NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Muzika,knjige,serije,filmovi i slicno » Filmovi i serije

Filmovi i serije

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 6 od 40]

126 Re: Filmovi i serije taj Sre 03 Jun 2015, 04:22

penban

Moderator
Moderator
Odgledao veceras novi nastavak Mad Maxa
Odlicna akcija, ali mi se milion i jedna stvar ne svidja, jer sam veliki fan prva dva dela...

Ako neko trazi 2h dobre, mastovito napravljene akcije neka ode u bioskop i gleda u 3D, nece zazaliti

127 Re: Filmovi i serije taj Sre 03 Jun 2015, 07:58

Peyton Manning

Admin
Admin
@penban ::Odgledao veceras novi nastavak Mad Maxa
Odlicna akcija, ali mi se milion i jedna stvar ne svidja, jer sam veliki fan prva dva dela...

Ako neko trazi 2h dobre, mastovito napravljene akcije neka ode u bioskop i gleda u 3D, nece zazaliti
prvi covek koji je rekao da su bolja prva dva dela nego ovaj Very Happy

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

128 Re: Filmovi i serije taj Sre 03 Jun 2015, 08:16

Wild Raven

VIP
VIP
Nije prvi....Dosta ljudi koje znam to kažu ( ja lično nisam gledao i ne dajem sud ). Jebiga, kad si fan nečega, onda te nastavak tog nečega 25 godina kasnije može samo razočarati.

Sad recimo snimaju sequel filma Blade Runner koji je po mom subjektivnom poimanju najbolji film svih vremena...ja kontam da ne gledam uopšte jer ću se samo razočarati.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

129 Re: Filmovi i serije taj Sre 03 Jun 2015, 08:28

Peyton Manning

Admin
Admin
FdS ::Nije prvi....Dosta ljudi koje znam to kažu ( ja lično nisam gledao i ne dajem sud ). Jebiga, kad si fan nečega, onda te nastavak tog nečega 25 godina kasnije može samo razočarati.
meni su licno oni stari Mad Max naivni
ali slicne utiske sam cuo od ujaka i caleta, da sad kad gledaju onaj stari da im je smesan, dok je ovaj novi pokidao
ali dobro, ukusi

130 Re: Filmovi i serije taj Sre 03 Jun 2015, 08:56

penban

Moderator
Moderator
Stvarno sam veliki fan prva dva dela (treci sa Tino Tarner mi je uvek bio glup). Kazem, ovo kao da nije Mad Max, vec neki akcioni film koji se tako zove. Nisam rekao da nije dobar film, jer jeste, jako dobar, ali oni stariji filmovi nisu mi bili naivni kako ti kazes, vec su nekako imali dusu... jbg ne znam kako da objasnim.

131 Re: Filmovi i serije taj Sre 03 Jun 2015, 12:47

penban

Moderator
Moderator

132 Re: Filmovi i serije taj Sre 03 Jun 2015, 17:20

penban

Moderator
Moderator

Konacno je izasao! Najbolji film svih vremena!

133 Re: Filmovi i serije taj Čet 04 Jun 2015, 18:47

Peyton Manning

Admin
Admin
Everest
moze biti zanimljivo

134 Re: Filmovi i serije taj Čet 04 Jun 2015, 19:51

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Je li iko pogledao ovaj San Andreas?

135 Re: Filmovi i serije taj Čet 04 Jun 2015, 20:35

Peyton Manning

Admin
Admin
@Vlado997 ::Je li iko pogledao ovaj San Andreas?
ja nisam, ali planiram

136 Re: Filmovi i serije taj Čet 04 Jun 2015, 22:30

SymphonyX

MVP
MVP
@Peyton Manning ::Everest
moze biti zanimljivo
U filmu se inace govori o nesreci iz 1996. godine,jednoj od najpoznatijih na Everestu posebno sto su poginuli veoma iskusni i vjesti penjaci.

137 Re: Filmovi i serije taj Čet 04 Jun 2015, 22:55

Peyton Manning

Admin
Admin
@SymphonyX ::
@Peyton Manning ::Everest
moze biti zanimljivo
U filmu se inace govori o nesreci iz 1996. godine,jednoj od najpoznatijih na Everestu posebno sto su poginuli veoma iskusni i vjesti penjaci.
vidim da je based on true story
valjda nece preterati sa kliseom

138 Re: Filmovi i serije taj Čet 04 Jun 2015, 23:39

SymphonyX

MVP
MVP
Ja ne ocekujem previse jer je stvarno tesko napravit kvalitetan film o alpinizmu,posebno kad je ovakva tema u pitanju dje postoji brdo dokumentaraca,izjava ocevidaca itd.Koga zanimaju ovakve stvari bolje se okrenut dokumetarcima jer je to mnogo zahvalnija forma za ovakve stvari.

Btw,evo jedna preporuka na tu temu.

Touching the Void

139 Re: Filmovi i serije taj Pon 08 Jun 2015, 12:28

penban

Moderator
Moderator
Jos samo jedna epizoda GOT-a... mozda najbolja sezona do sada

140 Re: Filmovi i serije taj Pon 08 Jun 2015, 14:05

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Ne možda nego definitvno. Ovo stavljam čisto zbog onih koji nisu još pogledali.
Spojler:
Pogledajte šta sam prošli put napisao, bio sam u pravu za Drogona. teg
Još mi je drago za Joraha.  Very Happy
Davno sam ja skontao da je Stannis budala, a na kraju će i ispasti tako.

141 Re: Filmovi i serije taj Pon 08 Jun 2015, 14:23

Peyton Manning

Admin
Admin
samo stavljajte spojlere,ja nisam jos gledao nista,cekam da se zavrsi

142 Re: Filmovi i serije taj Uto 09 Jun 2015, 04:22

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Stanis nije uredan nimalo...

143 Re: Filmovi i serije taj Uto 09 Jun 2015, 05:41

Niger iz huda

MVP
MVP
Bas je epizoda ocaj, ne znam da li je gore to sto su odstupili od knjige ili sto su traljavo odradili poslednju scenu u areni.

Nema teorije da ova sezona moze da nadmasi cetvrtu.

144 Re: Filmovi i serije taj Uto 09 Jun 2015, 14:40

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Spartacus ::Bas je epizoda ocaj, ne znam da li je gore to sto su odstupili od knjige ili sto su traljavo odradili poslednju scenu u areni.

Nema teorije da ova sezona moze da nadmasi cetvrtu.
Šta ne valja?

145 Re: Filmovi i serije taj Uto 09 Jun 2015, 15:31

Niger iz huda

MVP
MVP
Spojler:
Borbe u Areni su generalno lose odradjene, vidis Harpije kako se probiju i odjednom se pojave koplja sa kojim gadjaju Drogona.Vrhunac svega toga je da Drogona gadjaju kopljem, a nikom ne pada na pamet da baci koplje na Kalisi.Uz to kada je ona prisla Drogonu, koplja su nestala mislim u fazonu bacili su sva kada je ona dosla do njega i odletela sa njim.Neokaljani bas brzo padaju.Jedino sto mi se svidelo u toj sceni je kada je Drogon sleteo i krenuo da bljuje vatru.

Smesan mi je i sam pocetak gde u istoj sekundi krene da gori vise satora.

146 Re: Filmovi i serije taj Uto 09 Jun 2015, 23:22

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Spartacus ::
Spojler:
Borbe u Areni su generalno lose odradjene, vidis Harpije kako se probiju i odjednom se pojave koplja sa kojim gadjaju Drogona.Vrhunac svega toga je da Drogona gadjaju kopljem, a nikom ne pada na pamet da baci koplje na Kalisi.Uz to kada je ona prisla Drogonu, koplja su nestala mislim u fazonu bacili su sva kada je ona dosla do njega i odletela sa njim.Neokaljani bas brzo padaju.Jedino sto mi se svidelo u toj sceni je kada je Drogon sleteo i krenuo da bljuje vatru.

Smesan mi je i sam pocetak gde u istoj sekundi krene da gori vise satora.
Spojler:
Da počnem. Very Happy
Ne znam zašto su ti borbe loše odrađene, mada je onaj što najavjuje borbe bio mnogo bolji od Pycella, što i nije teško. lol!
Zasjeda je bila odlično spremljena. Koplja su uzimali od ubijenih Neokalanih. Gađali su Drogona jer im je em bio najveća opasnost, em je 100x lakše pogoditi zmaja nego Daneris. Harpije nisu elitni borci. U trenutku kada je ona došla do Drogona skoro sve Harpije su se razbježale jer mu nisu mogli ništa. Neokaljani brzo padaju kada su u zasjedi. Oni su učeni da se bore u formacijama ne 1 na 1. Defanzivna formacija je skoro pa nemoguća za uništiti. Ne znam da li si primjetio da kada su napravili kružnu formaciju, nijedan Harpija nije mogao proći. Još nešto? Voljan sam da sve objasnim. Very Happy  

147 Re: Filmovi i serije taj Sre 10 Jun 2015, 01:53

Niger iz huda

MVP
MVP
Spojler:
Uporedi sa bilo cim iz drugih serija i filmova(LotR najbolji primer) i videces da nije to odradjeno vrhunski.Naspram toga sto sam pogledao mi je ispalo smesno pa i nerealno dok sa druge strane me je serija kupila bas zato sto se ide na tu neku surovu realnost a onda se napravi par kikseva(tipa ovaj, onda kada Dzora i ko vec udju u grad i pobiju prvo nekoliko njih da bi se posle oni predali, onda kako Crv i Baristan vrede vise od 16 Neokaljanih).U GoT generalno borbeni elementi su dosta slabiji od dramskih, sa izuzetkom par scena.

Neokaljani nisu ni bili sabijeni u nekom prostoru pa da protivnik moze to da iskoristi, ovako ispada da su veoma lak plen Harpijama sa kuhinjskim nozevima.Nije bila poenta da gadjaju Deneris umesto Drogona, ali nijedna nije poletela ka njoj sto mi je skroz nelogicno pogotovo kada mu se ona priblizila.Gadjas zmaja, juris Deneris i postoji mogucnost da zavrsis sve to.Sa jedne strane vidis kako su dobro sve to isplanirali, ali im je zato krajnja egzekucija amaterska i ko da im nije cilj da smaknu Deneris nego je namerno odrzavaju zivom.Koliko ih je bilo kasnije, zapitas se sto se nisu ranije probili do nje, nego su napravili takav efekat gde je Drogon konjica koja ce da spasi sve.Vidi se da je Martin poceo da se gubi u knjigama, posto drugar rece da to postaje zamorno nakon trece knjige i da Martin pravi puno kardinalnih gresaka i neke se mogu primetiti u knjigama.

Ne svidja mi se uz to kako su oskrnavili Stanisa, ovo se nije desilo u knjigama uz to je velika distanca izmedju njegovog trenutnog uporista i Crnog Zamka.Bas su nedosledni po tom pitanju, posto ako sam dobro procitao u knjizi je rekao ne spaljivanju i drzao se toga.Sada je postao jedan od najomrazenijih likova.

Tih Neokaljanih nije bilo puno, uopste se nije stekao utisak da ih ima puno a koplja je bilo duplo vise nego njih u areni.Sto dovodi do zakljucka da Kalisi bacila pare na Neokaljanje.Nervira me sto sada ispada da su Harpije vrhunski borci.Dobro je da si spomenuo tu kruznu formaciju jer se i tu pokazalo da su gomila idiota koja ne zna da iskoristi brojcanu nadmoc sto su isli jedan po jedan.Ne jedan po jedan na formaciju, nego nisam uopste video da su recimo dvojica trojica napalo jednog.Glupo mi je sto Neokaljani kada su na vecem prostoru moze ih bilo ko savladati kada su 1 na 1, a kada su u toj formaciji tada su skoro pa neosvojiv plen.Prevelika razlika izmedju te dve stvari jer se ide iz krajnosti u krajnost i bas vlada los balans.

148 Re: Filmovi i serije taj Sre 10 Jun 2015, 02:03

penban

Moderator
Moderator
Konacno sam otisao da odgledam http://www.imdb.com/title/tt1014763/?ref_=nv_sr_1

Jako mi se dopao film. Tezak je za gledanje, ali drzi paznju... Dosta me podseca na http://www.imdb.com/title/tt0112681/?ref_=nv_sr_1

149 Re: Filmovi i serije taj Sre 10 Jun 2015, 08:39

Peyton Manning

Admin
Admin
Still Alice
odlican film
Julianne Moore je stvarno sjajna

150 Re: Filmovi i serije taj Sre 10 Jun 2015, 08:46

Wild Raven

VIP
VIP
@penban ::Konacno sam otisao da odgledam http://www.imdb.com/title/tt1014763/?ref_=nv_sr_1

Jako mi se dopao film. Tezak je za gledanje, ali drzi paznju... Dosta me podseca na http://www.imdb.com/title/tt0112681/?ref_=nv_sr_1

I ja sam skontao iz recenzija da podseća na ovaj drugi film, koji je btw odličan.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Similar topics

-

» Filmovi i serije

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu