NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Round

+25
Bugi
Powerslave
Чизхед
Nik88
Zona do trona
Minitron
ryan_ki
Miki HOF
dr.dule
Niger iz huda
Cenci D
Raising Arizona
kb8
-Flawless-
Mos Def
Srbistuta
Mifoche
Lomljiv u struku
Pit Bull
SymphonyX
Vlado997
Steelers
leonida
Zver
Sirko
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 18 od 35]

426Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 04:25

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

To je to... Lynch resio...

427Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 04:32

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Odlicno tempiran drajv, steta sto nije zavrsen sa TD.

428Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 04:36

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Field Goal Seattle 17:10...

429Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 04:54

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Vilson momci vode glavnu rec veceras! Sad samo treba mirno privesti utakmicu kraju.

430Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 05:14

leonida

leonida
Standardan
Standardan

To je to. Taman koliko treba i kada treba za ne bas tako lagan prolaz u finale. Mozda sam vise ocekivao od Pantersa, nekako su igrali previse stegnuto a trebalo je da dodju ovde kao autsajderi i da igraju bez pritiska. Trebalo je da uzivaju na terenu, pa ako se otvori sansa da je napadnu. Ali i to vise zavisi od Sihoksa nego od njih samih. Primera radi, TD je izvukao Bendzamin na svoj kvalitet, a onaj FG drajv je bio mnogo vise produkt srece nego igre. Jedan dobar potez za ovakvu utakmicu je premalo.
Sijetl predvodio sve bolji i bolji Rasel Vilson. Neverovatno je koliko decko napreduje iz meca u mec. Jos jedna dobra koordinacija defanzivaca, uz ovaj put mnogo manje glupih prekrsaja nego obicno.
Uglavnom, Sijetl je obavio posao, ostaje da i mi sutra obavimo posao pa da onda za 7 dana uzivamo u spektaklu. Ali i ako Dalas prodje, i tada ce biti spektakl na CLF-u.

431Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 10:19

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Jest da je Sijetl malo poguran kod drugog TD bez penaltija, ali zasluzena pobeda. U neverovatnoj su formi...



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

432Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 10:27

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

steta sto su Ravensi izgubili,Coltsi i Denver nemaju sta da traze u Bostonu...
Sjetl nisam gledao,ocekivana pobeda,mada nisam ocekivao 17 primljenih poena..

http://nfl.com/

433Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 10:36

Sirko

Sirko
VIP
VIP

U NFC u borbi za SB bice repriza reg sezone, e sad da li iz 1st week ili 6th week



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

434Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 12:24

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja zelim reprizu ishoda seste nedelje. Very Happy Veceras mi nije bitno ko ce da prodje dalje u prvoj utakmici, samo neka bude priblizno dobra kao NE-BAL.


Ovakva odbrana NE uopste ne uliva poverenje i sve mi se vise cini da ce prolaz u SB ponovo kao sinoc da zavisi od napada.

435Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 13:10

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Spartacus ::Ja zelim reprizu ishoda seste nedelje. Very Happy Veceras mi nije bitno ko ce da prodje dalje u prvoj utakmici, samo neka bude priblizno dobra kao NE-BAL.


Ovakva odbrana NE uopste ne uliva poverenje i sve mi se vise cini da ce prolaz u SB ponovo kao sinoc da zavisi od napada.


S obzirom kakve smo obrane imali prijasnjih godina,ovo i nije lose. Samo da bude jos bolje.

436Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 13:31

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Pogledam raspored Sijetla za ovu sezonu, pa oni su igrali protiv sve samih olosh QBova
Nadam se da ce Rodzika da napravi payback za onaj INT/TD od pre par godina.

437Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 15:20

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Jebem li ga, igrali su protiv Zeke, Pejtona, Roma... strasno losi QB ;-)
Samo da Zeka odigra celu veceras onda se nadam susretu s Sijetlom



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

438Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 16:39

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

2 na Dalas!

439Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 16:40

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

nocas Cam nije delovao uopste lose. rizikovao jeste ali je bio u vise navrata odlican.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Round  - Page 18 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

440Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 16:40

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

zmaj999 ::2 na Dalas!

cega?




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Round  - Page 18 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

441Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 16:42

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

dr.dule ::
zmaj999 ::2 na Dalas!

cega?

Na kladzi dvojka.

442Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 16:43

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

to neki veliki dobitak koliko sam cuo ako dodje.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Round  - Page 18 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

443Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 16:44

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

3 kvota.

444Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 16:44

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

lepa brojka.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Round  - Page 18 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

445Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 16:45

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Navijam za Dalas veceras. Nesto sam u euforiji k'o SD da igra... Very Happy

446Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 16:49

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

zmaj999 ::Navijam za Dalas veceras. Nesto sam u euforiji k'o SD da igra... Very Happy

Misliš euforija kao protiv KC? Very Happy

447Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 16:52

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Cenci ::
zmaj999 ::Navijam za Dalas veceras. Nesto sam u euforiji k'o SD da igra... Very Happy

Misliš euforija kao protiv KC? Very Happy

Dobro ne bas takva. Very Happy
Ma idi, ono poslednje kolo, popickanio sam.

448Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 16:54

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Robert De Niro ::Jebem li ga, igrali su protiv Zeke, Pejtona, Roma... strasno losi QB ;-)
Samo da Zeka odigra celu veceras onda se nadam susretu s Sijetlom
u 16 utakmica 3 ... bas su se pretrgli
Romo je odjednom dobar zato sto je DeMarco podivljao, bio bo to stari dobri Romo da je situacija drugacija

449Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 17:01

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Srbistuta ::
Robert De Niro ::Jebem li ga, igrali su protiv Zeke, Pejtona, Roma... strasno losi QB ;-)
Samo da Zeka odigra celu veceras onda se nadam susretu s Sijetlom
u 16 utakmica 3 ... bas su se pretrgli
Romo je odjednom dobar zato sto je DeMarco podivljao, bio bo to stari dobri Romo da je situacija drugacija

Marej nista posebno nije igrao proslu pa je Romo bio super, ne mora da znaci...

450Divisional Round  - Page 18 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 17:07

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Romo bio super?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 35]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu