jasno da trčanjem ne mogu da dođu do TD, i da su probali postignu TD uz 2pts konverziju i da tako naprave 7 razlike. S tri trčanja i FG, Tomi bi ostalo između 75 i 80 sekundi. Ovako je imao 106 sekundi.

Jebiga...desilo se isto ono što se desilo u AFC Championship game 2011. kad je onaj lik iz Ravensa krenuo da slavi TD pre nego što je osigurao posed. Isto to je sinoć uradio i OBJ. Verovatno bi bilo dovoljno za pobedu da je osigurao catch. Epilog je da su Patsi u oba slučaja slavili a naravoučenije je da plej nije gotov dok sudija ne zasvira i digne obe ruke gore. Pa čak i tada treba čvrsto držati fudbal jer se nikad ne zna šta je catch a šta nije u NFL pravilima.

261 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 18:41

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@Raising Arizona ::CenturyLink Field is as quiet as a church mouse blowing bubbles into a feathered pillow.
12th man.

262 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 18:57

dr.dule

Admin
Admin
@Vlado997 ::[quosste="Raising Arizona"]CenturyLink Field is as quiet as a church mouse blowing bubbles into a feathered pillow.
12th man.[/quote]

jel zna neko da li je u poslednjih 25god. Was nemom ugurao 47 poena?

263 Re: Week 10 taj Pon 16 Nov 2015, 22:42

Peyton Manning

Admin
Admin
Peyton Manning's injury also raises the possibility that we've already seen the final installment of the Brady/Manning rivalry.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

264 Re: Week 10 taj Uto 17 Nov 2015, 07:34

Miki HOF

Moderator
Moderator
Bengalsi HOF veče imali što se tiče ofensa

265 Re: Week 10 taj Uto 17 Nov 2015, 07:55

Wild Raven

VIP
VIP
imaju oni uvek bar jednu takvu utakmicu po sezoni. Sećam se prošle godine protiv Brownsa. Ja pola napada Bengalsa u dve ekipe fantazija oni nisu sto jardi osvojili ukupno u toku utakmice.

266 Re: Week 10 taj Uto 17 Nov 2015, 08:47

penban

Moderator
Moderator
Bravo Hjustone!

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

267 Re: Week 10 taj Uto 17 Nov 2015, 09:47

Peyton Manning

Admin
Admin

fenomenalan je

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

268 Re: Week 10 taj Uto 17 Nov 2015, 10:43

kb8

Moderator
Moderator
Catch je bio svjetski...

269 Re: Week 10 taj Uto 17 Nov 2015, 13:15

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Houston naredna dva meca kuci protiv NYJ i NewOrleans

Ako dobiju oba meca, po meni imaju realnije sanse od Indianapolis za diviziju i PO

270 Re: Week 10 taj Uto 17 Nov 2015, 14:02

Bizon

NFL Player
NFL Player
zmaj999 ::Dosta iznenadjenja danas, ali sutra tek sledi najvece... Very Happy

Rece jednom jedan mudar decko jednu pametnu stvar... Very Happy

271 Re: Week 10 taj Uto 17 Nov 2015, 14:43

SymphonyX

MVP
MVP
@Pit Bull ::Houston naredna dva meca kuci protiv NYJ i NewOrleans

Ako dobiju oba meca, po meni imaju realnije sanse od Indianapolis za diviziju i PO
Jetse ce tesko dobit,a sa Saintsima se nikad ne zna Laughing

272 Re: Week 10 taj Uto 17 Nov 2015, 23:17

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@Palermo ::Pa, sad zna se na koga je red za revanš. Mogli bi da se zagrcnete od dve pobede u istoj sezoni.

Meni nije jasno oko onog INT što je poništen. Imao je loptu u rukama kada je završio na zemlji, okrenuo se na bok celim telom na zemlji i dalje držao loptu, a onda kada je krenuo da ustaje ispala mu. Gde se računa da je završena akcija? Kad dodirne kolenom zemlju ne priznaje mu se nakon toga doticanje rukom end zone i td, a ovde nema kraja akciji. Malo je glupo...
To ti je Calvin Johnson/Dez Bryant/Catch rule. Nazovi kako hoćeš. Nisu ga priznali jer nije ostvario kompletan hvatački proces. Tj., mora uhvatiti loptu i nakon toga osigurati loptu i preći u poziciju trkača. E sad, to ti jasno na svijetu niko ne zna reći šta se podrazumijeva pod tim da pređe u poziciju trkača. To je sad postala slobodna procjena sudije. Po meni je to postalo apsurdno i pravila moraju hitno da se mijenjaju. Ja lično smatram da tražiti od risivera da pređe u trkački položaj je nepravedno iz niza okolnosti i zato mi se ne sviđa tretutan catch rule.

Znam da sudije na booth review uglavnom preinače ovakve odluke u nekompletno dodavanje, pa shvatam ovo. Ali ne shvatam kako je Odellu onaj TD promjenjen u nekompletan pas jer je čovjek uhvatio loptu i sa obje noge doskočio u end zonu i pritom je imao posjed lopte. Šta je još trebalo da uradi? Surprised

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu