NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Oakland Raiders

Oakland Raiders

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 27 od 32]

651 Re: Oakland Raiders taj Pet 31 Avg 2018, 08:17

kb8

Moderator
Moderator
@Wild Raven ::
@kb8 ::
@Wild Raven ::

A na to koliko vredi elitni pass rusher može da ukaže činjenica kako elitne odbrane lige rutinske puše 35 poena po utakmici kad nalete na elitni napad.

44 Very Happy

To nije bio elitni napad Very Happy

Baš tako... Kad postane elitni, biće 70 ladno Very Happy

652 Re: Oakland Raiders taj Pet 31 Avg 2018, 09:04

Wild Raven

VIP
VIP
Ma bilo bi i toliko kad bi Kyle pustio startere da se iživljavaju, ali na 40 će već povuć kočnicu i pustit trećepozivce da skidaju nevinost.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

653 Re: Oakland Raiders taj Pet 31 Avg 2018, 09:15

kb8

Moderator
Moderator
Imaš pravo, treba bit human...

654 Re: Oakland Raiders taj Pet 31 Avg 2018, 12:24

dr.dule

Admin
Admin
iz mog ugla ne bi dao 20 miliona ni DE ni WR ali ako vec moras onda uzimas onu vredniju poziciju po merilima. DE. ja ne mogu da se setim da je od Keyshawn Johnson-a neki WR bio prvi pik.

655 Re: Oakland Raiders taj Sub 01 Sep 2018, 15:13

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Ha ha,kakve su budale Raidersi,izgleda ce stvarno trade-ovati Macka.

656 Re: Oakland Raiders taj Sub 01 Sep 2018, 15:49

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Koliko vidim, Cikago je najozbiljniji u nameri da ga dovede.

Nama bi legao ko budali šamar, ali je pitanje imamo li luksuza za tako nešto. Lako je dati jake ugovore Ramsima ili Filadelfiji koji imaju kvoterbekove sa ruki ugovorima, a druga priča kada imaš kvoterbeka od 33miliona po sezoni.

P.S. Potpisao za Bearse.

657 Re: Oakland Raiders taj Sub 01 Sep 2018, 16:43

Peyton Manning

Admin
Admin
Mislim da losa sezona ceka Oak.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

658 Re: Oakland Raiders taj Sub 01 Sep 2018, 16:51

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@Peyton Manning ::Mislim da losa sezona ceka Oak.

Ma sve je super u Las Vegas kazinu.

Nacrtace Caki Gruden spajder 2 y banana akciju,

659 Re: Oakland Raiders taj Sub 01 Sep 2018, 18:45

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Ovaj trejd bi verovatno bio bolji pre ovog drafta, ali bože moj, para nemamo za bacanje, a na kraju godine bi otišao za dž.

660 Re: Oakland Raiders taj Sub 01 Sep 2018, 19:06

Peyton Manning

Admin
Admin
To da, ovako ste dosta dobili za njega.
Jel zvanicno prosao trade?

661 Re: Oakland Raiders taj Sub 01 Sep 2018, 19:59

kb8

Moderator
Moderator
@Zona do trona ::Ha ha,kakve su budale Raidersi,izgleda ce stvarno trade-ovati Macka.

Zašto su budale, što nisu istresli trilijarde novaca za igrača s kojim su ionako bili za qratz?

662 Re: Oakland Raiders taj Ned 02 Sep 2018, 00:14

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Budale smo za Brajanta, to svakako.

663 Re: Oakland Raiders taj Ned 02 Sep 2018, 17:38

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@Zona do trona ::Ha ha,kakve su budale Raidersi,izgleda ce stvarno trade-ovati Macka.

Zašto su budale, što nisu istresli trilijarde novaca za igrača s kojim su ionako bili za qratz?

Verovatno je Mackova krivica sto Oakland godinama katastrofalno draftuje?

Ajde ovako Boki,pored Macka,navedi mi jos jednog igraca odbrane Raidersa koji je odlican/elitan igrac?

Mislim na period od kada je Mack draftovan.

664 Re: Oakland Raiders taj Ned 02 Sep 2018, 18:00

Peyton Manning

Admin
Admin
Ovo ce i uticati na poziciju Oak u FA. Kad nisu hteli da plate svog ubedljivo najboljeg igraca koji je uvek sjajan i nikad mec nije propustio, sta mogu drugi da ocekuju?

665 Re: Oakland Raiders taj Ned 02 Sep 2018, 18:38

kb8

Moderator
Moderator
@Zona do trona ::

Verovatno je Mackova krivica sto Oakland godinama katastrofalno draftuje?

Ajde ovako Boki,pored Macka,navedi mi jos jednog igraca odbrane Raidersa koji je odlican/elitan igrac?

Mislim na period od kada je Mack draftovan.

E bravo, to si lijepo reko... Nemaju nikog, golo govno i sad umjesto da porade na tome da skupe više finih igrača, oni bi trebali sve dat jednom i nastavit bit golo govno...

Čaky odradio poso, riješio se kuge i sad ide dalje po svom... Pa nije potpiso na 10 godina da bi se pomirio s tim što ima i što su mu drugi ostavili...

Ko se još usrećio što je istreso sve što ima na D# igrača a ostalo mu smeće na kubik... Ti voliš povijest pa daj mi pliz koji takav primjer...

666 Re: Oakland Raiders taj Ned 02 Sep 2018, 19:38

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
@Peyton Manning ::Ovo ce i uticati na poziciju Oak u FA. Kad nisu hteli da plate svog ubedljivo najboljeg igraca koji je uvek sjajan i nikad mec nije propustio, sta mogu drugi da ocekuju?

Malo je igrača koji su se zaista isplatili preko FA. Izgleda da Gruden ima politiku da ne preplaćuje igrače, mislim da to samo može dobro uticati na atmoseru u timu.

Ne kažem da sam100% siguran u Grudena, ali ne možeš napraviti omlet bez razbijanja par jaja, da vodi istu politiku kao Del Rio koji smo ga kurac onda i dovodili. Startna postave odbrane Rejdersa neće imati pola igrača koje smo imali prošle godine. Da li će biti bolji? Ne znam, ali teško mogu biti gori.

667 Re: Oakland Raiders taj Ned 02 Sep 2018, 19:43

SymphonyX

Veteran
Veteran
Svlacionica je u kurcu sigurno.

668 Re: Oakland Raiders taj Ned 02 Sep 2018, 19:51

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Zato što se rasteretio salary cap i mogu biti plaćeni ako dobro odigraju sezonu?

669 Re: Oakland Raiders taj Ned 02 Sep 2018, 19:54

SymphonyX

Veteran
Veteran
Pogledaj reakcije igraca Oaklanda na trejd. Plus, po svim navodima Mack je bio jedan od vodja te svlacionice. Ti ces to ionako znat bolje nego ja.

Ako odigras kvalitetno, neko ce te sigurno platit, tako da taj argument ne stoji.

670 Re: Oakland Raiders taj Ned 02 Sep 2018, 20:03

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Iskreno sva ta piskaranja po društvenim mrežama je meni sviranje kurcu, verujem da je to sve fake.
Prihvatam da ćeš biti plaćen ako dobro igraš, ali malo teže tamo gde nema prostora u salary capu.
Svlačionica (odbrane) Oklanda se skroz promenila, jako puno novih igrača, i svi sada imaju mogućnost da se dokažu i budu novi lider tima.

671 Re: Oakland Raiders taj Pon 03 Sep 2018, 00:57

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Boki,a da li ti nesto tu nije cudno?

Odrices se najboljeg igraca kojeg si imao u poslednjih xxx godina,a dajes ugovor na 10 godina treneru koji je poslednjih 10 godina bio u kabini MNF.

Znas sta kaze povijest?

Takav ugovor nije imao ni najveci trener u istoriji NFL,Paul Brown.

Covek za koga je i sam Bill Belichick rekao da je GOAT HC jer je postavio osnove svega sto i u danasnjem vremenu postoji u NFL.

672 Re: Oakland Raiders taj Pon 03 Sep 2018, 08:26

dr.dule

Admin
Admin
@SymphonyX ::Pogledaj reakcije igraca Oaklanda na trejd. Plus, po svim navodima Mack je bio jedan od vodja te svlacionice. Ti ces to ionako znat bolje nego ja.

Ako odigras kvalitetno, neko ce te sigurno platit, tako da taj argument ne stoji.

e sada mi jasno sto su ga prodali ako je bio alfa u svlacionici. mislim da politika pretplacivanja igraca u Oaklandu nije donela rezultate u proslosti. sada Gruden okrenuo list. Bilov recept samo sto kod Bila niko ne moze biti placeniji od Brejdija a Tom je mislim po plati ispod 10tog mesta u ligi a Gruden ima pretplacenog Carra. ne bi me cudilo da i njega prodaju.

673 Re: Oakland Raiders taj Pon 03 Sep 2018, 08:37

kb8

Moderator
Moderator
Nema mi tu šta biti čudno...

Da nema salary cupa, potpisali bi ga sigurno al ovako ne vidim razloga zašto bi, s njim i bez njega, oni su go qratz od obrane, zašto onda ne bi te pare malo bolje disperzirali, uzeli prve pickove i s njima onda izgradit momčad po svom ćefu...

Meni je to sasvim normalno kad dođe nova vlast, kako u sportu tako i u svakidašnjem životu (to se eo upravo događa u mojoj buvari po ko zna koji puta)... Zadržat stare ljude po razumnoj cijeni, ako ne, vozi miško, idemo ispočetka... Čo'ek ima 10 godina (ko naši što imaju 6) i fino će laganini izgradit momčad ispočetka...

A što se tiče Macka, Bearsi su bili bez njega 10a obrana Lige axe ne varam il tu negdje, znači tamo bi on možda i mogo napravit razliku, posebno što im je Vic DC al opet s druge strane, brate izvalio si hrpetinu para na čo'eka koji nema loptu u rukama, ak Truba odigra u skladu sa svojim nadimkom, neće ti ni 4 Macka pomoći a zakopo si se big time...

Suma sumarum, meni potez i jedne i druge franšize ima nekog smisla da tako kažem pa nexe pokažu ko super odluke što se mene tiče u oba slučaja (tu negdje su pri vrhu al nikad na samom vrhu) sve dok mi na kraju odemo s tepsijom Very Happy

674 Re: Oakland Raiders taj Pon 03 Sep 2018, 12:42

KPGS

VIP
VIP
Nema veze, ove godine imaju minimum jednog picka medju prvih pet, posto su jedan od najvecih krseva
od tima, plus ubedljivo najmatoriji tim u ligi!
Jaganjci iz LA ce pregaziti u zadnjoj utakmici prvog kola John Grudena da ce zazaliti dan sto nije sa druge strane (komentator na MNF)!

675 Re: Oakland Raiders taj Pon 03 Sep 2018, 12:43

kb8

Moderator
Moderator
Neka Čakija, tek je krenuo...

Ne sumnjam da neće to izaći na dobro kad sve posloži po svom...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 27 od 32]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu