NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Portal » Portal » Super Bowl Champions Free Agents

Super Bowl Champions Free Agents

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

igor96

NFL Player
NFL Player
SLOBODNI IGRAČI TIMA IZ SIJETLA U 2014

Sijelt je blago rečeno pregazio Meninga i njegove Broncose u ovogodišnjem finalu. Sve je išlo super ove sezone, od prvog kola regularne sezone do velikog finala. Ali sada sledi onaj ne toliko zabavan deo po njih SLOBODNI IGRAČI.
Poznato je da se se ovaj sport igra zbog titule tj prstena. E tu stupa na scenu najveći problem ove, kao i svake ekipe koja je osvojila ili će osvojiti titulu. Mladi igrači sa svojim (kada se uzmu u obzir nivoi ugovora igraca iz cele lige) ˝smešnim˝ ugovorima, i osvojenim šampionskim prstenom će gledati da zarade nešto para za stare dane (90 % njih). Sada ću vam predstaviti neke od njih, koji su svojom igrom u ovoj sezoni dokazali da zaslužuju neke iole veće pare, tj one koji su dokazali da mogu biti starteri, ako ne u ovoj onda u nekoj drugoj ekipi.

Michael Bennett,   DE

Kruže priče da iskusni defanzivni end neće morati da se seli sa severo-zapada amerike ovog proleća. Kako je i sam izjavio pare mu nisu u prvom planu, i rado bi želeo da ostane u Sijetlu i dogodine. Stoga ne verujem da će biti problema da se dve stane usaglase.

Zaključak:   OSTAJE

Golden Tate,   WR

Golden Tate je jedan od onih igrača (onih 10%) kojima pare nisu ni pod broj jedan, a ni pod broj dva. Izjavio je da bi pre igrao za manje pare u Sijetlu, sa ovakvim saigračima i navijačima nego da ode u neki dugi klub za veće pare gde bi imao 2-3 pobede u sezone i gde navijače nije briga za tim. Uz njegov talenat, i doprinos koji ima kao hvatač ali i kao odlučni kick returner ne verujem da će biti ikakvih problema oko njegovog novog ugovora.

Zaključak:   OSTAJE

Walter Thurmond,   CB

Thurmond je dobro igrao ove sezone, nakon suspenzije Brownera imao je više prostora što je on i iskoristio. Nalazi se na listi od 25 najboljih slobodnih igrača tako da nebi trebao da ima problema u potrazi za novim klubom. Sobzirom da Sijetl planira da u toku ovog offseason-a obnovi ugovore Shermanu i Thomasu, Walter Thurmond neće moći da se nada nekim velikim parama. Stoga ovog mladog i talentovanog kornerbeka sledeće godine vidim u nekom drugom timu.

Zaključak:   ODLAZI
TOP 3 destinacije:

1-      LA Chargers 
2-      NYJ 
3-      Chicago 

Doug Baldwin,   WR

Doug Baldwin je bio fenomenalan ove sezone. U potpunosti je na sebe preuzeo ulogu prvog WR ekipe nakon povrede Rice-a i Harvin-a, i to je obavio fenomenalno. Sa osvojenim šampionskim prstenom, ali i činjenicom da u narednoj sezone nebi imao toliko značajnu ulogu u timu nebi trebalo da bude nedoumice.

Zaključak:   ODLAZI
TOP 3 destinacije:

1-     LA Rams 
2-     Cleveland 
3-      Baltimore

IGRAČI KOJI BI MOGLI DA PROMENE SREDINU I PORED VAŽEĆIH UGOVORA

Prema najavama WR Sidney Rice bi trebalo da dobije šut kartu zbog svog obilnog ugovora i činjenice da je propustio dobar deo ove sezone. Uz Harvin-a, Tate-a i Kearse-a Russell Wilson nebi trebao da ima problema u pass igri.

Šanse da će biti otpušen:     90 %
TOP 3 destinacije:

1-      Oakland 
2-      Pittsburgh 
3-      NewEngland 

Zach Miller (TE) nije u potpunosti ispunio očekivanja, mada kada se realno pogleda nije ni razočarao. Jednostavno igra Sijetla nije takva da se bazira na hvatanjima TE. Možada bi Miller imao više prostora u nekom drugom timu, stoga nebi čudilo da i on bude u potrazi za novim timom.

Šanse da će biti otpušen:     50-50 %
TOP 3 destinacije:

1-      NYJ 
2-      Atlanta 
3-      GreenBay

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Počalji taj Sre 05 Feb 2014, 22:11 od dr.dule

WR Sidney Rice u NE? imaju oni dovoljno sakatih da im ovaj ne treba.
St.Luis nema para da potpise ni draftovane igrace

Počalji taj Sre 05 Feb 2014, 22:21 od penban (Na mreži)

Rice leti 100%. Sanse nema da dodje u NE. Nema tamo para ni za ove koji treba da ostanu.
Miler ce pokusati da smanji primanja, ako ne, leti i on.

Baldwin u STL i CLE sanse nema. Momak je RFA, tako da ne verujem bas da ce otici negde ove godine.

Počalji taj Sre 05 Feb 2014, 22:21 od igor96

1 povreda ne znaci da je igrac sakat, sobzirom da je rice igrao super (barem po meni) u 2012, i da se pricalo nesto oko fitzgeralda u patsima reko sto da ne....ali to sam stavio tek pod 3.

za ramse si upravu, mada ti si predvidjao da ce oni da udele silne otkaze Wink

Počalji taj Sre 05 Feb 2014, 22:25 od dr.dule

dok ne otpuste Remsi nekog, nemaju ni banke. Rajs ima jednu finu istoriju povreda

Počalji taj Sre 05 Feb 2014, 22:27 od igor96

to tek sad vidim 2010 i 2011, mada ja sam ga gledao samo u 2012 i znam da je tada igrao super.
sto se tice boldina mozda sam trebao da stavim neki drugi tim Smile al jbg sad sta je tu je. po mom misljenju najbolji wr na pijaci, mozda bolji i on deckera

Počalji  od Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu