NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Oakland Raiders

Oakland Raiders

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 26 od 29]

626 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 08:54

kb8

Moderator
Moderator
Raiders RB Chris Warren is leading the NFL in preseason rushing yards.

Oćel mu to biti dovoljno da ostane na rosteru pitanje je...

Kažu nije dovoljno trčat, valja i druge stvari radit kako treba...

627 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 09:23

dr.dule

Admin
Admin
sta je sa pitbulom?

628 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 09:34

kb8

Moderator
Moderator
Sjedi doma s Debelom mamom...

629 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 12:23

Peyton Manning

Admin
Admin
Oak trazi dva pika prve runde za Macka

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

630 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 13:16

kb8

Moderator
Moderator
Mogu tražit i 5...

631 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 13:17

Wild Raven

VIP
VIP
pa pika pete runde bi možda neko i dao za lika koji se ponaša kao on.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

632 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 13:48

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
U svetu NFL finansija gde WR dobije 20 miliona po sezoni,elitni pass rusher bi trebao da se zadovolji sa kojom sumom?

15,16 miliona po sezoni?

How yes no!

Elitni pass rusher je uvek,uvek vredniji od elitnog WR.

I iskreno,meni su malo smesne te price,zasto se Mack ne ugleda na OBJ,OBJ je vredno radio,dosao u training camp.

Ljudi,ja ipak mislim da je neko iz Giantsa rekao jos u maju OBJ da ce dobiti sve sto trazi samo da se pojavi na treninzima i da ne dize buku.

Odnosno,da su Giantsi rekli OBJ,dajemo ti,npr. 16 miliona po sezoni i to sledece godine,da li vi stvarno mislite da OBJ ne bi dan danas sedeo na kaucu?

633 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 13:51

Peyton Manning

Admin
Admin
Pay the man, godinama im je najbolji igrac i jos nije nikad propustio mec, znaci durable.

634 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 13:53

The Bad Man

Standardan
Standardan
Mack je neko ko zaslužuje svaku paru što traži. I vredi 2 pika prve runde...

635 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 13:55

Peyton Manning

Admin
Admin
Pa da, mlad je on, vredi dva pika

636 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 14:00

Wild Raven

VIP
VIP
Brkaš pojmove zono. Postoji razlika između vredi i košta. Koliko ko vredi je jedno pitanje, koliko ko košta je drugo pitanje. A OBJ košta onoliko koliko su Giantsi bili spremni da plate.

Dati dva pika prve runde za "troublemakera" koji već sada traži 20 miliona po sezoni iako je pod ugovorom može samo budala na mestu GM-a.

A na to koliko vredi elitni pass rusher može da ukaže činjenica kako elitne odbrane lige rutinske puše 35 poena po utakmici kad nalete na elitni napad.

637 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 14:16

kb8

Moderator
Moderator
@Wild Raven ::

A na to koliko vredi elitni pass rusher može da ukaže činjenica kako elitne odbrane lige rutinske puše 35 poena po utakmici kad nalete na elitni napad.

44 Very Happy

638 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 15:46

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@Wild Raven ::Brkaš pojmove zono. Postoji razlika između vredi i košta. Koliko ko vredi je jedno pitanje, koliko ko košta je drugo pitanje. A OBJ košta onoliko koliko su Giantsi bili spremni da plate.

Dati dva pika prve runde za "troublemakera" koji već sada traži 20 miliona po sezoni iako je pod ugovorom može samo budala na mestu GM-a.

Potpuno si u pravu kada je u pitanju razlika izmedju vredi i kosta,samo za vase dobro,nadam se da necete ove jeseni biti u situaciji da gledate istrosenog Iliju na QB sa upitnom OL dok se u isto vreme kao paun setka po terenu WR sa 20 miliona po sezoni.

Troublemaker koji vec sada trazi 20 miliona?

Kao prvo,Mack nije imao ni najmanji verbalni,da ne govorim neki drugi,ispad u NFL.

Za razliku od OBJ koji je u vise navrata pokazao prilicno detinjasto ponasanje na terenu.

Kako mislis vec sada trazi te pare? Mack je u poslednjoj godini ugovora.Elitni igrac koji ulazi u prime trazi veliki ugovor.Bas cudno. Very Happy Sackovi,koje Mack evidentno ima dosta,su po meni nekad precenjena kategorija.Mack,ako se ne varam,od 2015 ima najveci broj pritisaka na protivnicke QB.

O elitnim odbranama koje se raspadnu pred elitnim napadima?

Mozda i najbolji napad svih vremena sa Tomom i Mossom je rasturio odbranu Giantsa u SB?

Ko je doneo SB Denveru protiv Caroline? Mislim da je Von Miller,a ne raspala ruka Pusike.

WR je meni omiljena pozicija za gledanje na terenu,ali kada govorimo i value koji donosi neka pozicija...

QB , pa pass rusher, pa CB, pa LT , pa prazno mesto...

Onda mozemo da pricamo o WR.

639 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 16:40

Wild Raven

VIP
VIP
ancient history Zono...ancient History. To kao da hvališ Spartanske Legije a ja ti pričam o pancer divizijama. Very Happy

Samo malo pogledaj trenutnu situaciju.
Ko hold-outuje. Igrači odbrane.
Ko dobija pare bez problema. Risiveri i RB-ovi i OT-ovi. ( Izuzetak je Bell ali jasno je da Steelersi nikad nisu ni imali nameru da mu daju pare nego da ga cede do kraja ).
Donald, Mack, Thomas, sve elitni defanzivci, mogu da dube na glavi, istovremeno žongliraju stopalima sa pet teniskih loptica i puše tuki vlasnicima, svejedno ne dobijaju pare koje traže.
Ovamo drugi tier WR-ova ( Cooks ) dobija gomilu para bez problema.

640 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 16:42

Wild Raven

VIP
VIP
@kb8 ::
@Wild Raven ::

44 Very Happy

To nije bio elitni napad Very Happy

641 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 16:56

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@Wild Raven ::ancient history Zono...ancient History. To kao da hvališ Spartanske Legije a ja ti pričam o pancer divizijama. Very Happy

Samo malo pogledaj trenutnu situaciju.
Ko hold-outuje. Igrači odbrane.
Ko dobija pare bez problema. Risiveri i RB-ovi i OT-ovi. ( Izuzetak je Bell ali jasno je da Steelersi nikad nisu ni imali nameru da mu daju pare nego da ga cede do kraja ).
Donald, Mack, Thomas, sve elitni defanzivci, mogu da dube na glavi, istovremeno žongliraju stopalima sa pet teniskih loptica i puše tuki vlasnicima, svejedno ne dobijaju pare koje traže.
Ovamo drugi tier WR-ova  ( Cooks ) dobija gomilu para bez problema.

Uh,ako ti je SB Carolina - Denver ancient history,onda ti je nasa prosla debata medieval period. Very Happy

To sto tolike pare dobijaju danas RB i WR nije uopste pohvalno,ako pitas za moje misljenje.

Ukoliko te ne zanima moje misljenje vec objektivna ocena,sta su ti timovi osvojili?

Donald ce dobiti ugovor koji zeli,pa svi izvestavaju da je pitanje dana kada ce dobiti nov ugovor.

Mack ce dobiti sta zeli.Moja prognoza je da ce mu na kraju Raidersi dati sta zeli.

Ako ne oni,onda ce mu svakako dati neki drugi tim...

642 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 17:00

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
I jos jedna stvar Ipo,Fila je poslednji osvajac SB.

Da li su imali RB koji je dobio masan ugovor na 5 godina ili su imali RB by committee?

Da li su imali WR koji je placen 20 miliona u narednih 4-5 sezona?

643 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 17:10

Wild Raven

VIP
VIP
Imali su napad koji je svima trpao po 40 i odbranu koja je primila 35 na najvećoj mogućoj sceni kad je apsolutno najvažnije da se pokažu. Pri tom ta odbrana važi za TOP 5 u ligi.

644 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 17:14

Wild Raven

VIP
VIP
Uostalom...vidiš i sam kako pravila idu u smeru da se što više favorizuje napad i što više skloni odbrana. Naravno da u takvoj situaciji razlika između elitnog i kvalitetnog defanzivca postaje manje bitna.

645 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 17:26

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@Wild Raven ::Imali su napad koji je svima trpao po 40 i odbranu koja je primila 35 na najvećoj mogućoj sceni kad je apsolutno najvažnije da se pokažu. Pri tom ta odbrana važi za TOP 5 u ligi.

I ta ista odbrana je primala pre SB 8.5 poena po mecu.

Ipo,pogledaj ugovore igraca NE iz sezone kada su trpali sve redom do SB.

Apsolutno je moguce napraviti super napade sa pametnim draftovanjem i koriscenjem igraca na rookie ugovorima,pametnim FA investicijama koje ne probijaju banku,koriscenjem neocekivanih prilika itd.

Vama je bolje da ovaj Barkley ne postane zverina,naravno,sve da se za to vreme molite svaki dan da Darnold nece postati franchise QB...

Zamisli RB Barkley-ja koji trazi sutra ugovor od 20 plus miliona,uz ugovor OBJ od 20 miliona.

U takvoj situaciji bi izgubili bilo kakvu sansu da osvojite SB.

646 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 17:39

Wild Raven

VIP
VIP
ali bi do tada osvojili SB Very Happy

Darnold je Jetsika što znači da će biti pušika. Sančez nivo. USC bust, ne bojim se ja toga. Barkley je greška iz drugih razloga.

647 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 17:45

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
A kako sada imas misljenje da je Barkley greska? Smile

Puno smo o tome pricali uoci drafta,ne secam se da si bio u anti-Barkley gomili.

648 Re: Oakland Raiders taj Čet 30 Avg 2018, 18:41

Wild Raven

VIP
VIP
Ja sam i pre drafta govorio da su ono što se meni sviđa ( Barkley ) i ono što je pametno ( trejd dole uz akumulaciju pikova ) dve različite stvari.

Galman je sjajan bek i ovim potezom je ugušen totalno. Nisam ranije imao priliku da ga puno gledam, ali dečko je stvarno dobar.
Evo recimo. Sa nekim pametnim trejd down-om uz malo sreće mogli smo imati Nelsona, Ajzeju Olivera i puno prostora da Galman pokaže šta ume, umesto Barklija. Uveren sam da bi u celini to bila bolja ekipa od sadašnje. Barkli jeste van svake sumnje overall najbolji prospekt sa drafta.

649 Re: Oakland Raiders taj Pet 31 Avg 2018, 00:04

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Ja sam uvek na strani igrača kada je franchise tag (najveća glupost) u pitanju i kada treba da im se plati jer prihvatam faktor tržišta, ali hold out je malo bezobrazno jer si ti potpisao taj ugovor a sada ti ne odgovara.

Mack treba da traži ogromne pare i vredi ogromne pare ali sledeće godine kada bude FA.

Ali ja se nadam se da ćemo ga prodati jer iako je u top 3 DE, jedna lasta ne čini proleće. Bolje 5 pristojnih defanzivaca nego jedan superstar. Majami i Suh mi se čine kao solidan primer toga, a bogami i mi zadnjih godina sa Mackom. Kada bi dobili pika prve i druge runde ja bih bio presrećan.

*digresija
jednostavna matematika na račun PM

PM= PO PO PO SB
no PM= no PO no PO

650 Re: Oakland Raiders taj Pet 31 Avg 2018, 08:16

kb8

Moderator
Moderator
S Mackom il bez njega, go qratz od obrane, što je i Gruden rekao pa onda ne vidim što bi dali trilijarde za njega...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 26 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu