NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2014 - Brazil

+21
Mos Def
penban
El Jefe runs San Diego
SymphonyX
viking
Srbistuta
Danijel Lg
Freak
Ljuba90
Raising Arizona
Sirko
black & silver
Zona do trona
Zver
Miki HOF
dr.dule
Vlado997
kb8
Kovac
Cenci D
Peyton Manning
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 38  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 38]

151FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Pet 06 Jun 2014, 23:08

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

solidna utakmica, cak se moze reci i dobra igraca Srbije mada niko nije zadovoljan porazom
posle ovoga meca se vidi da drulovic nema hrabrosti, posebno u vezi izmena a ne zna ni da se vrati pri negativnom rezultatu, volio bih da ne ostane selektor.

petrovic me pozitivno iznenadio, dok je mitrovic ocajno odigrao. nedostatak kvalitetnog spica ce nam i dalje biti problem. pri kraju ga je zamenio jos gorim djordjevicem koji kako god igrao u klubu u reprezentaciji nista nije pokazao, uz to ne znam na osnovu cega se toliko daje gudelju sansa u najboljem slucaju je prosecan igrac.
steta sto lazovic nije dobio sansu i sto je mrdja malo vremena proveo u igri. markovic je bio najbolji igrac kod nas sigurno dok je najveci krivac kod onoga gola ivanovic.



FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Potpis

152FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 04:05

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Pokidao Rojs ligamente...au pm

vala krivo mi je sto ga je ovo zadesilo iz vise razloga, a ponajvise sto je ovo bila poslednja njihova prijateljska tekma pred pocetak SP.

153FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 08:08

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Mitrogol je dobio svaki vazdusni duel i gotovo posle svakog "deganziranja" je spustao loptu nasiima.
Nije lik Mesi, ne znam sta ocekujes od njega ali bio je prisutan na utakmici.
Tadic me je razocarao.
Kolara i Bane trta standarno kanalisu kada igraju za reprezentaciju.
Isto je bilo i sa Staneklom, igraci koji su vazni srafovi u svojim klubovima ali nikako nisu lideri vec igraci zadatka i cao.
Za njih sam prestao da se razocaravam.

154FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 08:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Spartacus ::Pokidao Rojs ligamente...au pm

vala krivo mi je sto ga je ovo zadesilo iz vise razloga, a ponajvise sto je ovo bila poslednja njihova prijateljska tekma pred pocetak SP.
koliko vrhunski igraca nece igrati...steta

http://nfl.com/

155FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 10:30

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Srbistuta ::Mitrogol je dobio svaki vazdusni duel i gotovo posle svakog "deganziranja" je spustao loptu nasiima.
Nije lik Mesi, ne znam sta ocekujes od njega ali bio je prisutan na utakmici.

brate ja znam da mi nemamo super napadaca i to je u redu. ali isto tako nisam za to da neko bude ni rezervni napadac ako mu je jedina prednost skok igra, ruku na srce veci je od svih brazilaca
pratim ga odavno i svaki mec u reprezentaciji dobije neku upotrebljivu loptu, on kao nesto da dribla spetlja se i unisti nas

krivo mi je sto mrdja nije dobio vecu minutazu, a trebalo je probati i sa nekim drugim napadacima pred pocetak kvalifikacija



FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Potpis

156FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 14:27

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Podlegao sam tviteru, propustice SP ali bice spreman za pocetak sledece sezone.6-7 nedelja pauze i srecom po njega nije pokidao ligamente koliko sam razumeo.

157FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 14:46

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Steelers ::
Srbistuta ::Mitrogol je dobio svaki vazdusni duel i gotovo posle svakog "deganziranja" je spustao loptu nasiima.
Nije lik Mesi, ne znam sta ocekujes od njega ali bio je prisutan na utakmici.

brate ja znam da mi nemamo super napadaca i to je u redu. ali isto tako nisam za to da neko bude ni rezervni napadac ako mu je jedina prednost skok igra, ruku na srce veci je od svih brazilaca
pratim ga odavno i svaki mec u reprezentaciji dobije neku upotrebljivu loptu, on kao nesto da dribla spetlja se i unisti nas

krivo mi je sto mrdja nije dobio vecu minutazu, a trebalo je probati i sa nekim drugim napadacima pred pocetak kvalifikacija
Mrdja?!
lolo
Mitrogol je trenutno najbolje sto imamo u napadu.

158FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 15:15

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Mitrovica treba forsirati da se dobro uštosi... Kakav bre Mrdja?!
Mitrovic je potencijal, bice on ono što mi nemamo vec mnogo godina, a to je napadač.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

159FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 15:32

penban

penban
Moderator
Moderator

Robert De Niro ::Mitrovica treba forsirati da se dobro uštosi... Kakav bre Mrdja?!
Mitrovic je potencijal, bice on ono što mi nemamo vec mnogo godina, a to je napadač.

+1



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

160FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 17:30

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

kako ste vi prema klubovima opredeljeni pa to je nenormalno, mrdja je tri puta bolji napadac nego sto ce mitroPROMASAJ ikad biti



FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Potpis

161FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 17:42

penban

penban
Moderator
Moderator

Klubovi na stranu, Mrdja je stariji od Mitrovica (10 godina cak). Drugo, Mrdja van nase lige nije nista pokazao (imao je i problema sa povredama). Ne kazem da Mrdja ne treba da bude u reprezentaciji, ali Mitrovic, Markovic, Lazovic, Jojic... oni su buducnost i ti momci treba da igraju.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

162FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 17:43

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Steelers ::kako ste vi prema klubovima opredeljeni pa to je nenormalno, mrdja je tri puta bolji napadac nego sto ce mitroPROMASAJ ikad biti
 uzas 



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

163FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 17:48

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

penban ::Klubovi na stranu, Mrdja je stariji od Mitrovica (10 godina cak). Drugo, Mrdja van nase lige nije nista pokazao (imao je i problema sa povredama). Ne kazem da Mrdja ne treba da bude u reprezentaciji, ali Mitrovic, Markovic, Lazovic, Jojic... oni su buducnost i ti momci treba da igraju.

nemam predrasude ni prema jednom od njih. markovic, lazovic, jojic imaju potencijala i oni ga vec sada pokazuju. mitrovic medjutim, makar za sada ne zasluzuje da bude u prvom timu najmanje. spetlja se, uspori i unisti nam napad. on je mozda ok u svom timu, tu ga ne pratim i ne mogu da kazem nista, ali zato pratim otkad je usao u reprezentaciju i siguran sam da najmanje jos 2-3 godine igrac kakav je on ne treba nam bude prvi izbor na toj poziciji



FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Potpis

164FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 17:52

penban

penban
Moderator
Moderator

Mitrovic ima 19 godina i za A slekciju je nastupio cini mi se 5 puta (na wiki pise 3, ali mislim da je vise). Premali je to uzorak.

Inace u Anderlehtu ove godine je na 32 utakmice dao 16 golova.

Mi dugo nismo imali napadaca u reperzentaciji, ovaj momak to moze biti.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

165FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 17:53

Sirko

Sirko
VIP
VIP

a sto mu ne dati sansu? kako ce postati igrac ako ne dobije sansu?
rano je jos za sve procene dal je za repku ili ne... Dati mu posteno sansu i to je to. Mozda dobijemo napadaca za narednih 10 godina



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

166FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 17:56

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

poenta je da reprezentaciji trebaju gotovi igraci, nije ovo klub da stvara nove i daje sansu, zna se ciji je to posao, ako i kad se on u klubu razviju neka igra za reprezentaciju i daje golove, na kraju krajeva to je i poenta nacionalnog tima da igraju najbolji kako bi drzava napravila uspeh



FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Potpis

167FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 18:00

penban

penban
Moderator
Moderator

Pa covek je dao 16 golova za belgijski tim... mislim da je to dovoljna preporuka
plus ovo nisu takmicarske utakmice, pa momka treba istrpeti

Mislim da je ova generacija jako talentovana i da uz pravu selekciju i vodjenje moze lagano da se plasira na Euro i tamo napravi rezultat.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

168FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 18:06

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

penban ::Pa covek je dao 16 golova za belgijski tim... mislim da je to dovoljna preporuka
plus ovo nisu takmicarske utakmice, pa momka treba istrpeti

Mislim da je ova generacija jako talentovana i da uz pravu selekciju i vodjenje moze lagano da se plasira na Euro i tamo napravi rezultat.

pa ok slazem se, pokazao se tamo dobio sansu videlo se da ne valja i potraga za sledecim pre pocetka ciklusa, a njemu opet dati sansu na nekim nebitnim mecevima pa nek puni iskustvo za neku buducnost

vazan je dobar selektor koji ce vratiti kult reprezentacije koji mi nemamo od antica a ne razni strucnjaci koji igraju football manager sa mladim igracima i nadaju se filmskom uspehu



FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Potpis

169FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 18:07

Sirko

Sirko
VIP
VIP

videlo se da ne valja? Na osnovu jedne, dve, tri tekme?
s tim strpljenjem, dogodine i ja mozda dobijem šansu u repki



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

170FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 18:14

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Robert De Niro ::videlo se da ne valja? Na osnovu jedne, dve, tri tekme?
s tim strpljenjem, dogodine i ja mozda dobijem šansu u repki

pokazale su se itekako njegove sposobnosti u napadu i sta su mu mane, pa cak i njegovo kao najbolje oruzje glava pa si video juce kako je otisla lopta
i dalje ne shvatas poentu, niko ne kaze da mu se ne da sansa i dalje, ali isto tako nije za prvi izbor na toj poziciji

ako tako gledamo ne znam zasto onda zigic ne igra, ne vidim da je ovaj bolji u icemu od njega, zigic cak zna i da sutne
ono sto zameram mihajlovicu je to nerezonsko podmladjivanje 100% tima kako niko normalan ne radi. upravo se ti mladi igraci postepeno uce zajedno sa starijima i sticu iskustvo u raznim mecevima a ne sav teret na njih da se prebaci



FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Potpis

171FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Sub 07 Jun 2014, 18:31

Sirko

Sirko
VIP
VIP

nemam snage, idem u Knićanin na seosku slavu



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

172FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Ned 08 Jun 2014, 12:26

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Robert De Niro ::nemam snage, idem u Knićanin na seosku slavu
 Cool 

ja sam izuzetno klupski orijentisan ali ni jedan reprezentativac nam ne igra u Arsenalu Sad

173FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Ned 08 Jun 2014, 16:01

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 14022226911503

http://nfl.com/

174FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Pon 09 Jun 2014, 02:05

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Francuzi osmica,a?

175FIFA World Cup 2014 - Brazil - Page 7 Empty Re: FIFA World Cup 2014 - Brazil Pon 09 Jun 2014, 14:31

penban

penban
Moderator
Moderator



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 38]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 38  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu