NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

mock diskusija 2014

+20
Murphy's ACL
kb8
mardok
Mifoche
black & silver
zvaljo
Miki HOF
TutaQB
Raising Arizona
penban
Srbistuta
Sirko
zokiruma
Vlado997
Monta Ellis #8
Danijel Lg
dr.dule
Freak
Zver
igor96
24 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 40]

1mock diskusija 2014 Empty mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 18:57

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

Evo prve runde za predstojeci Draft, sa objašnjenjima zbog čega se ti igrači nalaze tu. Naravno do aprila ce biti tu mnogo promena, ali da vidimo kako sada stoje stvari.
*(S obzirom da nije poznat konacan raspored, tj da play-off nije gotov, napravio sam raspored takav da Seahawksi i Patriotsi udju u Supet Bowl, Denver i 49ersi izgube u finalu konferencije)

Pa da počnemo...


1 - Houston - Houston Texans - Teddy Bridgewater, QB

Osmi ako se ne odluče da ipak nastave saradju sa Mattom Schaubom, Hjuston mora naći nekog iole pristojnog QB-a ako misle nešto da traže u NFL. Sa postojećim igračkim kadrom Teksansi se veoma brzo mogu vratiti u sam vrh, u kojem su bili nekoliko predhodnih godina.


2 -  Atlanta (from  :STL: ) - Atlanta Falcons - Jadeveon Clowney, DE

Ovde očekujem trejd, jer Ramsima ne treba još jedan DE, tako da će tražiti opciju da trejduju ovaj pik. Atlanti je potreban DE, i mislim da nesmeju rizikovati i pustiti igrača ovakvog kvaliteta da padne u ruke nekog drugog.


3 -  Jaguars  - Jacksonville Jaguars - Johnny Manziel, QB

Pokazao je ˝Johnny Football˝ da je dvostuka pretnja, ne samo da ume da razigra svoje saigrače pasom, već je veoma ubojit kada sam uzme loptu i krene da trči. Sama činjenica da je osvojio Heisman Trophy biće dovoljna da bude medju TOP 5.


4 -  Cleveland  - Cleveland Browns - Derek Carr, QB

Mnogim timovima u gornjem delu drafta je potreban QB, Klivland nije izuzetak. Oni ove godine imaju 2 pika u prvoj rundi i svakako će gledati da na neki način uzdignu svoju franšizu. Derek Carr je imao veoma dobru sezonu iza sebe, tako da bi Klivland u ovom momku mogao da vidi novo lice franšize.


5 -  :OAK:  - Oakland Raiders - Tajh Boyd, QB

Raidersima curi na sve strane, ali već dugo nemaju čak ni osrednjeg kvoterbeka. Tajh Boyd je igrao dobro ove godine, a u Orange Bowl-u je postavio rekord u ukupnom broju predjenih jardi (378 pas - 127 trčanje), tako da iako mnogi ne veruju da ce on biti čak i u prvoj rundi, mislim s bozirom na okolnosti u kojima su timovi ovakav igrač dobro doći Oaklandu.


6 -  :STL:  (from  Atlanta ) - St. Louis Rams - Jake Matthews, OL

Ofanzivna linija St. Louisa 2013 nije mogla da računa na veliko pojačanje Jake-a Longa, tako da Ramsi ako ele da zaštite svog QB imaju šansu da u svoj tim dodaju jednog od najbolje rangiranih igrača u predstojećem draftu.


7 -  TampaBay - Tampa Bay Buccaneers - Cyrus Kouandjio, OL

Imao sam dilemu da li na 6. mesto da stavim Matthews-a ili Kouandjio-a, ali sam se odlučio za Matthews-a jer Kouandjio nije odigrao utakmicu snova u ovogodišnjem Sugar Bowl-u, medjutim to ne znači da on nije jedan od najboljih, ako ne i najbolji OL u ovoj generaciji. Mislim da Buccs-i neće uzeti QB na draftu jer se Glennon prikazao kao pristojno rešenje na toj poziciji, ali da bi bio još bolji treba mu bolja ofanzivna linija. Nije ni iskljuceno da Tampa uzme nekog defanzivca, s obzirom da je novi glavni trener Lovie Smith.


8 -  Minnesota  - Minnesota Vikings - Blake Bortles, QB

Trio Ponder, Cassel i Freeman nije doneo nikakvo dobro ekipi sa severa, a Peterson ne moze sve sam. Ovogodišnja FA pijaca nije mnogo dobra što se tiče pozicije QB, stoga Minesota mora utehu da pronadje u vidu ovog mladog QB, koji je svoj tim doveo do pobede protiv favorizovanog Bejlora u finalu Fiesta Bowl-a.


9 -  Buffalo  - Buffalo Bills - Greg Robinson, OL

Kao i mnogo timova Billsi imaju problema sa ofanzinom linijom, stoga bi Robinson bio pravo rešenje. Na ovoj poziciji ne isklučujem mogućnost da Buffalo uzme sejftija, jer je jedan od najboljih u ligi Jairus Byrd slobodan igrač na kraju sezone, a ne verujem da će imati veliku želju da ostane veran Billsima.


10 -  Detroit  - Detroit Lions - Darqueze Dennard, CB

Ovaj igrač je pokazao da se na njega može ozbiljno računati, ako Lionsi ne odluče da im je traženje novog WR potrebnije od popunjavanja rupa u odbrani Dennard je pravo rešenje.


11 -  Tennessee  - Tennessee Titans - Hasean Clinton-Dix, S

Tenesi bi sa ovim igračom mogao da popravi iovako već solidnu odbranu.

12 -  NYG  - New York Giants - CJ Mosley, ILB



Odbrana Giantsa nije više ono što je bila, a draftovanjem CJ-a Giantsi bi mogli da imaju šansu da se vrate tamo gde su nekad bili.


13 -  :STL:  - St. Louis Rams - Sammy Watkins, WR

Sammy možda svojim igračkim kvalitetom zaslužuje da se nadje u TOP 5, ali kakva je situacija Ramsi bi mogli da imaju ubojiti tandem (Austin - Watkins) za godine koje dolaze.


14 -  Chicago  - Chicago Bears - RaShede Hageman, DT

Taman što su zapušili rupe u napdau počelo je da curi sa druge strane. Nekada jedna od najboljih odgrana lige počela je da bude slabiji deo tima, medjutim nije još ništa izgubljeno. Ostaje samo ne doumica da li će Chicago želeti da uzme nekogo iz defanzivne linije ili LB.


15 -  Pittsburgh  - Pittsburgh Steelers - Mike Evans, WR

Odsustvo Mike-a Wallace-a se mora nadomestiti. Jerricho Cotchery je obavljao ulogu u 2013, ali pošto je on već zašao u godine sveža krv bi mnogo značila za Big Ben-a.


16 -  Baltimore  - Baltimore Ravens - Cameron Erving, OL

Ravensi su ove godine platili cenu za to što su preplatili Flacco-a, ali sad šta je tu je moraju da se okrenu ka napred. Ofanzivan linija je bila loša blago rečeno u 2013 tako da to mora bidi prvi prioritet za ljude iz Baltimora.
*(nije još utvrdjeno ko će biti 16. pik jer Dallas i Baltimore imaju isti skor i isti Schedule strength)


17 -  Dallas  - Dallas Cowboys - Trent Murphy, DE/OLB

Romo i družina ni ove godine nisu ušli o play off. Njihov najveći problem, iako oni to neće da priznaju je upravo Romo, ali pošto su čvrsto odlučili da im on bude QB onda se mogu okrenuti ka odbrane, uz DeMarcus-a Ware-a sa jedne i Trent-a Murphy-a sa druge ova odbrana bi ulivala stah u kosti svakog QB koji se sa njom suoči.


18 -  NYJ  - New York Jets - Marqise Lee, WR

Jetsi su postigli mnogo bolji rezultat nego što se od njih očekivalo, mada ne znam koliko im je to dobra donelog. Usvako slučaju Rex Ryan mora pronaći nekog kome će Geno Smith bacati loptu, a idealno rešenje bi mogao da predstavlja najbolji WR iz 2012 Marqise Lee.


19 -  Miami  - Miami Dolphins - Taylor Lewan, OL

Miami je u 2013 imao najgoru OL, oni već imaju solidan tim ali su im OL i RB hitno potrebni. Ne isključujem mogućnost da naprave neki trejd sa budućim pikovima kako bi imali 2 u 1. rundi.


20 -  Arizona  - Arizona Cardinals - Shayne Skov, ILB

Ako se odluče da zadrže Mendenhall-a, Skov bi bio pravi izbor da se poboljša ionako već veoma dobra odbrana tima iz Arizone.


21 -  GreenBay  - Green Bay Packers - Justin Gilbert, CB

Nije tajna da je odbrana Green Bay-a slabiji deo tim već godinama, tako da bi poboljšanje secondary-a bio pun pogodak.


22 -  Philadelphia - Philadelphia Eagles - Vic Beasley, OLB/DE

Eaglesi su konačno shvatili da Vick ne zaslužuje da bude startni QB, i to ih je dovelo do play offa. Njihovi prioriteti na ovom draftu će biti dovodjenje S jer su imali najgoru odbranu protiv pasa u ligi, medjutim na ovj poziciji nema kvalitetnih igrača u ovoj generraciju, tako da će sejftija morati da pronadju na FA pijaci, a na draftu bi mogli da uzmu Vic Beasley-a koji bi samo upotpunio pass rush Filadelfije.


23 -  Kansas  - Kansas City Chiefs - Brandin Cooks, WR

Alex-u Smith-u je potreban još jedan WR pored D Bowe-a, a tu ulogu bi mogao da dobije najbolji WR po statistikama ove sezone Brandin Cooks.


24 -  Cinncinati - Cincinnati Bengals - Ifo Ekpre-Olomu, CB

Nakon što su na predhodnom draftu upotpunili napad, dovodjenje CB na ovom bi samo ojačalo već veoma dobru odbranu Bengalsa, ali ne isključujem mogućnost da Bengalsi trejduju ovaj pik, za neki narednih godina.
-----------------------------------------------------------------
Kao što rekoh na početku nisu sve pozicije još poznate ali to ne menja u tolikoj meri raspet
-----------------------------------------------------------------

25 -  :SD:  - San Diego Chargers - Anthony Barr, OLB

Prošle godine su dobeli Manti Teo-a, tako da bi sa Barr-om upotbunili liniju LB.


26 -  Cleveland  (from  Indianapolis ) - Cleveland Browns - Ka'Deem Carey, RB

Klivland bi draftovanjem RB zaokruzio svoj napad. Kako su već draftovali QB-a, dobar RB kao što je Carey bi makar malo skrenuo pažnju sa Josh-a Gordona.


27 -  NewOrleans - New Orleans Sanits - Kelvin Benjamin, WR

Možda je čudno da Saintsi draftuju WR pored postojećih kadrova, ali Colston(30), Moore(30) i Meachem(29) nisu više mladići tako da bi sveža krv pomogla Brees-u i rasteretila Graham-a.


28 -  Carolina - Carolina Panthers - Lache Seastrunk, RB

Ovde je dilema, pošto ni DeAngelo Williams a ni Steve Smith ne postaju mladji, postavlja se pitanje da li će Carolina draftovati RB oli WR. Ako se odluče za trkača Lache Seastrunk će biti pravo rešenje.


29 -  SanFrancisco - San Francisco 49ers - Allen Robinson, WR

Boldin i Mario Manningham su slobodni na kraju sezone, tako da bi 49ers-i mogli da upare Robinsona sa Crabtree-om.


30 -  Denver  - Denver Broncos - Louis Nix, DT

Denver je sredio svoj napad, a odbrana iako možda slabiji deo ekipe nije nimalo slaba. Louis Nix III bi poboljšao možda najslabiji deo tima a to je defanzivna linija.


31 -  NewEngland - New England Patriots - Jace Amaro, TE

Pre samo godinu dana imali su najjači tandem TE možda i u istoriji ovog sporta, ali kao što svi znamo Aaron-a Hernandeza više nećemo gledati u NFL a Gronk ima čestih problema sa povredama, Tako da bi Jace Amaro bio Jackpot za Brady-a i družinu.


32 -  Seattle - Seattle Seahawks - Eric Ebron, TE

Kada su prošle godine draftovali Wilsona, čelnici Sijetla sigurno nisu bili svesni kakav je to pogodak ustvari bio. Dovodjenjem TE taj napad bi bio potpun, a sa onakvom odbrano kakvu imaju Sijetl može dominirati NFL-om narednih nekoliko godina.




E pa to je to, za nekih 2-3 nedelje ću osvežiti ovu listu.
Nadam se da vam se dopada i slobodno ostavite svoje kritike u komentarima. Very Happy

2mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 19:45

Zver

Zver
VIP
VIP

Nema teorije da Giantsi draftuju LB u prvoj rundi. To je sve što mogu da kažem.



...Sa Vajominškog Univerziteta

3mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 19:46

Freak

Freak
VIP
VIP

Po kojim kalkulacijama u SB idu Patriote a ne Denver???



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

4mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 19:54

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

FdS ::Nema teorije da Giantsi draftuju LB u prvoj rundi. To je sve što mogu da kažem.

šta ti predlažeš koju poziciju, moram prizanti da nisam detaljno pratio giantse ove godine ali njihov napad je potpun (sd sto ne igra na vrhuncu to je druga prica), d line je dobara, e sad tu su lb i secondary

5mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 19:55

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

Freak ::Po kojim kalkulacijama u SB idu Patriote a ne Denver???

po toj teoriji sto manning u zivotu nije odigrao dobru utakmicu po hladnoci, a denver je medj planinama. a brejdiju je to prirodna staniste Very Happy
a i nije bitno ovo je mock draft a ne prediction ko osvaja SB, kao sto sam napisao to ne menja toliko stvari

6mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:10

Zver

Zver
VIP
VIP

igor96 ::
FdS ::Nema teorije da Giantsi draftuju LB u prvoj rundi. To je sve što mogu da kažem.

šta ti predlažeš koju poziciju, moram prizanti da nisam detaljno pratio giantse ove godine ali njihov napad je potpun (sd sto ne igra na vrhuncu to je druga prica), d line je dobara, e sad tu su lb i secondary

pass rusher ako se ne postigne dogovor sa Tuck-om. Ukoliko se izdogovaramo sa Tuck-om onda neki CB. Ne znam ljude poimenice pošto ne pratim College Football. Lik kojeg si ti spomenu je ILB ( bar tako piše ). Našoj 4-3 odbrani ne trebaju ILB. Imamo Beason-a koji je sve to sjajno pokrpio na poziciji MLB u 4-3.
Ukoliko i bude neki nominalni LB to će biti 3-4 OLB pass rusher kod kojeg može da se napravi tranzicija na 4-3 DE.



...Sa Vajominškog Univerziteta

7mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:12

Zver

Zver
VIP
VIP

Još nešto.

Moje mišljenje je da Hjuston uzima Clowney-a. U paru sa J.J.-em to će biti genocid nad protivničkim kvorterbekovima a za QB-a će probati da se snađu na drugoj strani.



...Sa Vajominškog Univerziteta

8mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:14

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

FdS ::
igor96 ::
FdS ::Nema teorije da Giantsi draftuju LB u prvoj rundi. To je sve što mogu da kažem.

šta ti predlažeš koju poziciju, moram prizanti da nisam detaljno pratio giantse ove godine ali njihov napad je potpun (sd sto ne igra na vrhuncu to je druga prica), d line je dobara, e sad tu su lb i secondary

pass rusher ako se ne postigne dogovor sa Tuck-om. Ukoliko se izdogovaramo sa Tuck-om onda neki CB. Ne znam ljude poimenice pošto ne pratim College Football. Lik kojeg si ti spomenu je ILB ( bar tako piše ). Našoj 4-3 odbrani ne trebaju ILB. Imamo Beason-a koji je sve to sjajno pokrpio na poziciji MLB u 4-3.
Ukoliko i bude neki nominalni LB to će biti 3-4 OLB pass rusher kod kojeg može da se napravi tranzicija na 4-3 DE.

znaci ja kada sam sastavljao ovaj draft prvo sam detaljno proverio koje su potrebe svake ekipe, i kod giantsa sam video da svugde pise da im treba lb.

9mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:16

Zver

Zver
VIP
VIP

Ma verujem da nisi pisao napamet, uopšte to ne tvrdim. Ja ti govorim svoja neka razmišljanja bazirana na onome što sam odgledao ( a gledao sam sve utakmice Giantsa ).



Poslednji izmenio FdS dana Pon 06 Jan 2014, 20:17, izmenjeno ukupno 1 puta



...Sa Vajominškog Univerziteta

10mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:17

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

i sad sam proverio Beason je FA na kraju godine

11mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:20

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

kada budem radio sl mock, konsultovacu se sa tobom, cenim svacije misljenje pogotovo ako je upucen

12mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:22

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

e pricacemo za 15 min na pm, moram sad da odigram jedan madden, da podelimo utiske oko svega Very Happy

13mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:22

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

5 - Oakland Raiders - Tajh Boyd, QB
25 - San Diego Chargers - Anthony Barr, OLB

ovo nema teorije da bude ni u najvecim snovima Boyda niti Bojsa

Boyd ce pevati ako bude u drugoj rundi a Barr je sigurno u top pet




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

mock diskusija 2014 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

14mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:23

Zver

Zver
VIP
VIP

Ooops... taj mali detalj mi je promakao ali svejedno, Giantsi ne draftuju LB u prvoj rundi drafta. Very Happy

ma bre nisam ja upućen. Ovo nešto malo što pratim to pratim za Giantse, za ostalo možeš da priupitaš slučajnog prolaznika na ulici sa podjednakim efektom kao i mene.



...Sa Vajominškog Univerziteta

15mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:24

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Freak ::Po kojim kalkulacijama u SB idu Patriote a ne Denver???

zato sto denver ima pussy kvoterbeka pa ce vec ispasti od bojsa




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

mock diskusija 2014 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

16mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:24

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

NYG ce ici na OT 100%




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

mock diskusija 2014 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

17mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:26

Zver

Zver
VIP
VIP

dr.dule ::NYG ce ici na OT 100%

Moguće, čak i vrlo verovatno, ukoliko se produži Tuck. Ukoliko se ne produži Tuck, dajem prednost nekom 4-3 DE



...Sa Vajominškog Univerziteta

18mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:26

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

vidi diskusije ovdje



STANE VAS SVE PRATI

19mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:27

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

e ovako neka mi svako posalje na pm sa kojim se konkretno pikom ne slaze, i sta misli da ce biti Very Happy

20mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:28

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ono sto se nudi od DE43 i LOT mi je sigurnija varijanta za ovu drugu poziciju sa no.12




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

mock diskusija 2014 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

21mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:30

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

FdS ::Još nešto.

Moje mišljenje je da Hjuston uzima Clowney-a. U paru sa J.J.-em to će biti genocid nad protivničkim kvorterbekovima a za QB-a će probati da se snađu na drugoj strani.

zavisi od toga kog ce OBrajen uzeti za DC. nisam siguran da Clowney dobar za 34D ako dodje Romeo u Hjuston.
meni je cak sada realna mogucnost da Hjuston napusti no.1 poziciju pre svega zbog salary cap-a koji nije na njihovoj strani.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

mock diskusija 2014 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

22mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:31

Zver

Zver
VIP
VIP

dr.dule ::ono sto se nudi od DE43 i LOT mi je sigurnija varijanta za ovu drugu poziciju sa no.12

tu si ti u prednosti pošto si mnogo upućeniji u ponudu. Ja mogu samo da analiziram naš roster, iskazujem želje i glasno razmišljam.  Very Happy 



...Sa Vajominškog Univerziteta

23mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:32

Monta Ellis #8

Monta Ellis #8
NFL Star
NFL Star

Ne verujem da ce  Tennessee da izaberu sejftija u prvoj rundi...

24mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:37

Zver

Zver
VIP
VIP

Da ne zaboravimo da se lako može desiti da nama bude potreban i RB. Za Davida Wilsona se ne zna da li će biti spreman sledeće sezone jer ona stvar kod njega sa vratnim pršljenovima izgleda nije nimalo naivna. Michael Cox nije pokazao apsolutno ništa dok je Andre Brown solidno pokrpio nakon što se vratio iz povrede ali definitivno treba još neko.



...Sa Vajominškog Univerziteta

25mock diskusija 2014 Empty Re: mock diskusija 2014 Pon 06 Jan 2014, 20:43

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Monta Ellis #8 ::Ne verujem da ce  Tennessee da izaberu sejftija u prvoj rundi...

cisto sumnjam da bi im trebao jos jedan FS pored Griffina a opet pomenuti decko ima fizikalije da bi mozda mogao biti i SS.
ali Trevor Knight je napunio Bamu na bolu tako da jos vise sumnjam u Sabanove igrace.

naravno za ovog momka mozda bude zainteresovan JJ a onda znamo da je matori spreman na sve.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

mock diskusija 2014 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 40]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu