NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » Dallas Cowboys

Dallas Cowboys

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 22 od 26]

526 Re: Dallas Cowboys taj Pon 16 Jan 2017, 11:01

kb8

Moderator
Moderator
Džabe JJ što upuco sve u napad kad obrana nemre čuvat ni barsku stolicu...

Ne znam točno statse al GB je imo 3rd down konverziju maltene pa savršenu, tako nemreš ni nas dobit a kamoli njih...

Suma sumarum, imaju oni ovdje još za poradit da dođu do željenog cilja...

527 Re: Dallas Cowboys taj Pon 16 Jan 2017, 11:08

KPGS

VIP
VIP
Usrao ga ovaj draft i povreda Homoa (Jerry Jones nije ni hteo da uzme Prescota nego nekog drugog QB Cooka ako se dobro secam) tako da se sledeci draftovi bi trebalo da budu bustovi.
Nadam se da krave nece jos skoro biti prstenovane

528 Re: Dallas Cowboys taj Pon 16 Jan 2017, 11:10

Peyton Manning

Admin
Admin
Da, hteli su da trejduju za P.Lynca ili Cooka, ali nisu uspeli, pa su uzeli Daka..
Inace onaj penalti koji je sviran nad TY pred kraj, kad je lopta presecena, pitanja koliko je ispravan..vrlo moguce da je lopta bila "neuhvatljiva" ako je to dobar izraz, nisam siguran.
Nadam se sl god finale NFC Dal-GB

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

529 Re: Dallas Cowboys taj Pon 16 Jan 2017, 11:34

kb8

Moderator
Moderator
KPGS ::Usrao ga ovaj draft i povreda Homoa (Jerry Jones nije ni hteo da uzme Prescota nego nekog drugog QB Cooka ako se dobro secam) tako da se sledeci draftovi bi trebalo da budu bustovi.
Nadam se da krave nece jos skoro biti prstenovane

Također...

530 Re: Dallas Cowboys taj Pon 16 Jan 2017, 12:26

Sirko

VIP
VIP
Peyton Manning ::Da, hteli su da trejduju za P.Lynca ili Cooka, ali nisu uspeli, pa su uzeli Daka..
Inace onaj penalti koji je sviran nad TY pred kraj, kad je lopta presecena, pitanja koliko je ispravan..vrlo moguce da je lopta bila "neuhvatljiva" ako je to dobar izraz, nisam siguran.
Nadam se sl god finale NFC Dal-GB
da mu nije onemoguceno istrcao bi rutu i vrlo verovatno bi bila uhvatljiva

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

531 Re: Dallas Cowboys taj Pon 16 Jan 2017, 20:38

dr.dule

Admin
Admin
imaju oni potencijala. ako zavale Homa i dovedu krstenog DT plus DE bice dosta nezgodni. mada mislim da ce timovi vec naredne godine procitati Daga.

532 Re: Dallas Cowboys taj Pon 16 Jan 2017, 22:15

Peyton Manning

Admin
Admin
a realno mogu da zavale Roma, jer toliko fali dobrih qb, a on je odlican QB bar za sezonu-dve

533 Re: Dallas Cowboys taj Pon 16 Jan 2017, 22:16

ZippoZG

Standardan
Standardan

534 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 00:14

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Peyton Manning ::Deluje da svetla buducnost ceka Dalas. Ako sam i sumnjao u Preskota, vise ne sumnjam. Prvi rookie koji je bacio 3td u PO mecu. Igrao je izuzetno. Zeke naravno masina. Tu je Dez, OL, malo odbrana da se pojaca i redovni ucesnici PO. Izuzetan comeback, na kraju jbg, kad igras protiv najboljeg onda nista ne pomaze.
Davno je Dule rekao da je JJ majstor u tome da ima vrh tim u regularnoj sezoni a onda u plejofu one and done, mada ovog puta nisu choke-ovali, nego ih je GB jednostavno nadigrao. Slažem se za Daka, neću da ga sudim po ruki sezoni al je čovjek onim deep pasovima pokazao da nije pičkica i da ima muda da baci loptu.

535 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 08:30

kb8

Moderator
Moderator
Dulo zna, sljedeće godine će Dak biti pročitaniji i neće biti sve tako bajno pa ako ne naprave pomak u obrani, džabe su krečili i opet...

536 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 10:01

Peyton Manning

Admin
Admin
Vlado997 ::
Peyton Manning ::Deluje da svetla buducnost ceka Dalas. Ako sam i sumnjao u Preskota, vise ne sumnjam. Prvi rookie koji je bacio 3td u PO mecu. Igrao je izuzetno. Zeke naravno masina. Tu je Dez, OL, malo odbrana da se pojaca i redovni ucesnici PO. Izuzetan comeback, na kraju jbg, kad igras protiv najboljeg onda nista ne pomaze.
Davno je Dule rekao da je JJ majstor u tome da ima vrh tim u regularnoj sezoni a onda u plejofu one and done, mada ovog puta nisu choke-ovali, nego ih je GB jednostavno nadigrao. Slažem se za Daka, neću da ga sudim po ruki sezoni al je čovjek onim deep pasovima pokazao da nije pičkica i da ima muda da baci loptu.
Upravo tako, ovo je bio drugaciji poraz Dalasa od prethodnih. Ovde su izgubili jer jbg GB je odigrao izuzetno. Ali oni su dali sve od sebe, nije bilo nekih nedopustivih gresaka. I da Cook nije uhvatio ono kao da je najbolji WR u ligi, pitanje sta bi bilo u OT. Dal je imao momentum.

537 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 10:34

Miki HOF

Moderator
Moderator
Nedopustiva greska je unsportsman conduct OC-a DAL kad su bili u redzone GB-a zato sto je lik uso u huddle pa ga ovaj vratio
Umesto da se priblize dali sansu GB i ovi se odlepili

538 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 10:36

Miki HOF

Moderator
Moderator
Pricam o prvom poluvremenu mislim a je bili 14-3 za GB

Posle ovoga penalty morali da pantuju

539 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 10:39

Peyton Manning

Admin
Admin
Miki HOF ::Nedopustiva greska je unsportsman conduct OC-a DAL kad su bili u redzone GB-a zato sto je lik uso u huddle pa ga ovaj vratio
Umesto da se priblize dali sansu GB i ovi se odlepili
Da, to je bas glupost bila

540 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 10:45

Peyton Manning

Admin
Admin
I Garrett je napravio ogromnu gresku sto su bacali na 3rd, umesto da je Zeke trcao i onda su mogli da istrose sat, traze TO i ako Bailey da, idu u OT. Tako da dva ogromne greske trenera, ali igraci nisu zajebali.

541 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 10:50

Miki HOF

Moderator
Moderator
Spiking minut pre kraja jos jedna greska

Ostavili AR 30 sekundi njemu to vise nego dovoljno

542 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 10:51

kb8

Moderator
Moderator
Suma sumarum, puno previše grešaka u jednoj ovakvoj tekmi u kojoj su na kraju presudili doslovno centimetri i sekunde...

543 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 11:02

Wild Raven

VIP
VIP
Što se tiče tog penalty-ja, baš je onako opskurno pravilo. Čisto sumnjam da je neko bio upoznat s njim. Bak i Ajkman nisu znali o čemu se radi dok im Pereira nije objasnio.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

544 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 14:07

Raising Arizona

Moderator
Moderator
Pa sa logicne strane kad razmislis nije u redu tako da cimas odbranu koja misli da ce taj igrac biti u akciji
Ajde ovde nije bitan Butler kao individualac, ali kad bi tako zezao odbranu sa nekim bitnijim igracem to bi opsta pometnja bila oko uskladjivanja akcije odbrane i taktike

photo AZcardsscript.gif

545 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 20:41

Wild Raven

VIP
VIP

546 Re: Dallas Cowboys taj Uto 17 Jan 2017, 22:04

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Raising Arizona ::Pa sa logicne strane kad razmislis nije u redu tako da cimas odbranu koja misli da ce taj igrac biti u akciji
Ajde ovde nije bitan Butler kao individualac, ali kad bi tako zezao odbranu sa nekim bitnijim igracem to bi opsta pometnja bila oko uskladjivanja akcije odbrane i taktike
Pravilo odlicno, i treba da se kaznjava to ali mislim da je 15 jardi mnogo. Ulazi u okvire te "unsportsmanlike conduct" kazne pa je zato toliko al opet treba da smanje to po meni.

547 Re: Dallas Cowboys taj Sre 18 Jan 2017, 14:32

kb8

Moderator
Moderator
Nego, di će nam Tony završit pitanje je...

Ne bi bilo loše da ostane u Texasu pa da vidimo jel BOB stvarno prevara il ne...

548 Re: Dallas Cowboys taj Sre 18 Jan 2017, 17:16

Peyton Manning

Admin
Admin
Hou ili Den najbolje..

549 Re: Dallas Cowboys taj Sre 18 Jan 2017, 18:54

dr.dule

Admin
Admin
trazice prvu rundu za njega

550 Re: Dallas Cowboys taj Sre 18 Jan 2017, 18:58

Wild Raven

VIP
VIP
Tražiće, al će dobiti kitu na biciklu a ne prvu rundu.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 22 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu