NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Kansas City Chiefs

Kansas City Chiefs

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Ići dole  Poruka [Strana 30 od 30]

726Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Ned 27 Okt 2019, 07:28

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Sve sem pobede u ovakvoj situaciji su debeli izgovori i neuspeh

727Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Ned 27 Okt 2019, 08:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Sirko ::Nisam tako siguran...
Cime da vas dobiju? Matt Moore i sakata odbrana.
Izgubili su par meceva i sa Mahomesom, a ne ovako

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

728Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Ned 27 Okt 2019, 09:58

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Napad ce jos i funkcionisati, napravice Read akcije za Moora.
Bez Jonesa i Clarka izostace pritisak na AR, koji ce iskoristiti vreme koje bude imao za pas. Isto tako, bez Fischera je OL blago receno prosecna, a Moore nije mobilan, pa bi trebao i koji sack da se desi od strane brothers Smitha. Eto, tako ja to zamisljam ovog jutra 😂

729Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Ned 27 Okt 2019, 14:21

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Junacki se poteglo na hendikepe, sve do 9.5 Popcorn

730Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Ned 27 Okt 2019, 16:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Mahomes se verovatno vraca u week 10

731Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 28 Okt 2019, 09:36

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Tanko će ovi kenjat s vakom obranom kad se krene za sve klikere...

Kansas City Chiefs - Page 30 14523112

732Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 28 Okt 2019, 12:18

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Mnogo su bolji bili nego sto sam ocekivao.
Mirisalo sve na blowout, a opet odigrali (napad prvenstveno) dobar mec.

733Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 28 Okt 2019, 12:21

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Jbg KC fali najbolji ofanzivni igrac, I 3 najbolja defanzivna...I jos par startera u napadu...

Oni su jedina ekipa koja kada bude kompletna ima sta da trazi protiv NEP-a...I to ne zato sto je NEP premocan (jer im je napad prosecan) vec zato sto je ostatak AFC plac...

Rejvensi mogu da budu zajebani ali samo ako ne udju u zaostatak...I to je to...

734Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 28 Okt 2019, 12:25

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
I prosle godine je bilo manje - vise tako, sreca pa su NE i KC igrali 2 epska meca. I ove ce biti vatromet.

735Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 28 Okt 2019, 12:40

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Sinoć presudio fumble Shady-a, moglo je otići u drugom smeru.

Taktika da blitzuju Rodgersa u skoro 50% snapova palila u početku, kasnije platili ceh takve igre.
Što se ofanzive tiče, pokazalo se da u ovakvom sistemu svaki kvoterbek može da odigra dobro, ali se jasno videla razlika u klasi između Mahomesa i Moora. Ako im se vrati par startera za week 9, očekujem da mogu dobiti Vikingse

736Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 04 Nov 2019, 13:10

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ovaj Hill je brži od metka majkemi...

737Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 04 Nov 2019, 13:35

Blento

Blento
VIP
VIP
ali kako je lagano stigao onog svog RB koji šprinta, samo dušu što ne ispusti, još ga po dupetu potapšo funny
Ko da gledam juga koji vozi svoju punu brzinu koji štrokće melje, samo što se ne raspadne a iza njega lagano stiže ferari s pola snage Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

738Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 04 Nov 2019, 13:41

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa da, zato i velim, preteko kompletan secondary Vikesa, dostigo svog čo'eka i još malo usporio...

Išo je 36.4km/h ladno...

739Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Uto 05 Nov 2019, 17:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Nadrealno je brz, a plus je sjajan WR, nije samo speedster i deep threat.
Drago mi je sto nije suspendovan, mozda je budala, al ga je zabavno gledati.

740Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Sre 06 Nov 2019, 08:32

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Zabavna budala...

Ne kao Damir

741Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 11 Nov 2019, 09:58

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ovima počeo visit i PO lagano, džabe im i MVP i svi napadi svijeta kad nisu u stanju čuvat ni barske stolice...

Dulo već trlja ruke i sprema ofenzivu na Streloglav u Week13...

742Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 11 Nov 2019, 10:13

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Neverovatno sta su uradili..da dozvole Tanehilu da onako predje teren, pa onda se i tu vratili, al K promasio.
Dzabe Mahomes i par olimpijski brzih WR

743Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 11 Nov 2019, 10:20

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Ulaze u PO, ali neće se ovi najesti leba protiv NE sa ovakvom odbranom, čini se da Baltimor ima jedini iole neke šanse da ugrozi ulazak patriota u SB.

744Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 11 Nov 2019, 10:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Odbrana kao da je bila malo bolja dok Mahomes nije igrao, sad valjda racunali on ce sve sam

745Kansas City Chiefs - Page 30 Empty Re: Kansas City Chiefs taj Pon 11 Nov 2019, 14:02

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Covjek ne moze nikad da bude nacisto sa Titansima. Oni su vjerovatno jedini tim za koji me ne bi iznenadilo da dobije Patse, a da onda izgubi od Dolphinsa.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 30 od 30]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu