NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC North » Chicago Bears

Chicago Bears

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Ići dole  Poruka [Strana 26 od 26]

626 Re: Chicago Bears taj Uto 11 Sep 2018, 20:57

SymphonyX

Veteran
Veteran

627 Re: Chicago Bears taj Uto 11 Sep 2018, 22:12

mardok

NFL Star
NFL Star
Fotosop, nije Mic Truba.

628 Re: Chicago Bears taj Uto 11 Sep 2018, 23:55

SymphonyX

Veteran
Veteran
Ovo je vatikanska zavjera protiv Bearsa.

629 Re: Chicago Bears taj Čet 13 Sep 2018, 09:39

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Pogledajte kako Skip histeriše dok priča o onom tačdaunu Cobba. Very Happy
Mada ima istine u tome, dosta nejasan playcalling u odbrani.

630 Re: Chicago Bears taj Uto 18 Sep 2018, 09:02

Peyton Manning

Admin
Admin
Odbrana se ne zeza.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

631 Re: Chicago Bears taj Uto 18 Sep 2018, 09:37

kb8

Moderator
Moderator
Ma sve to fino, al di nestade White, šta nije on sad zdrav i trebo bi neki qratz i napravit na terenu?

632 Re: Chicago Bears taj Sre 19 Sep 2018, 21:11

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Pazite raspored Bearsa-gostuju Arizoni, Bafalu i Majamiju, a čekaju Patriote, Jetse, Tampu i Lionse. Tek nakon toga im sledi par težih mečeva. Iako sam neki dan napisao da ih još uvek ne vidim kao PO tim , mogli bi se uvući...

633 Re: Chicago Bears taj Uto 02 Okt 2018, 10:25

kb8

Moderator
Moderator
In a weird scheduling quirk, the Bears have four games in a row against the AFC East after their bye. The good news is the AFC East stinks, and the one tough game against the Patriots is in Chicago. I’m not expecting the Bears to win all four, but it’s not entirely crazy either.

Kad te krene, onda te sere...

634 Re: Chicago Bears taj Uto 02 Okt 2018, 11:10

Wild Raven

VIP
VIP
Mogao bi Truba ovde jedan holdout da započne. Nema smisla posle onakve partije da igra na ruki ugovoru.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

635 Re: Chicago Bears taj Uto 02 Okt 2018, 11:12

Peyton Manning

Admin
Admin
@Wild Raven ::Mogao bi Truba ovde jedan holdout da započne. Nema smisla posle onakve partije da igra na ruki ugovoru.
Jao sto bih voleo da te vidim da imas neki vanserijski talenat, plus da si se namucio zesce da dodjes do toga od 5. godine , plus ti visi invaliditet iznad glave i CTE, dal bi sedeo i zadovoljio se platom koju zaradi malo bolji advokat u USA Very Happy

636 Re: Chicago Bears taj Uto 02 Okt 2018, 11:18

kb8

Moderator
Moderator
Opet ću reći, niko ga nije tjero da bude football igrač, ladno u piljaru brate i pomalo...

637 Re: Chicago Bears taj Uto 02 Okt 2018, 11:19

Peyton Manning

Admin
Admin
@kb8 ::Opet ću reći, niko ga nije tjero da bude football igrač, ladno u piljaru brate i pomalo...
Zasto bi isao u piljaru kad moze vise od toga? Po toj logici zasto se i jedan radnik na svetu zali na svoju platu...

638 Re: Chicago Bears taj Uto 02 Okt 2018, 11:21

Steelers

Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::
@kb8 ::Opet ću reći, niko ga nije tjero da bude football igrač, ladno u piljaru brate i pomalo...
Zasto bi isao u piljaru kad moze vise od toga? Po toj logici zasto se i jedan radnik na svetu zali na svoju platu...
cuveni borac za prava igraca, NFLPA bi te angazovao tokom lockouta za 3 god Very Happy

meni je zao Dzerija Dzounsa, Roberta Krafta i ostalih, ostace ljudi bez icega

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

639 Re: Chicago Bears taj Uto 02 Okt 2018, 11:25

Peyton Manning

Admin
Admin
@Steelers ::
cuveni borac za prava igraca, NFLPA bi te angazovao tokom lockouta za 3 god Very Happy
Ne sporim ja da oni traze previse, da su bahati itd, ali to je sve ponuda-potraznja. Ako se ogranici dobit vlasnicima, onda moze i igracima. Ovako igraci svakako dobijaju mrvice, a njihova glava je u torbi i bez njih nema NFLa. Odrade holdout i tjt.
Pravo na strajk je garantovano svim radnicima na svetu, a oni su isto radnici samo drugaciji. Plus imaju pravo po ugovoru. A sto kaze Bell iz nekog razloga su oni "bad guys" a ne vlasnici milijarderi.

640 Re: Chicago Bears taj Uto 02 Okt 2018, 11:28

Steelers

Design Team
Design Team
najbolje bi bilo kad bi se naplacivao ucinak nakon sezone. ovako davanje velike svote garantovanog novca je isto preveliki rizik za bilo koji tim koji zeli da se nadmece

nego po ucinku, toliko jardi, toliko TD = odredjena cifra. svakom po zasluzi. tako bih i ja Belu dao pare za raniji ucinak, ali ko mi garantuje da ce i u buducnosti biti tako produktivan. nego sto to njima ne odgovara.

Poslednji izmenio Steelers dana Uto 02 Okt 2018, 11:32, izmenjeno ukupno 1 puta

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

641 Re: Chicago Bears taj Uto 02 Okt 2018, 11:31

Peyton Manning

Admin
Admin
@Steelers ::najbolje bi bilo kad bi se naplacivao ucinak nakon sezone. ovako davanje velike svote garantovanog novca je isto preveliki rizik za bilo koji tim koji zeli da se nadmece

nego po ucinku, toliko jardi, toliko TD = odredjena cifra. svakom po zasluzi. tako bih i ja Belu dao pare za raniji ucinak, ali ko mi garantuje da ce i u buducnosti biti tako produktivan. nego sto to njima ne odgovara.
Dobra ideja, podrzavam u ima NFLPA Very Happy

642 Re: Chicago Bears taj Uto 02 Okt 2018, 11:32

Wild Raven

VIP
VIP
@Wild Raven ::Mogao bi Truba ovde jedan holdout da započne. Nema smisla posle onakve partije da igra na ruki ugovoru.
Jao sto bih voleo da te vidim da imas neki vanserijski talenat, plus da si se namucio zesce da dodjes do toga od 5. godine , plus ti visi invaliditet iznad glave i CTE, dal bi sedeo i zadovoljio se platom koju zaradi malo bolji advokat u USA Very Happy

I ja bih voleo sve to isto....da se ne lažemo Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

643 Re: Chicago Bears taj Uto 02 Okt 2018, 11:35

kb8

Moderator
Moderator
Zasto bi isao u piljaru kad moze vise od toga? 

Pa onda nek šuti i odradi ugovor koji je potpisao do kraja... Nakon toga nek traži nešto novo ak mu ovdje ne paše...

Po toj logici zasto se i jedan radnik na svetu zali na svoju platu...

I također se svodi na ugovor koji si potpisao, samo što radnik potpisuje na neodređeno, ako je toliko sretan da dobije tu sigurnost al to je onda tema neke druge emisije (ovdje govorimo o određenim ugovorima), ako ne, potpiše na određeno i ko ga jebe, kad to odradi nek pita gazdu za veću plaću, ak ne, ide tražit dalje, nema braco moj ništa preko reda...

644 Re: Chicago Bears taj Uto 02 Okt 2018, 11:37

Peyton Manning

Admin
Admin
@Wild Raven ::

I ja bih voleo sve to isto....da se ne lažemo Very Happy
Verujem ti. I ja bih Very Happy Mislim CTE bas i ne..al ugovor moze Very Happy

645 Re: Chicago Bears taj Čet 08 Nov 2018, 13:56

kb8

Moderator
Moderator
Statsi kažu da Truba ima 0-6 skor u Diviziji a 5 tekmi do kraja sezone su upravo te prirode...

Hmmm...

646 Re: Chicago Bears taj Čet 08 Nov 2018, 23:01

SymphonyX

Veteran
Veteran

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 26 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu