NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Sezona 2015/16 » Preseason 2015-2016 » Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 5 od 44]

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Coughlin za sad jedini preživio sa ankete. Very Happy

Wild Raven

VIP
VIP
Jebiga...Mara i Tisch ne seku samo da bi sekli ili zato što gomila traži glave.

Coughlin je preživeo samo zato što bi novi HC značio potpuno novog OC a to bi opet značilo novi sistem u napadu a to bi opet značilo još jednu sezonu porođajnih muka za skupo plaćenog franšiznog QB-a Iliju Meninga ( osim ako za HC ne stave baš McAdoo-a što bi bio nezabeležen slučaj da neko od QB trenera postane HC za samo jednu sezonu )

S druge strane, ako Perry Fewell ostane DC, kontam da će se raja u Njujorku dići ko Beograd petog oktobra i napraviti neko žešće sranje. Već treću godinu naša odbrana je među najlošijim u ligi.

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

dr.dule

Admin
Admin
i ti posle kazes da ce te draftovati Kupera

Wild Raven

VIP
VIP
ah moj doktore...ja u svojim snovima krešem Džesiku ALbu po tri sata bez prestanka dok ona u ekstazi viče "TOOOOOOOOO, TOOOOO, JOOOOOŠŠŠŠŠŠ, JOŠŠŠŠŠŠ, AAAAAAAAAAAAAAA"...

Šta je meni onda maštati da kornjača draftuje Amarija...

dr.dule

Admin
Admin
Report: Josh McDaniels Agrees to Interviews With Falcons, Niners:

Srbistuta

MVP
MVP
Niners

dr.dule

Admin
Admin
vidim da je i Rex Ryan Rex u prici sa Atlantom.

Srbistuta

MVP
MVP
pa bio je i pre Smitha ali se Blank olducio za "sigurnijeg" lika
ako Rex dodje barem nece biti dosadno Very Happy a odbrana ce se dovesti u red ako nista drugo.
Reksi je mega car sto se toga tice a sada ce imati i odlicnog QBa, mada je OL i dalje u kurcu a Djeci su onomad imali tip 3 ako ne i najbolju OL u ligi. Kad je Thomas Jones mogao da igrao kao DeMarco iza njih, moze i Freeman!

dr.dule

Admin
Admin
Doug Marrone has opted out of his contract as coach of the Buffalo Bills coach and is now a free agent to pursue other jobs available in the NFL.

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Interesantno.

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Jako interesantno, ne verujem da je bez pokrica otisao, jer je suludo napustiti tim nakon 9/7 sezone sa Buffalo iako nije Bog zna kakva ekipa. Moj pik je SanFrancisco jer sumnjam da bi digao sidro iz Bafala zbog neke od preostalih ekipa koje su trenutno bez trenera. Mozda Chicago...

Mislim da ce Jim Schwartz da dobije posao u Buffalo najpre, statisticki su valjda najbolja odbrana ove sezone bili...

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Možda on ode u Džetse, a Seksi Reksi u Bilse. Very Happy
Nego, pročitao sam da je on tek drugi trener u poslednjih deset godina koji je imao pozitivnu sezonu u Bafalu. Obojica najureni. Neće Bilsi da grade pobjednički tim. Very Happy

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Je l' ziv :mnmnmnm: Ima li sanse da zaigra gde opet...

Srbistuta

MVP
MVP
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000455059/article/rex-ryan-falcons-part-ways-after-fivehour-interview
5 sati?!
Posle 5 sati ga nisu potpisali?!
Mozda je formalnost da odradis sve zakazane intervijue ali ako s nekim sedis PET sati, cenim da tu ima necega (vodis kuci da jebes)

kb8

Moderator
Moderator
Pa pojebali se i svak na svoju stranu, 1 night stand & shit...

Nisu se zaljubili, falio je onaj extra kick za nešto dužu vezu punu ljubavi i razumjevanja...

dr.dule

Admin
Admin
Rex u Atl? Dosta posla bi ga cekalo

Wild Raven

VIP
VIP
Pa to bi moglo biti OK, pod uslovom da mu se zabrani čak i da pogleda napad. Neka mu daju odrešene ruke u odbrani a da napad ne sme ni da pipne.

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Ma nije htio Seksi Reksi na brata. Very Happy

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Izgleda da Rob ostaje DC, čeka se potvrda.

Srbistuta

MVP
MVP

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Atlanta bas resila da iscrpi sve moguce odgovore od svih kandidata i onda finalni krug Laughing Laughing Show jbt...

Srbistuta

MVP
MVP
X Factor!

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Ko je prosao u finale zna li se Laughing

Niger iz huda

MVP
MVP
Definitivno zbog ostanka Roba Rajana izbegavam Sejntse u sirokom luku sledece sezone.

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Samo da napomenem da je ova odbrana izgubila veterane koji su predvodili odbranu, draft odbrambenih igrača je bio poprilično loš, sekanderi je bio jako osakaćen...

Poslednji izmenio Vlado997 dana Čet 08 Jan 2015, 00:57, izmenjeno ukupno 1 puta

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 44]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu