NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Premier League

+22
Sirko
El Jefe runs San Diego
KPGS
Miki HOF
kb8
Mean_Machine
Pohovani feniks
Danijel Lg
Vlado997
Zver
Niger iz huda
animal
ZippoZG
coa sensei
dr.dule
Palermo
Steelers
Mos Def
penban
Bugi
Peyton Manning
Srbistuta
26 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 39]

126Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Sre 02 Sep 2015, 20:03

penban

penban
Moderator
Moderator

Kakve poteze vuku Man U, Celzi i Arsenal ovog leta Man C ima da osvoji titulu kao da igra sa timovima iz JSL...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

127Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Sre 02 Sep 2015, 20:40

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Zasto stavljas Arsenal u taj kos?

Ja jedino zameram zanemarivanje DMF bekap pozicije jer iza Kokelana, imamo Artetu, koji nema sanse da igra sreda - vikend u slucaju da se Le Coq sjebe ili popije suspenziju (a popice suspenziju)

Napad je barem brojcano OK, to sad sto nema svetske klase, jebi ga. Retko ko ima i svi ti igraci su lepo smesteni u svojim klubovima kao sto napisah^
Ne razumem, koga je Profa trebao da dovede? Dajte da cujem?

Arsenal nije katastrofa ove sezone, sanse se stvaraju ali golovi za sada izostaju. Samo cekam da pocne sve da ulazi i da izvrnemo nekoga.
HA! Stoke je sledeci, mada s njima uvek tvrdo...mozda se bas tada preokrene.

128Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Sre 02 Sep 2015, 20:48

penban

penban
Moderator
Moderator

Pa niko od tih timova nije katastrofa, jer su medju najboljim na svetu.
Ono sto sam hteo da kažem je da su u Sitiju jako dobro radili i unapredili tim u odnosu na prošlu sezonu, što nije slučaj sa ova tri tima.

OK, Man U je doveo par igrača, ali dati 50 miliona za talentovanog igrača koji nije dokazan je meni previše. Murinjo je digao nos i ponaša se kao da je popio svu pamet ovog sveta. Čovek je samo dovodio zamene za igrače koji su otišli (i to se ne može reći da je kvalitet tih zamena bolji). Celzi dovodi Pedra, a odbranom vetar duva



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

129Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Sre 02 Sep 2015, 20:56

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Srbistuta ::Zasto stavljas Arsenal u taj kos?

Ja jedino zameram zanemarivanje DMF bekap pozicije jer iza Kokelana, imamo Artetu, koji nema sanse da igra sreda - vikend u slucaju da se Le Coq sjebe ili popije suspenziju (a popice suspenziju)

Napad je barem brojcano OK, to sad sto nema svetske klase, jebi ga. Retko ko ima i svi ti igraci su lepo smesteni u svojim klubovima kao sto napisah^
Ne razumem, koga je Profa trebao da dovede? Dajte da cujem?

Arsenal nije katastrofa ove sezone, sanse se stvaraju ali golovi za sada izostaju. Samo cekam da pocne sve da ulazi i da izvrnemo nekoga.

HA! Stoke je sledeci, mada s njima uvek tvrdo...mozda se bas tada preokrene.

ma vi cete se boriti sa Sitijem za titulu, opusti se

rano je jos, ali izgleda teska sezona pred nama i Celsijem



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

130Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Čet 03 Sep 2015, 00:29

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Mendes odrao Junajted na portugalski nacin, da je neko drugi agnet Martijalu ne bi vredeo vise od 25-30 miliona evra.Btw, Celzi i verovatno PSZ su vec slali ponude na adresu Monaka sto je uticalo na njegovu previsoku cenu.

131Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Čet 03 Sep 2015, 00:56

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Sirko ::
Srbistuta ::Zasto stavljas Arsenal u taj kos?

Ja jedino zameram zanemarivanje DMF bekap pozicije jer iza Kokelana, imamo Artetu, koji nema sanse da igra sreda - vikend u slucaju da se Le Coq sjebe ili popije suspenziju (a popice suspenziju)

Napad je barem brojcano OK, to sad sto nema svetske klase, jebi ga. Retko ko ima i svi ti igraci su lepo smesteni u svojim klubovima kao sto napisah^
Ne razumem, koga je Profa trebao da dovede? Dajte da cujem?

Arsenal nije katastrofa ove sezone, sanse se stvaraju ali golovi za sada izostaju. Samo cekam da pocne sve da ulazi i da izvrnemo nekoga.

HA! Stoke je sledeci, mada s njima uvek tvrdo...mozda se bas tada preokrene.

ma vi cete se boriti sa Sitijem za titulu, opusti se

rano je jos, ali izgleda teska sezona pred nama i Celsijem

Pazi, uopste ne ulazimo u to ko ce da se bori za titulu.
Ja sam prvi rekao da Siti nema sanse ove sezone i tipovao sam na Celzi. Very Happy

Duga je sezona, ima jos dosta da se igra.

132Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Čet 03 Sep 2015, 21:27

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Da li su u Arsenalu svi komplet idioti,
od skauta, preko medicinskog tima do Wenkera?
Dany Welbeck je u aprilu povredio koleno, rehabilitacija isla jako lose i sporo,
i tek sad se veoma strucan medicinski tim odlucio za operaciju kolena,
a nista pod milim bogom osim Ceha nismo kupili!!!
A Wenker najavljivao titulu! Suspect

133Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Pet 04 Sep 2015, 02:18

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

dobro de da cujem koga bi ti doveo majke ti?

134Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Pet 04 Sep 2015, 04:31

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Srbistuta ::dobro de da cujem koga bi ti doveo majke ti?
Doveo bih cestitog Defanzivnog veznog, ne da mi igra francuska pudlica , koja ne moze da skoci, a u duelu slab, pa fasuje zute kartone (mada je trebao ponekad  da dobije i 2 zuta, tj crveni).
A sto se tice spica, o tome je trebao davno razmisljati (jos i prosle sezone). Ali ne, Gosn Wenker stipsa doveo Ceha i idemo na titulu!
Kur moj titula, kuci u EPL ne mozemo da damo gol na zadnjih koliko ono utakmica racunajuci i prethodno prvenstvo? Mislim da je u pitanju 6 na zadnjih sedam utakmica !

135Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Pet 04 Sep 2015, 08:49

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Dobro, opet nisi odgovorio na kontretno pitanje...
Imas puno pravo da ne volis kokelana i to je tvoj problem ali sve sto si napisao za Le Coq-a mozes macki da okacis o rep posto nema blage veze s realnoscu.

Covek je jebana masina, stit ispred zadnje cetvorke - opusteno je u top 3 DMFa u ligi i samo ako bi popravio ucinak u napadu, ja bih bio prezadovoljan ali je to sada sitnicarenje.


evo malo statistike da zamazem oci
Premier League  - Page 6 CMnlefgWEAAkOzk

136Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Pet 04 Sep 2015, 15:13

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Srbistuta ::Dobro, opet nisi odgovorio na kontretno pitanje...
Imas puno pravo da ne volis kokelana i to je tvoj problem ali sve sto si napisao za Le Coq-a mozes macki da okacis o rep posto nema blage veze s realnoscu.

Covek je jebana masina, stit ispred zadnje cetvorke - opusteno je u top 3 DMFa u ligi i samo ako bi popravio ucinak u napadu, ja bih bio prezadovoljan ali je to sada sitnicarenje.


evo malo statistike da zamazem oci
Premier League  - Page 6 CMnlefgWEAAkOzk
Dragi Srbistuta, misljenja su kao i dupe, svako ima svoje.
Sa ovim timom max Arsenal moze biti 4 u EPL, i to je to.
A Wenker je imao velik budzet za prelazni rok, pa potrosio stipsa 10 miliona funti, ubedljivo najmanje od svih klubova koji kao nesto hoce da osvoje (osim titule Dundo Maroje EPL). Sa tobom ili sa bilo kim nemam nameru da polemisem, a ne pogotovo da odgovaram na pitanja.

137Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Pet 04 Sep 2015, 21:00

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Sramota je naplaćivati najskuplje sezonske karte na svetu, a uložiti 10m u golmana

138Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Pet 04 Sep 2015, 22:42

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Tim je itekako skupo pojacan u poslednje dve sezone.

@KPGS
Izvini ali posto prozivas sve sto Arsenal, narocito ono sto Venger uradi, naravno da trebas da branis svoj stav a ne da pucas u prazno.

Zasto se Junajted nije zalepio za Benzimu ili Kavanija, m? ( verovatno mislis na jednog od te dvojice kad moram da ti vadim reci iz usta/tastature)
Mancester je veliki klub i sigurno ima kesa da pljusne za tako nekog. Kako to da Benzema i Kavani nisu poleteli u veliki ManchestAa koje je ocajan za rasnim strajkerom?

Ja ne zelim da Arsenal kupuje Martsiala za 80 miliona evra. Tip koji u svojoj dosadasnjoj karijeri nije odigrao 5 kompletnih utakmica (90+minuta)
Ne da je bio panic buy, nego ono 5 do 10 a nema mleka sutra ujutru za decu a u prodavnici samo ono proseravanje od bademovog mleka za 400 kinti pa ajde kupuj !

E zato sto Real I PSG boli kurac da ih prodaju...zato. Da prodas 1 takvog igraca, ti moras da imas spremnu zamenu a tih world class striker-a nema puno.

Bilo je pokusaja da se dovede napadac - Kokorin iz Moskovskog Dinama ali se nista na kraju nije desilo. On mi deluje kao neko ko bi dosao da popuni brojno stanje.

Sto se tice Le Coq-a, imas pravo da mislis sta hoces ali ostajes slep  za 1 fantasticnog zadnjeg veznog, koji je doneo neophodnu cvrstinu veznom redu i zastitu zadnjoj cetvorci. Tip igra svaku utakmicu kao da mu je poslednja - beskompromisni borac. Klasian masterstroke Profesora - vratio tipa s pozajmice iz faking Charltona. Da smo takvog igraca doveli ovog leta za ~20 miliona i da on ima sezonu kakvu je Coq imao prosle sezone, Profa bi bio mega genije na leto!

Duga je sezona.
Celzi mora duboko da se pogleda i da vidi kuda ce da nastavi. Mancester Junajted vodi obican pimpek od trenera koji upravo usrao motku ne prodavsi De Heu i time sto je omogucio omladincima Monaka najkalitetniji kavijar (ne neki prosecni koji redovno jedu) do kraja sezone.

Siti - trenutno najozbiljniji ali ponavljam, jos uvek je rano odigrano je 4 kola, alo!
Ukoliko ne naprave neke zesce oscilacije svaka im cast i u tom slucaju ostali mogu samo da sanjaju takav nivo igre.

Premier League  - Page 6 11953156_970176356336804_5246493787932982934_n
Ova ekipa je savrseno sposobna da se bori za titulu.
U ova 4 kola, stvorili smo najvise sansi i najvise suteva. U jednom trenutku sve ce to da klikne i dodje na svoje mesto.

Ja cu ovde da se povucem iz diskusije a javicu se negde krajem oktobra - sredinom novembra.

^ ovo se ne odnosi na regularno postovanje kada se ustali EPL i mrtve reprezentacije zavrse kvalifikazije.

139Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Pet 04 Sep 2015, 23:01

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Martial je kostao 50 miliona evra, boljeg nisu ni mogli da nadju na trzistu.80 miliona ce da plate ako ovaj klinac bude najbolji na svetu u jednom trenutku, kao sto rekoh Mendesovo maslo.Kada si partner sa njim, na ovakve stvari moras da se naviknes.

To sto se Arsenal povezivao sa ta dva spica, znalo se da je mrka kapa posto obojica ne spadaju u otpatke u svojim klubovima.

Ako je LvG pimpek, sta li je onda tek Venger koji vec deceniju upropascava svoj tim. kafa
LvG ma sta god uradio u Junajtedu(pa i zavrsio 17), bolje ce da se kotira od Vengera.

140Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Sub 05 Sep 2015, 14:40

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Spartacus ::Martial je kostao 50 miliona evra, boljeg nisu ni mogli da nadju na trzistu.80 miliona ce da plate ako ovaj klinac bude najbolji na svetu u jednom trenutku, kao sto rekoh Mendesovo maslo.Kada si partner sa njim, na ovakve stvari moras da se naviknes.

To sto se Arsenal povezivao sa ta dva spica, znalo se da je mrka kapa posto obojica ne spadaju u otpatke u svojim klubovima.

Ako je LvG pimpek, sta li je onda tek Venger koji vec deceniju upropascava svoj tim. kafa
LvG ma sta god uradio u Junajtedu(pa i zavrsio 17), bolje ce da se kotira od Vengera.

Premier League  - Page 6 500px-Implied_Facepalm

141Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Sub 05 Sep 2015, 17:01

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

i Venger i Van Gal su velike neznalice, o Brendanu Rodzersu tek da ne pricam. Jedan drka na francuze drugi na holandjane. Arsenal da nije bilo Vengera bi sigurno nesto uzeo u zadnjih 10 godina, on nije legeda, on je upropastio klub. a tako isto necemo ni mi, makar do 2017 kad ovo tele ide



Premier League  - Page 6 Potpis

142Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Pon 07 Sep 2015, 16:19

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Steelers ::i Venger i Van Gal su velike neznalice, o Brendanu Rodzersu tek da ne pricam. Jedan drka na francuze drugi na holandjane. Arsenal da nije bilo Vengera bi sigurno nesto uzeo u zadnjih 10 godina, on nije legeda, on je upropastio klub. a tako isto necemo ni mi, makar do 2017 kad ovo tele ide
A nasa (Arsenalova) stipsa ne moze da zamisli zivot bez Arsenala, izgleda da hoce da trenira klub dok ne umre (pu pu pu, daleko bilo)!

143Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Pon 07 Sep 2015, 19:06

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Venger je najlosiji trener u novijoj istoriji, zbog njega je Arsenal propustio tri odlicne prilike za titulu.Trebali su jednu od ove tri da osvoje:2008, 2011 i 2014.Samo u 2011 veci deo prvenstva nisu proveli na prvom mestu, a uvek su poceli da padaju od februara do maja.Ako ubodu sa sledecim doci ce im titula kao Atletiku pretprosle sezone.Sav taj luzerski mentalitet koji su godinama stekli moze jedan trener da izbrise kao sto je Colo uradio to sa Atletikom.

LvG tesko da ce za ove dve godine da ima konkurentnu titulu za vrh, kada oni postuju FFP a Siti ga krsi tesko je ocekivati da moze da se napravi ekipa za titulu.Ima on svojih propusta, ali celokupno kada pogledas karijeru ispred Vengera.

Rodzers pocinje da se gubi, delovao mi je da moze da izdigne Liverpul.Mada mislim dok ne promene vlasnike i dok ne krenu ozbiljnije da ulazu(jer imaju neki bord zbog kojeg menadzeri nemaju veliku slobodu oko odabira pojacanja) nece nista bolje.U ovakvoj situaciji Rodzers jeste najbolji, mozda je potrebna njima smena trenera ali pre svega treba da se promeni vlasnicka struktura.Ne verujem da ce moci u skorije vreme da ponove pretproslu sezonu.

144Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Pon 07 Sep 2015, 20:23

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Velbek 6 meseci pauza

Mašala

145Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Uto 08 Sep 2015, 05:34

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

sta ja to ovde citam jujuju Svaka cast

Covek izgradio stadion a ispada najgori trener u istoriji funny funny funny funny
Svake godine prodavao najbolje igrace da bi vratio dug i svake godine "strucnjaci" prognoziraju 5 mesto i propustanje lige sampiona - covek nije uspeo da odvede Arsenal u CL samo prve godine od kako je trener, davne 1996. Mnogi sa ovog foruma nisu bili ni rodjni tada Maksimilijan Topalov

@HOFe
Nije ni prosle sezone igao nesto puno. Steta, bas sam ocekivao da ga vidim vise ove sezone. Sada mi je jasno zasto su cekali da objave ves' posle zavrsetka prelaznog roka. Nastao bi opsti haos da se znalo...opet to je Hogson debil - taj ne zna gde je levo. Secam se da je jedne godine pohvalio Vilsira protiv Milana kako je igrao direktko protiv Pirla i Ambrozinija (Pirlo igrao u Juveu, Ambrozini u pemziji...) hocu da kazem da ce verovatno biti ranije spreman jer je komentar "could be up to 6 months"
Nista tu je Teo, dobio je novi ugovor eto mu nek igra no9. Ziru protiv bunkera i nadam se da ce Dzoel Kempbel konacno da dobije sansu da pokaze svoju levicu.

Naravno, Siti je i dalje glavni favorit - mi smo u top 3 klasika

146Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Uto 08 Sep 2015, 09:41

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Postoji razlika izmedju termina najlosiji i najgori.Pogledaj na netu da uocis razliku izmedju ta dva pojma.Arsenal je morao do sada da ima jednu titulu u te tri sezone, ali nije mogao zbog Vengera.Imaju dobar start i drze se do februara, a u dve sezone bili tada na prvom mestu i od tada pa do kraja sezone sledi raspad.Samo samo ne vidi da ko god je Venger na klupi, titulu nece da vidi.Ni Junajted ne moze sa trenutnim trenerom do toga, ali uzece drugog trenera sa kim ce da imaju vece sanse nego ove i sledece sezone za titulu.Arsenal ce jos par godina da se pati sa Vengerom, Junajted nesto manje od dve godine.

147Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Sre 09 Sep 2015, 00:02

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Kako to mislis morao, ostali timovi ne igraju fudbal?
Prosle sezone je ocajan start zasluzan za "tek" trece mesto u EPL.

Arsenal je poceo dosta lose proslu sezonu. Ziru je slomio nogu, Ezil i Per su se oporavljao od SPa, Teologija povredjen, Remzi u totalnom autu s formom. Ceo tim se oslanjao na Aleksisa i sve je bilo povuci potegni. Zavrsetak sezone je bio fantastican i cinimi se da ako pogledas samo kalendarski deo 2014, Arsenal je tu negde sa Celzijem ako ne i bolji po bodovima.

2008 i 2011 realno nismo imali timove za titulu :FACTS:
2008. jesmo bili prvi dugo ali je sve otislo u kurac posle one grozne povrede Eduarda. Gallas je imao neki mental breakdown i tu se bukvalno tim raspao. Ej Almunia je bio na golu a Henry je tek prodat.
2011 su otisli Ces i Nasri i trebalo je dosta da se ekipa slegne tako da ne znam zasto mislis da je ta sezona bila "krucijalna" i da je tu propustena velika sansa.

Sansa je propustena 2013 ali su po obicaju klucni igraci zadobili povrede redom Teo, Remzi, Ezil. Sva trojica starteri i u nevidjenoj formi. Remzi je bio ubedljivo najbolji igrac te sezone do povrede - da bolji i od Suareza. Tu smo bili prvi do kraja januara, mada su svi bili manje vise tu negde s bodovima. Secam se dobro jer sam u sredu posle katastrofe na Enfildu bio na Emiratesu i gledao ocaj zivi i 0-0 sa jos ocajnijim Jedinstvom. Srecom, vikend je bio bolji kada smo izbacili Bazen iz FA kupa sa 2-1 Cool

Ja back 2 back FA cups ne dozivljavam kao nesto "najlosije" ili kako god to ti nazvao.

148Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Sre 09 Sep 2015, 12:04

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Da je bio neki bolji trener(malo ih je), Arsenal bi imao jednu titulu.2008 i 2011 se nalazio u boljoj situaciji od Junajteda(i igrali su dosta bolje).2011 jeste zaostajao i svaki put im je malo falilo da konacno slome barijeru i da preuzmu prvo mesto na tabeli.Od svih sezona je u toj najmanje trebalo da se osvoji titula.Nakon te sezone su otisli Fabregas i Nasri sa pravom.2008, do derbija sa Junajtedom, Arsenal je bio u igri, kolo/dva pre toga je ispustio prvo mesto.Uz to je imao 1:0 na OT.Meni je licno dosta veci propust sto recimo nije mogao da iskoristi pad Celzija u sezoni 2010/2011+ neubedljiv Junajted.

Pretprosle sezone sam ispizdeo par puta i ugasio daljinski kako su igraci imali pristup utakmici protiv Liverpula i Celzija kada su ih ovi napunili.Pre nego sto su izasli na teren, ko da su se pomirili sa porazom.Vukli su se po terenu ko prebijene macke, Venger je za to najzasluzniji.Uz to jednom te istom taktikom ide, bez razradjenog plana B i cim to ne prolazi svako im otkida bod, uz to fizicki i psihicki padnu kako odmice sezona.Uz to ima los skor sa svim konkurentima za titulu, koju god sezonu da pogledas imao je negativan skor sa top4 ekipama.I nije to tipa da ima poraz vise od pobede, nego u vrh glavu samo jednu pobedu ili poneki put dve.

Ne napadam ja Arsenal, vec Vengera koji je najzasluzniji sto je ekipa postala meta za sprdnju.Ne govorim u smislu da je on najlosiji za Arsenal, nego najlosili trener od svih vrhunskih u Evropi.

149Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Čet 10 Sep 2015, 11:15

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Premier League  - Page 6 COU7LvHW8AAWFb-

150Premier League  - Page 6 Empty Re: Premier League Sub 12 Sep 2015, 16:31

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Chelsea HOF

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 39]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu