NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Portal » Portal » Najveće potrebe timova na predstojećem draftu - Nju Ingland Pejtriotsi

Najveće potrebe timova na predstojećem draftu - Nju Ingland Pejtriotsi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

penban

Moderator
Moderator
Najveće potrebe timova na predstojećem draftu

Nju Ingland Pejtriotsi

Polako se približava dan kada će timovi odabrati najbolje što ovogodišnja draft klasa ima da ponudi. Nakon veoma zanimljivog perioda potpisivanja slobodnih agenata sledi nam možda podjendako interesantan draft, za koji analitičari tvrde da je veom dubok. U narednih nekoliko nedelja pokušaći da predstavim potrebe timova za određenim pozicijama. Krenuću od Nju Ingland Pejtriotsa, koji su bili veoma aktivni u potpisivanju slobodnih agenata, ali ima još dosta rupa koje treba popuniti.

Po mišljenu stručnjaka najveća potreba na ovom draftu jeste gard. Den Konoli i Rajan Vendel ne ulivaju previše poverenja. Za očekivati je da Vendel odigra dobru sezonu u kojoj će pokazati sav svoj potencijal, jer je dobio „pokaži šta znaš“ ugovor. Sa druge strane Konoli ima 32 godine, a sledeće sezone postaje slobodan agent. Treba misliti na budućnost.

Sledeća pozicija je defanzivni end. Robu Ninkoviču i Čendleru Džonsu treba pomoć. Ova dva igrača su proveli možda najviše vremena na terenu od svih defanzivaca. Trenutno je treći defantivni end na rosteru je ekvivalent nikl korneru i moguće da takav igrač bude starter. Poučeni iskustvom od prošle godine Pejtriotsi moraju razmišljati o povredama i povećati broj kvalitetnih defanzivnih endova na rosteru. U poslednje vreme se dosta priča o angažovanju veterana Vila Smita, tako da će se, ako do toga dođe, smanjiti potreba za draftovanjem igrača koji igra na ovoj poziciji.

Veoma velika potreba je pozicija tajt enda. Rob Gronkovski je povređen i pitanje je kada će se vratiti na teren. Majkl Homamanui je potpisao novi ugovor, ali on je više bloker nego što ima sposobnost da bude aktivan u pas igri. Met Malagen je potpisao ugovor sa Bersima. Pejtriotsima treba dominantan TE, koji će biti veliko oružje pre svega u crvenoj zoni.

Pre svega nekoliko nedelja najveća briga Pejtriotsa je bila pozicija defanzivnog tekla. Međutim nakon što je Tom Keli napravio rekonstrukciju svog ugovora i nakon sto je srce i duša ove franšize Vins Vilfork potpisao novi ugovor potreba za plejmejkerom na ovoj poziciji se smanjila. Svakako Pejtriotsima treba DT, ali sada to više nije tako obavezno, pa se pikovi u prva dva dana mogu potrošiti na neke druge igrače.

Po mom mišljenju mnogo veća potreba nego što su DE i DT, ali po mišljenju eksperata tek na petom mestu je pozicija lajn bekera. Pejtriotsi su ostali bez Flečera i Spajksa, tako da će ovu grupu predvoditi Džerod Mejo, Donta Hajtaver i Džejmi Kolins. Ovoj grupi definitivno treba dodati još talenta i dubine.

Vajd risiver pozicija izgleda dobro popunjena. Tu su Aron Dobson, Deni Amendola, Džulijan Edelman i Brendon Lafel, ali i Džoš Bojs i Kenbrel Tompkins. Međutim tu nema dominantnog WR koji će biti velika meta u crvenoj zoni. To je velika potreba napadu Nju Inglanda.

Pozicija tekla je solidno popunjena. Tu su Nejt Solder, Sebastijan Volmer i Makus Kenon. Međutim ako se Makus Kenon prebaci na poziciju garda definitivno će trebati produbiti ovu poziciju.
Najveći posao u ovoj predsezoni Pejtriotsi su uradili u sekundariju, tako da tu nema toliko potrebe za draftovanjem.  Možda samo malo dodati snage i konkurencije na poziciji strong sejftija.

Još jedna potreba na ovom draftu je pozicija raning beka. Jeste, tu su Stiven Ridli koji treba da nauči da ne ispušta loptu, zatim Šejn Verin kome je najveći izazov da ostane zdrav celu sezonu. To bi se moglo reći i za Brendona Boldena za koga je očekivati da će imati veću ulogu sledeće sezone. Kada se vidi prethodna sezona vidi se jasna potreba da se doda još jedan igrač u miks.

Na kraju kvorterbek. Tom Brejdi je svake godine stariji, a njegova trenutna zamena Malet je u poslednjoj godini svog ruki ugovora. Ovo nije tako velika potreba, ali ne bi me iznenadilo da Pejtriotsi na ovom draftu pokupe jednog kvorterbeka.

To bi ukratko bilo to što se tiče potreba Nju Ingland Pejtriotsa. Tim koji uvek pretenduje na najviši plasman i za koga je sve osim osvajanja Superbola neuspeh će gledati da se još više pojača kroz draft i vrati Lombardija u Foksborou.

Pikovi Nju Ingland Pejtriotsa na ovogodišnjem draftu

Prva runda (No. 29)
Druga runda (No. 62)
Treća runda (No. 93)
Četvrta runda (No. 130)
Četvrta runda (No. 140 - Compensatory)
Peta runda (No. 198, from Philadelphia)
Šesta runda (No. 206)
Sedma runda (No. 244)

Poslednji put izmenio penban dana Pet 18 Apr 2014, 15:37, izmenio ukupno 2 puta

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

bravo Penjo Boj

Eks tra

Hvala Cool

Uskoro idemo dalje...

svaka cast za tekst ali jedna zamerka znam da vas dosta navija za patriotse ali previse ih forsirate na vestima

Steelers ::svaka cast za tekst ali jedna zamerka znam da vas dosta navija za patriotse ali previse ih forsirate na vestima
+1(Ja nisam hteo da kvarim tekst)

Steelers ::svaka cast za tekst ali jedna zamerka znam da vas dosta navija za patriotse ali previse ih forsirate na vestima

pa kad su najbolji Smile
salim se... jednostavno nisam imao vremena da se toliko baziram na druge timove. NEP je tim za koji navijam i koji najvise pratim, pa mi je nekako najlakse da za njih nesto napisem.

ideja je da se za svaki tim napisu draft potrebe, a lik od koga uzimam podatke i koji to jako dobro radi pise tekstove jednom nedeljno i tako za nedelju dana odradi jednu diviziju. imam za sada 10-ak tekstova i to ce ici na portal, a kasnije cu se vratiti analizama sezona ostalih timova.

ma ok nema veze
samo mali dobronameran savet, jer koliko sam video jedine objave osim za SB, su bile one vezane patriotse i ako je pejton tu onda za meninga.
ne bih hteo pogresno da me shvatite bez ljutnje postujem vas trud i doprinos nego sam hteo da skrenem paznju i na ostale timove Smile

Opusteno. Razumem sta kazes, ali i nije bas ceo portal zasut tekstovima o Pejtriotsima. Evo imas pricu u Ricardu Sermanu. Pored toga imas i anatomiju rivalstva Sijetla i San Franciska.

Bice vise tekstova i o drugim timovima. Najvise bih voleo da imam vremena da svakom timu posvetim paznju koju zasluzuje....

Evo sada idu 32 teksta o potrebama svakog tima na draftu, pa uzivaj Very Happy

e pa super jer je ovo jedino mesto gde ne moram citati o aktuelnostima na engleskom

svaki forumaš je dobrodošao da prevede neki tekst o svom timu, ako ih prevedete 100 toliko možete da objavite

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu