NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 3

+24
CheeseHead
STP
Sirko
penban
stipest
Srbistuta
Mos Def
Bugi
Pit Bull
Vlado997
Zver
SymphonyX
Lomljiv u struku
Parangal
mardok
KPGS
Danijel Lg
kb8
Minitron
Raising Arizona
Zona do trona
dr.dule
Niger iz huda
Steelers
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 21]

51Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Sre 23 Sep 2015, 17:09

penban

penban
Moderator
Moderator

Jer je to Klivlend... mislim da je to dovoljno objašnjenje Smile



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

52Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Sre 23 Sep 2015, 22:13

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Koliko je sezona ludo počela , Međedi pobjeđuju Seattle Cool Laughing

53Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Sre 23 Sep 2015, 23:27

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Parangal ::Koliko je sezona ludo počela , Međedi pobjeđuju  Seattle  Cool Laughing
Da ih pobedi Jimmy Clausen???
Pa to bi bilo kao da ih je pobedio QB iz novosadskih Djuksa!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

54Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Sre 23 Sep 2015, 23:34

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Da sam na mestu Johny-ja,totalno bih popizdeo. Prosle sezone je bio pogubljen na terenu,sto je i normalno kada je bio okupiran time gde ce nacugatai i nadrogirati. Onda je otisao u kliniku za leceenje bolesti zavisnosti. Joe Thomas, buduci HOF igrac i zastitno lice Clevelanda, ceo offseason hvali Johny-ja kako se totalno promenio i kako je poceo ozbiljno da shvata svaki snap na treningu. Sam Johny dodje i kaze kako je gotovo sa money sign-om. Protiv Titansa zapocne mec sa perfektnom bombom za TD.

Zavrsi mec sa jednim od najimpresivnijih poteza koji cete videti ove sezone. Presrecan trci po terenu i raduje se sa navijacima i saigracama.

Naagrada?

Ides na klupu jer se vraca MekKaauuuuunnnnnn!

Cleveland Browns, never ending story...

55Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Sre 23 Sep 2015, 23:49

Lomljiv u struku

Lomljiv u struku
Standardan
Standardan

Ne moze se kupiti jednom tekmom za sva ona sranja koja je pravio. Ja to kao grupi Dzonija kazem. Dobice svoju sansu, za to vreme neka nastavi da radi. Ionako nemaju roster za neka veca dela.

56Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Sre 23 Sep 2015, 23:55

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

KPGS ::
Parangal ::Koliko je sezona ludo počela , Međedi pobjeđuju  Seattle  Cool Laughing
Da ih pobedi Jimmy Clausen???
Pa to bi bilo kao da ih je pobedio QB iz novosadskih Djuksa!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
veca sansa nego sa Katlerom sigurno



Week 3 - Page 3 Potpis

57Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 00:06

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Lomljiv u struku ::Ne moze se kupiti jednom tekmom za sva ona sranja koja je pravio. Ja to kao grupi Dzonija kazem. Dobice svoju sansu, za to vreme neka nastavi da radi. Ionako nemaju roster za neka veca dela.

Druze,bez i najmanje zelje da budem prepotentan,ali odgledao sam vise utakmica Brownsa od svih forumasa zajedno. Od ere sa pocetka 80-ih do danasnjice.

Sada ce Mekkaun dobiti sansu,tim ce zaredjati poraze i onda kada ekipa bude van p.o. price,tada ce Dzoni dobiti sansu. Naravno,tim ce tada biti u stanju kurcobolje,tako da ce se i Dzoni uklopiti u sivilo.

Onda ce se sledece godine draftovati QB u 1. rundi. 3987654 QB od 1999. godine.

Nisam ja fan boy Johny-ja. Johny ima dosta limitacija i veliko je pitanje da li ce ikada biti startni QB u ligi. Ono sto je sigurno,MekKaun nije bio, nije i nikada nece biti starter po kvalitetu i sa njim Brownsi nigde nece otici.

Pa zasto onda ne das Dzoniju prokletu sansu u periodu od recimo dve pune sezone?

Ako posle dve sezone suck-uje,ok, resis ga se i draftujes QB.

58Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 00:08

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Slazem se potpuno sa Zonom.Manziel ima gomilu svojih mana,ali mijenjat ga za Josh Fucking McCown-a koji usput ima 36 godina u guzicu je potpuna budalastina.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

59Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 00:16

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

SymphonyX ::Slazem se potpuno sa Zonom.Manziel ima gomilu svojih mana,ali mijenjat ga za Josh Fucking McCown-a koji usput ima 36 godina u guzicu je potpuna budalastina.

To ti je mantra koja je preplavila NFL u poslednje vreme. Taj i taj QB nam daje najbolju sansu da pobedimo sada.

Super, sa QB od 36. godina ces pobediti u osam umesto u sest utakmica i to je upitno. Super, i sta onda?

60Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 00:45

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::

Druze,bez i najmanje zelje da budem prepotentan,ali odgledao sam vise utakmica Brownsa od svih forumasa zajedno. Od ere sa pocetka 80-ih do danasnjice.

Nismo ni nesto propustili, uopste mi ne zvuci ova recenica prepotentno.To samo ti znas da poklanjas paznju nebitnim ekipama kao sto je Klivlend. Razz

61Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 01:55

Lomljiv u struku

Lomljiv u struku
Standardan
Standardan

Kome smeta jaki jako i do samog kraja Djoni Futbol?
Samo nemoj da mi se vraca bez :jfootball: ili jesi ili nisi!

62Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 07:59

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Citao sam juce malo neki clanak na nfl.com posle 100 godina. Kao nesto u fazonu 3 glavna problema Coltsa. Nebulozan tekst,navode kako tim nema koncentraciju na startu 2. poluvremena,argumentacija za to im je dopustanje kompletiranja pasa od 22 yds.

Naravno,ni govora o turnover masini Andrew Lucku. Ni govora o QB koji je medju gorim QB u ligi kada je pod pritiskom. Sta mislite da je slucajno sto protivnicke odbrane mnogo vise blicuju Lucka u odnosu na Rodgersa,Brady-ja,Bena,Riversa itd.

Godine prolaze,ali se neumoljivo nastavlja medijsko sektasenje kada su Coltsi i njihovi QB u pitanju. Kao sto ni Pusika nije nikada bio kriv. Kao sto je i Pusika osvojio SB fantasticnom igrom. Naravno,mali milion INT do SB te godine i cinjenica da je odbrana Coltsa tada cistila brljotinu za brljotinom nisu pomenuti.

Tako ni Luck sada nije kriv,kako bi i mogao biti kada su ga mediji jos pre drafta proglasili za najboljeg QB prospekta jos od Elwaya.

63Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:12

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Zona do trona ::
Lomljiv u struku ::Ne moze se kupiti jednom tekmom za sva ona sranja koja je pravio. Ja to kao grupi Dzonija kazem. Dobice svoju sansu, za to vreme neka nastavi da radi. Ionako nemaju roster za neka veca dela.

Druze,bez i najmanje zelje da budem prepotentan,ali odgledao sam vise utakmica Brownsa od svih forumasa zajedno. Od ere sa pocetka 80-ih do danasnjice.

Sada ce Mekkaun dobiti sansu,tim ce zaredjati poraze i onda kada ekipa bude van p.o. price,tada ce Dzoni dobiti sansu. Naravno,tim ce tada biti u stanju kurcobolje,tako da ce se i Dzoni uklopiti u sivilo.

Onda ce se sledece godine draftovati QB u 1. rundi. 3987654 QB od 1999. godine.

Nisam ja fan boy Johny-ja. Johny ima dosta limitacija i veliko je pitanje da li ce ikada biti startni QB u ligi. Ono sto je sigurno,MekKaun nije bio, nije i nikada nece biti starter po kvalitetu i sa njim Brownsi nigde nece otici.

Pa zasto onda ne das  Dzoniju prokletu sansu u periodu od recimo dve pune sezone?

Ako posle dve sezone suck-uje,ok, resis ga se i draftujes QB.


Stvar je u sljedećem
da oni imaju pored džonija qb bar osrednjeg kalibra pa da opravdam njihov potez eveć onu olupinu koja čak ni u tampi nije mogla igrati

klivlend iz sezone u sezonu vuče sve bolje od boljeg poteza



STANE VAS SVE PRATI

64Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:16

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Zona do trona ::Citao sam juce malo neki clanak na nfl.com posle 100 godina. Kao nesto u fazonu 3 glavna problema Coltsa. Nebulozan tekst,navode kako tim nema koncentraciju na startu 2. poluvremena,argumentacija za to im je dopustanje kompletiranja pasa od 22 yds.

Naravno,ni govora o turnover masini Andrew Lucku. Ni govora o QB koji je medju gorim QB u ligi kada je pod pritiskom. Sta mislite da je slucajno sto protivnicke odbrane mnogo vise blicuju Lucka u odnosu na Rodgersa,Brady-ja,Bena,Riversa itd.

Godine prolaze,ali se neumoljivo nastavlja medijsko sektasenje kada su Coltsi i njihovi QB u pitanju. Kao sto ni Pusika nije nikada bio kriv. Kao sto je i Pusika osvojio SB fantasticnom igrom. Naravno,mali milion INT do SB te godine i cinjenica da je odbrana Coltsa tada cistila brljotinu za brljotinom nisu pomenuti.

Tako ni Luck sada nije kriv,kako bi i mogao biti kada su ga mediji jos pre drafta proglasili za najboljeg QB prospekta jos od Elwaya.

moguće da si u pravu, pogledaću oba meča pa dati mišljenje, ali 7 poena govori mnogo toga



STANE VAS SVE PRATI

65Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:25

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

evo par pikova eksperata za 3. kolo p a da prokomentarišemo


Washington Redskins (1-1) at New York Giants (0-2), 8:30 p.m. ET (Thursday, CBS/NFL Network): The Redskins are riding high after beating the Rams Sunday, while the Giants blew two fourth-quarter leads in falling to 0-2. The Giants moved the ball on offense in both games, and they will do so here, even against the Redskins' No. 1-ranked defense. Giants take what is almost a must-win for them.

The pick: Giants 27, Redskins 20



STANE VAS SVE PRATI

66Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:26

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

was nisam gledao ali mislim da je vrijeme da NYG uzmu prvu pobjedu



STANE VAS SVE PRATI

67Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:33

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Tampa Bay Buccaneers (1-1) at Houston Texans (0-2), 1 p.m. ET (FOX): The Texans are 0-2, and haven't looked good. But Tampa Bay isn't as good as the two teams the Texans have faced so far. Plus, the Bucs are playing consecutive road games. They responded last week against the Saints after a bad loss to open the season, but the Texans will find a way with their defense to win this one.

The pick: Texans 24, Bucs 13



STANE VAS SVE PRATI

68Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:34

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

relano vrijeme je za prvu pobjedu hjustona,
hjuston ima daleko bolju odbranu od recimo no ali pitanje da li imaju bolji napad



STANE VAS SVE PRATI

69Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:35

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Atlanta (2-0) at Dallas (2-0), 1 p.m. ET (FOX): It is Brandon Weeden time in Dallas with Tony Romo hurt. Weeden looked good in relief last week against Philadelphia, but now the Falcons can plan for him. Even so, I think Atlanta playing consecutive road games will be tough to overcome.

The pick: Cowboys 28, Falcons 20



STANE VAS SVE PRATI

70Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:36

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa i ja bih rekao za Plave da će uzeti ovo...

Jes da Skinjare vode ligu u run yards i drugi su u tajm of posešn axe ne varam al rekao bih da bi Plavi trebali isplivat iz nebuloza od prva dva kola i uzet W ovdje...

Pogotovo što se i igra u NY...



Week 3 - Page 3 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

71Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:43

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Danijel Lg ::evo par pikova eksperata za 3. kolo p a da prokomentarišemo


Washington Redskins (1-1) at New York Giants (0-2), 8:30 p.m. ET (Thursday, CBS/NFL Network): The Redskins are riding high after beating the Rams Sunday, while the Giants blew two fourth-quarter leads in falling to 0-2. The Giants moved the ball on offense in both games, and they will do so here, even against the Redskins' No. 1-ranked defense. Giants take what is almost a must-win for them.

The pick: Giants 27, Redskins 20

Ako Giantsi ne pobede Redskinse,onda komotno mogu da rezervisu avionsku kartu u jednom pravcu za Beograd.

Da ih nas drug IPA malo proseta po fensi pivskim buticima. Very Happy

72Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:47

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ma pobjedđuju
mada to sam msilio i za remse



STANE VAS SVE PRATI

73Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:47

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Indianapolis Colts (0-2) at Tennessee Titans (1-1), 1 p.m. ET (CBS): The Colts are coming off two awful performances to open the season and now must travel on a short week off a Monday night. That won't be easy. But I think this is where they get back re-focused. Andrew Luck will get back to being the Luck we expect to see. Marcus Mariota won't keep up. Colts take it.

The pick: Colts 28, Titans 23



STANE VAS SVE PRATI

74Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Danijel Lg ::Indianapolis Colts (0-2) at Tennessee Titans (1-1), 1 p.m. ET (CBS): The Colts are coming off two awful performances to open the season and now must travel on a short week off a Monday night. That won't be easy. But I think this is where they get back re-focused. Andrew Luck will get back to being the Luck we expect to see. Marcus Mariota won't keep up. Colts take it.

The pick: Colts 28, Titans 23
must win

http://nfl.com/

75Week 3 - Page 3 Empty Re: Week 3 Čet 24 Sep 2015, 08:50

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

To help stretch Manning's career, the Broncos plan to rest their veteran quarterback during every Wednesday practice for the remainder of the season, according to NFL Media's James Palmer

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Sledeći

Similar topics

-

» Week 13
» Week 6
» Week 15
» Week 8
» Week 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu