NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC West »  Los Angeles Rams , Arizona Cardinals , San Francisco 49ers , Seattle Seahawks

Los Angeles Rams , Arizona Cardinals , San Francisco 49ers , Seattle Seahawks

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 15]

np3np3

NCAA
NCAA
Povratak sijetla na prvu poziciju u diviziji i pad Arizone.

1. Seattle
2. St. Louis (kao iznenadjenje sezone)
3. Arizona (ocekujem povratak starih Cardinalsa - vecitih gubitnika)
4. SF 49ers (jos nisam video nista od ove ekipe sto bi me uverilo da ce biti dobri)

Peyton Manning

Admin
Admin
Ne znam zasto svi predvidjate krah Arizona.
Msm jasno je da nece opet doci do SB,ali do PO,sa prve pozicije,svakako hoce.

http://nfl.com/

hare_car

Rookie
Rookie
Mozda ljudi misle da je nemoguce igrati kao sto su igrali prosle godine.Ne vidim razlog za to.Svi su igraci ostali,jos su doveli dobror RB,tako da mogu biti samo bolji.Slazem se da nece doci do SB,ali u PO sigurno idu.Larry im je sam dovoljan.Ko moze tog covjeka da cuva...

Colts4Life

Veteran
Veteran
hare_car ::Mozda ljudi misle da je nemoguce igrati kao sto su igrali prosle godine.Ne vidim razlog za to.Svi su igraci ostali,jos su doveli dobror RB,tako da mogu biti samo bolji.Slazem se da nece doci do SB,ali u PO sigurno idu.Larry im je sam dovoljan.Ko moze tog covjeka da cuva...

ja.... lol! lol! lol!

Peyton Manning

Admin
Admin
Ma moze da ga cuva nas Darko. Razz lol!

http://nfl.com/

hare_car

Rookie
Rookie
Colts4Life ::
hare_car ::Mozda ljudi misle da je nemoguce igrati kao sto su igrali prosle godine.Ne vidim razlog za to.Svi su igraci ostali,jos su doveli dobror RB,tako da mogu biti samo bolji.Slazem se da nece doci do SB,ali u PO sigurno idu.Larry im je sam dovoljan.Ko moze tog covjeka da cuva...

ja.... lol! lol! lol!

pa onda brzo kupuj avionsku kartu za USA.Trazi te cijela liga... Laughing

Colts4Life

Veteran
Veteran
hare_car ::
Colts4Life ::

ja.... lol! lol! lol!

pa onda brzo kupuj avionsku kartu za USA.Trazi te cijela liga... Laughing

osim Arizone jer tad ne bi mogao da pokazem kako se cuva Larry... lol!

Raising Arizona

Moderator
Moderator
... a posto bi ti igrao samo i iskljucivo za nas, onda cela prica otpada i ostajes ovde. afro

photo AZcardsscript.gif

dr.dule

Admin
Admin
ovde ce biti dosta fina zabava ali naravno da ocekujem da Remsi predvodjeni fanaticnim navijacima Rogonjom i Zlatnim potvrdili svoje drugo mesto na sledecem draftu iako najavljuju borbu za super bowl prsten kao i tradiciju na pocetku svake sezone... :fans:

Ovan

VIP
VIP
dobro, ovo će biti još jedna top 3 pik sezona, napad je nesposoban da bilo šta uradi a onda odbrana provodi 95 posto vremena sa bože me sačuvaj i sakloni CB, i ono što urade napad ne pretvara u poene, trebaće još dosta vremena da se sve rupe pokrpe a ima ih mnoogoooo....
al za početak novi QB a Bulgeru se zahvaltit na saradnji bolje da igra i Berlin..

+ ofanzivna linija ne postoji, bolje bi igrala 5 nasumično pobodena stabla od ovoga....

enma odbrana je izdržala nekih 25 minuta napad nije ništa radio, igrači iz odbrane pocrkaše i kraaaaj već viđen scenario...

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

trust

NCAA
NCAA
bas je bilo gazenje..sa ovakvom igrom necete dobiti ni detroit..baldzer nije ni bleda senka nekadasnjeg igraca..

Raminator

VIP
VIP
Promenjen je sistem u WCO, i Bulger se tu ne snalazi najbolje.
Rezultati Spazovog rada se ocekuju za dve sezone, a ako i ove sezone uzmemo SB, sta da se radi:D

dr.dule

Admin
Admin
uzimanje ovogodisnjeg SB od strane Rogonja treba posmatrati samo usputni rezultat do uzimanja SB za dve godine. naravno i SB u narednoj sezoni treba posmatrati kao posledica stvaranja sampionskog tima za sezonu 2011/12.

kb8

Moderator
Moderator
Fino, fino... Sljedece kolo bubnemo Ptičurine u Seattleu, Zona naravno legne od Vikesa i onda u Week14 u MNF preuzimamo diviziju... Mozda nesto i bude od ove sezone Very Happy

T-Wolf

VIP
VIP
kb8 ::Fino, fino... Sljedece kolo bubnemo Ptičurine u Seattleu, Zona naravno legne od Vikesa i onda u Week14 u MNF preuzimamo diviziju... Mozda nesto i bude od ove sezone Very Happy

Au, otvorio si mi oci! To je sasvim realna mogucnost, a ja mislio da je 'zona obezbedila prvo mesto u diviziji. Mada iskreno mislim da ce ipak pticurine iz arizone biti prve osim ako Warner ne bude igrao...

Minnesota I BLEED PURPLE Minnesota

UNITED WE RUN

kb8

Moderator
Moderator
Samo vi odradite svoj posao kako treba u nedjelju Very Happy pa cmo se mi pobrinut za ostalo Wink

T-Wolf

VIP
VIP
kb8 ::Samo vi odradite svoj posao kako treba u nedjelju Very Happy pa cmo se mi pobrinut za ostalo Wink

Dacemo sve od sebe, ovo je vise od obicnog duela, ovo je licno (izmedju raising arizone i mene). Pripreme su uveliko pocele!!! Cele nedelje necu moci nista da radim, jer cu samo misliti o utakmici i cekati nedelju!!! Moguce je da cete citati u novinama udario brat na brata zbog NFLa Laughing Laughing Laughing

Minnesota I BLEED PURPLE Minnesota

UNITED WE RUN

kb8

Moderator
Moderator
T-Wolf ::

Dacemo sve od sebe, ovo je vise od obicnog duela, ovo je licno (izmedju raising arizone i mene). Pripreme su uveliko pocele!!! Cele nedelje necu moci nista da radim, jer cu samo misliti o utakmici i cekati nedelju!!! Moguce je da cete citati u novinama udario brat na brata zbog NFLa Laughing Laughing Laughing

Hehehe! Ko ce u ponedjeljak nosit ciji dres u gradu Smile Ili mozda i cijeli tjedan Very Happy

Colts4Life

Veteran
Veteran
Vikings-i krce put za SF,Colts-i za Ravens-e...jedni ce proci sigurno u PO,mozda i oba tima..

kb8

Moderator
Moderator
Colts4Life ::Vikings-i krce put za SF,Colts-i za Ravens-e...jedni ce proci sigurno u PO,mozda i oba tima..

Iz tvojih usta u Bozje usi cheers

Raising Arizona

Moderator
Moderator
kb8 ::
Colts4Life ::Vikings-i krce put za SF,Colts-i za Ravens-e...jedni ce proci sigurno u PO,mozda i oba tima..

Iz tvojih usta u Bozje usi cheers

Sudeci po nedeljnom raspletu, a i sinocnjoj smejuriji na Lembo fildu, Bog ne cuje dobro... Smile

photo AZcardsscript.gif

kb8

Moderator
Moderator
Raising Arizona ::

Sudeci po nedeljnom raspletu, a i sinocnjoj smejuriji na Lembo fildu, Bog ne cuje dobro... Smile

Koliko je to jadno izgledalo nema tog Boga koji bi to popravio... Ak si neces sam pomoc, e nece vala ni Bog onda tu uskocit... Jadno, stvarno jadno...

Raising Arizona

Moderator
Moderator
Raising Arizona ::1. AZ
2. SF
2. SEA
4. STL

tako je sudjeno Smile

photo AZcardsscript.gif

Colts4Life

Veteran
Veteran
Neke prognoze za ovu diviziju..SF 8-8,AZ 6-10,SEA 5-11,STL 4-12 na Fox Sports..ako bude ovako,bice ovo mozda i najgora divizija ove sezone.

dr.dule

Admin
Admin
cuj najgora . pa to se vidi iz aviona. možda ipak iznenade. Remsi uvek idu na SB na početku sezone ako pitaš Golda.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu