NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Kosarka » Eurobasket 2015

Eurobasket 2015

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 11]

76 Re: Eurobasket 2015 taj Ned 06 Sep 2015, 23:41

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Pesimiste, gubite se odavde!

77 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 18:54

Niger iz huda

MVP
MVP
@penban ::Meni su rekli da sam lud kada sam rekao da ne verujem u centre. Jedan nije igrao godinu dana skoro, drugi nije igrao ozbiljnu košarku.

Od razvojne lige pored NBA su samo ozbiljnije turska, grcka, spanska, ruska i italijanska liga.Ti igraci koji dodju preko bare prave ogromnu razliku u odnosu na evropske igrace.

78 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 19:20

penban

Moderator
Moderator
Vidim. Kuzmić ubija kako igra.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

79 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 19:21

Niger iz huda

MVP
MVP
Da li je Kuzmic najbolji igrac razvojne lige i da li je uopste medju najboljima?

80 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 19:27

penban

Moderator
Moderator
Moj post se odnosio na Kuzmića. I razvojna liga je za mene neozbiljna, jer je po kvalitetu ispod Evrolige i top evropskih liga. Ne razumem šta hoćeš da kažeš.

Kuzmić je igrao tu razvojnu ligu, koja nije primaći evropskim ligama. Momak ima visinu, ali je kako neko reče drvo.

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

81 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 19:29

Niger iz huda

MVP
MVP
Pa napisao sam koje su lige jace, Evroliga je naravno iznad nacionalnih liga.Ako je razvojna liga neozbiljna, onda je 99% kosarkaskih liga neozbiljno.

82 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 19:34

penban

Moderator
Moderator
Izvinjavam se. San svakog igrača je da igra razvojnu ligu.

83 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 19:36

Niger iz huda

MVP
MVP
Bolje to nego ABA ligu, nemacku, litvansku ili francusku.

84 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 19:40

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@penban ::Moj post se odnosio na Kuzmića. I razvojna liga je za mene neozbiljna, jer je po kvalitetu ispod Evrolige i top evropskih liga. Ne razumem šta hoćeš da kažeš.

Kuzmić je igrao tu razvojnu ligu, koja nije primaći evropskim ligama. Momak ima visinu, ali je kako neko reče drvo.
NEMOJ DA MI VRIJEĐAŠ SUGRAĐANINA! Very Happy

85 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 19:41

penban

Moderator
Moderator
Pa zašto onda ti igrači dolaze u Evropu kada tamo igraju kvalitetnije takmičenje?
Jedan moj drug je igrao letnju ligu, nakon čega je dobio ponudu da igra razvojnu ligu. On je to odbio i vratio se u Evropu.

86 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 19:47

penban

Moderator
Moderator
Skroz čudan dan na EuroBasketu

Belgija dobila Litvaniju, Kikanović doneo prvu pobedu Bosni, Letonija dobila Češku...
Ajde što su Finci dobili Ruse i nije toliko veliko

87 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 19:51

Niger iz huda

MVP
MVP
Nijednom se nije desilo da najbolji igrac odande predje u te lige koje ne spadaju u evropski vrh.To ti je lestvica one 4 lige ispod razvojne, a razvojna ispod ovih najjacih.Svi koji igraju razvojnu ligu nadaju se da ce jednog dana igrati garbage time.

Kuzmic kao takav obezbedio angazman u Panatenaikosu, Nedovic koji nista nije igrao u NBA ligi, presao u Valensiju da bi sada potpisao za Unikahu.Imaju igraci kvalitet za te najjace kosarkaske lige u Evropi.Uglavnom otpaci iz te lige, zavrse u Belgiji, Poljskoj i ne znam vec gde.

88 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 19:55

penban

Moderator
Moderator
Nedović je taj kvalitet imao dok je igrao u CZ. Da mu nisu rušili karijeru jer je tatin sin morao da igra momak bi bio duplo bolji igrač nego što je danas. O njegovim igrama u Valensiji ne bih, jer se nije baš proslavio, mada ruku na srce momak je imao problema sa povredama. Videćemo ga u Malagi.

Kuzmić je našao angažman u PAO samo zato što je Đorđević tu trener.

89 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 20:01

Niger iz huda

MVP
MVP
Igrao bi covek u Spaniji ili u Turskoj, da ga nije uzeo PAO.Igrao bi Evrokup, ne bi sigurno zavrsio u Nemackoj, Francuskoj ili drugim slabijim ligama.Stimac cije su mane i vise nego vidljive je bio prosle sezone rezerva u Bajernu sto vise govori o opadanju kvaliteta u evropskoj kosarci.

90 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 20:06

penban

Moderator
Moderator
Štimac je ipak reprezentativni centar

91 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 20:11

SymphonyX

MVP
MVP
Cekao sam samo Izrael W1 No Pogodio Azarenku 2:0 i Nestora + gemova.Nesposobni kreteni vodili 7 u produzetku i opet uspjeli da izgube.

92 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 20:36

Wild Raven

VIP
VIP
Odličan je Kuzmara. U odbrani fenomenalan. Niko od njega i ne očekuje da bude Gasol u napadu.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

93 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 20:59

SymphonyX

MVP
MVP
Bice on samo bolji kako prvenstvo ide.

94 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 21:04

Wild Raven

VIP
VIP
Svi smo znali da on sam u napadu jedan na jedan neće moći ništa da uradi. Neki otpadak ako pokupi ili ako se odmota iz nekog pika pa prikuca i to je to. Ali zato brate kontrola reketa kod defanzivnog skoka i sama igra u odbrani, oduševljava me.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

95 Re: Eurobasket 2015 taj Pon 07 Sep 2015, 22:30

Niger iz huda

MVP
MVP
Lik dobro istrcava kontre, samo nisam gledao nase meceve zbog ispita i pretpostavljam da nije imao prilike da to pokaze.To u NBA postaje standard, visoki igraci su sve brzi i brzi.

96 Re: Eurobasket 2015 taj Uto 08 Sep 2015, 11:47

penban

Moderator
Moderator
Žabari su imali na ovom prvenstvu najjbolju repku od kada su se Fućka i Majers povukli... ali mućak

Bez ideje u napadu, svi igraju 1 na 5
u odbrani ih boli uvo
liče mi na našu repku iz 2005.

Da stvar bude gora Datome završio prvenstvo

97 Re: Eurobasket 2015 taj Uto 08 Sep 2015, 11:48

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Ladno su nam sve tri naredne utakmice u 14:30. Da li neko zna za dobar stream da malo bacim pogled na poslu?

98 Re: Eurobasket 2015 taj Uto 08 Sep 2015, 11:59

penban

Moderator
Moderator
@Mean_Machine ::Ladno su nam sve tri naredne utakmice u 14:30. Da li neko zna za dobar stream da malo bacim pogled na poslu?

pred utakmicu cu baciti pogled na dva-tri sajta pa ti kačim ovde

99 Re: Eurobasket 2015 taj Uto 08 Sep 2015, 12:23

Peyton Manning

Admin
Admin
@Mean_Machine ::Ladno su nam sve tri naredne utakmice u 14:30. Da li neko zna za dobar stream da malo bacim pogled na poslu?
da,to sam video cim je izasao raspored
neverovatno da nas ni jednom nisu stavili u 21h

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

100 Re: Eurobasket 2015 taj Uto 08 Sep 2015, 12:27

penban

Moderator
Moderator
Nemci su nameštali raspored. Oni npr su obe utakmice igrali u 15h za vikend, zbog svojih navijača. Sada igraju u 18h dve.
Poslednji termin ostavljaju Turcima, jer oni imaju najviše navijača u Berlinu.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu