NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Conference Championships

+28
Mirkony
TMH34
Minitron
Bugi
SymphonyX
-Flawless-
Nik88
Lomljiv u struku
Zona do trona
Чизхед
Miki HOF
Bizon
Mos Def
Vlado997
Parangal
leonida
Zver
Cenci D
zvaljo
Pit Bull
Raising Arizona
Niger iz huda
Srbistuta
dr.dule
Sirko
kb8
Peyton Manning
Steelers
32 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 34 od 36]

826Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 10:08

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Ja sam prvi koji ce da pohvali Wilsona u mom okruzenju ali
slika treba da bude "SEA Defense VS Super Bowl QBs"

Dan Quinn <3

827Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 10:12

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

prvi put posle Remsa da je NE manji favorit u SBlu.
bice to zanimljivo pogledati. odbrana NE je nocas bila odlicna . pitanje je da li to mogu ponoviti.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Conference Championships - Page 34 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

828Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 10:13

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

mislim da su sanse 50-50 i da ce kvote to i potvrditi
Sherman kaze da ce sigurno igrati,nije mu pukao misic,samo je sjebao neki nerv

http://nfl.com/

829Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 10:13

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

kote kod Hila su skoro tu negde. Sea 1.81 NE 1.91 . tako nesto.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Conference Championships - Page 34 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

830Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 10:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

dr.dule ::kote kod Hila su skoro tu negde. Sea 1.81 NE 1.91 . tako nesto.
pa da,to je i realno...
kontam da hendikepa nece ni biti...stavice 0,5

http://nfl.com/

831Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 10:19

sasa 076

sasa 076
NCAA
NCAA

Nadam se da u SB Brejdi igra tekmu zivota samo tako mozemo da dobijemo

832Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 10:19

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

definitivno dva najbolja tima trenutno.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Conference Championships - Page 34 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

833Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 10:20

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

sasa 076 ::Nadam se da u SB Brejdi igra tekmu zivota samo tako mozemo da dobijemo

iz mog ugla jedan od nacina da se zaustavi Kerolova masinerija.

kada smo oko Kerola. on je svojim odlaskom na USC doveo Bila u NE.
duel poslednja dva trenera NE.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Conference Championships - Page 34 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

834Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 11:04

sasa 076

sasa 076
NCAA
NCAA

Kontam da će ipak posle dosta godina Brejdi odigrati kad je najvaznije najbolje, mada i odbrtana NE mora biti na visokom nivou, slažem se da gledamo najbolje dveekipe ove godine u SB

835Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 12:08

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Coltsi bi izgubili i od Denvera da je bilo sve u redu s Pejtonom
NE apsolutno zasluzeno u SB.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

836Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 13:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Robert De Niro ::Coltsi bi izgubili i od Denvera da je bilo sve u redu s Pejtonom
NE apsolutno zasluzeno u SB.
slazem se sa prvom konstatacijom
svi se napalili da mi imamo dobru odbranu,a oni ljudi samo znali da je Peyton sjeban i postavili se kako treba,inace su rupa

http://nfl.com/

837Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 13:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

http://nfl.com/

838Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 13:36

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Seattle je pokazao sinoc da su sampionska ekipa sa velikim srcem, koliko ih god ne volim treba im odati priznanje za ono sinoc, nisu odustajali niti jednog momenta i opet puntovanje na 5min do kraja ispade dobar potez.

Navija se za NewEngland u SB

839Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 13:43

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Vidio bil dobili ds onaj mentol nije pklonio im loptu na onside. Kako je rekao AR:"Pobijedili smo sami se e",i to je ziva istina.

840Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 13:56

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

valjda ce ovaj put biti preteska lopta.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Conference Championships - Page 34 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

841Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 14:49

sasa 076

sasa 076
NCAA
NCAA

Bice luda tekma

842Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 17:49

sasa 076

sasa 076
NCAA
NCAA

ako treba izduvacemo lopte

843Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 18:41

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Conference Championships - Page 34 10904019_10153025749571100_6232386972701403803_o

http://nfl.com/

844Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 19:53

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Nemogu vjerovat koliko mržnje ima na ovom portalu prema Seattle ali drago mi je da su svih pošteno zajebali iako za njih ne navijam ... Kakva je to ekipa pravi prvaci , šampioni kakav brady kakvi bakrači Seattle osvaja 2 godinu za redom !!!

845Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 20:03

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Bome, ja cu gledati da uzmem dan godisnjeg da mogu na miru i u uzivanju da ispratim SB.

846Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 20:06

Zver

Zver
VIP
VIP

Zona do trona ::Bome, ja cu gledati da uzmem dan godisnjeg da mogu na miru i u uzivanju da ispratim SB.

Sjajno...taman da ja preskočim i ogrebem se od tebe za šifru sutradan i u miru odgledam kad se vratim s posla Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

847Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 20:12

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Jako zanimljivo poredjenje, nemoj samo da neko krene sa spikom kako Rasel ima granitnu odbranu.Very Happy Svako ko prati NFL jos od dana treceg kanala, zna kakavu je mocu odbranu imao Brady na pocetku karijere. O igri trcanjem da ne pricamo,tu Rasel sisa Brady-ja,Pusiku i jos 10 startnih QB zajedno. Very Happy


Conference Championships - Page 34 B7r0q02CQAEa2aC

848Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 20:13

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

FdS ::
Zona do trona ::Bome, ja cu gledati da uzmem dan godisnjeg da mogu na miru i u uzivanju da ispratim SB.

Sjajno...taman da ja preskočim i ogrebem se od tebe za šifru sutradan i u miru odgledam kad se vratim s posla Very Happy

Ako Rasel uzme novi SB,dobijas 10 dana free game pass. Very Happy

849Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 20:45

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Parangal95 ::Nemogu vjerovat koliko mržnje ima na ovom portalu prema Seattle ali drago mi je da su svih pošteno zajebali iako za njih ne navijam ... Kakva je to ekipa pravi prvaci , šampioni kakav brady kakvi bakrači Seattle osvaja 2 godinu za redom !!!


Pa nije to mržnja prijatelju,nego je samo dojam da nisu zaslužili da prođu,jer su tek počeli igrati zadnjh 5 minuta tekme! U biti nisu oni nadigrali GB ili tako nešto,nego je GB sam sebe pobijedio,i to je činjenica.

850Conference Championships - Page 34 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 20:52

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

FdS ::
Zona do trona ::Bome, ja cu gledati da uzmem dan godisnjeg da mogu na miru i u uzivanju da ispratim SB.

Sjajno...taman da ja preskočim i ogrebem se od tebe za šifru sutradan i u miru odgledam kad se vratim s posla Very Happy

Cemu sluzi torent ako ne za snimke.
Meni onaj ustv radio bez seckanja celo vece




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Conference Championships - Page 34 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 34 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu