NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL fantasy league 2

+14
Pohovani feniks
El Jefe runs San Diego
Danijel Lg
KPGS
Miki HOF
penban
Peyton Manning
Raising Arizona
Cenci D
zlayo
klodovik
Freak
T-Wolf
kb8
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 8]

51NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pet 14 Dec 2012, 11:40

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

odigrali su obojica za zaborav i za moju čestitku tebi evo već u petak ujutru
valjda cu biti bolje srece sljedece sezpne



STANE VAS SVE PRATI

52NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pet 14 Dec 2012, 11:54

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Danijel LG ::odigrali su obojica za zaborav i za moju čestitku tebi evo već u petak ujutru
valjda cu biti bolje srece sljedece sezpne

hahahaha zar odma krece Paytonov fazon "cestitam ti" lupanje glavom o zid ( scratch ) i slicno!?
Pa ja bih potpisao da mi TE ima 6+ poena. Jbg, RB nije odigrao nesto, ali imas gde i imas ko da te vadi. Pa protiv Kabea si se vratio iz nenormalnog minusa zato ne prihvatam tvoje cestitke do ponedeljka Very Happy

53NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pet 14 Dec 2012, 14:40

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

peni dalton uvalio 14 poena
pa i nij mnog za QB



STANE VAS SVE PRATI

54NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 01:23

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

101.26 poena od mojih pulena. Greska mi je bila sto sam ostavio Amendolu na klupi, a razmisljao sam se da ga ubacim umesto Cruza, no realno je bilo ocekivati da Cruz bude dobar...

55NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 01:46

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Odoh na spavanje sa prednoscu od 58.96 poena. Danijelu su ostali jos Austin i Bejli u produzetku protiv Steelersa, kao i Brady, Welker i Ridli protiv SF. Favorit sam, ali i dalje ne verujem da je sve gotovo. Sa Brejdijem se nikad ne zna. Nadam se da ce me ujutru docekati lepe vesti Smile

56NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 01:52

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

T-Wolf ::Odoh na spavanje sa prednoscu od 58.96 poena. Danijelu su ostali jos Austin i Bejli u produzetku protiv Steelersa, kao i Brady, Welker i Ridli protiv SF. Favorit sam, ali i dalje ne verujem da je sve gotovo. Sa Brejdijem se nikad ne zna. Nadam se da ce me ujutru docekati lepe vesti Smile

Ispravka, na spavanje idem sa 55,96 poena prednosti. To je 18+ poena po coveku. Valjda ne mogu odigrati svi tako dobro...

57NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 01:56

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

T-Wolf ::
T-Wolf ::Odoh na spavanje sa prednoscu od 58.96 poena. Danijelu su ostali jos Austin i Bejli u produzetku protiv Steelersa, kao i Brady, Welker i Ridli protiv SF. Favorit sam, ali i dalje ne verujem da je sve gotovo. Sa Brejdijem se nikad ne zna. Nadam se da ce me ujutru docekati lepe vesti Smile

Ispravka, na spavanje idem sa 55,96 poena prednosti. To je 18+ poena po coveku. Valjda ne mogu odigrati svi tako dobro...


JEl to polufinale kod vas?

58NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 08:40

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Što nismo prosli tjedan igrali protiv ovih Luzera iz Bostona, sad bi igro ovdje finale...

Ajmeeeeeee Very Happy



NFL fantasy league 2 - Page 3 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

59NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 08:48

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

kabe pokrijomo se obojica po ušima



STANE VAS SVE PRATI

60NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 08:49

Freak

Freak
VIP
VIP

Znaci Wolf je u finalu i siguran je ucesnik Lige 1 naredne sezone i ceka pobednika meca izmedju Klodija i Kuzme... Klodi je svoje odigrao i u MNF ulazi sa skoro 37p prednosti dok Kuzma ima jos CJ2K-a i Kenija Brita...



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

61NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 08:52

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Danijel LG ::kabe pokrijomo se obojica po ušima

Ma problem is no...

Protutnjali smo kroz Boston, sve drugo je nebitno Very Happy



NFL fantasy league 2 - Page 3 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

62NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 08:53

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

jeste vala



STANE VAS SVE PRATI

63NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 11:12

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Cenci ::
T-Wolf ::
T-Wolf ::Odoh na spavanje sa prednoscu od 58.96 poena. Danijelu su ostali jos Austin i Bejli u produzetku protiv Steelersa, kao i Brady, Welker i Ridli protiv SF. Favorit sam, ali i dalje ne verujem da je sve gotovo. Sa Brejdijem se nikad ne zna. Nadam se da ce me ujutru docekati lepe vesti Smile

Ispravka, na spavanje idem sa 55,96 poena prednosti. To je 18+ poena po coveku. Valjda ne mogu odigrati svi tako dobro...


JEl to polufinale kod vas?

Jeste, ovo je polufinale.


Ekspresno sam se vratio u elitu Smile Moram biti realan, imao sam malo srece (dve pobede unutar jednog poena plus su protivnici najmanje poena postigli protiv mene). Ali ceo fantazi se manje-vise zasniva na sreci, a ni moj napad uopste nije bio los (5-6 u ligi). Takodje, mislim da mi se vratilo za proslu godinu kada su moji protivnici imali postigli najvise poena protiv mene...

64NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 18:44

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Bravo bratance, sad sledece sezone opet da te deru sampioni elite da ti sipam malo Chivasa na te vucje rane Razz



 photo AZcardsscript.gif

65NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 21:36

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Freak ::Znaci Wolf je u finalu i siguran je ucesnik Lige 1 naredne sezone i ceka pobednika meca izmedju Klodija i Kuzme... Klodi je svoje odigrao i u MNF ulazi sa skoro 37p prednosti dok Kuzma ima jos CJ2K-a i Kenija Brita...


upravo to htedoh da kažem...Ko buide ovo dobio biće odluka u decimalama...! Surprised



NFL fantasy league 2 - Page 3 Img_2015

66NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 21:40

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ma zakazaće zlatnozubi nije odbranba jetsa za baciti



STANE VAS SVE PRATI

67NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Pon 17 Dec 2012, 21:42

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Danijel LG ::ma zakazaće zlatnozubi nije odbranba jetsa za baciti


Ne znam, neću da razmišljam...videću sutra kada ustanem...! Very Happy



NFL fantasy league 2 - Page 3 Img_2015

68NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Uto 18 Dec 2012, 10:50

klodovik

klodovik
VIP
VIP

T-wolf-e, naoštri se, tučemo se u finalu...! Smile
Ali ako i izgubim, neće biti strašno, idemo u prvu, a to je bitno...! albino



NFL fantasy league 2 - Page 3 Img_2015

69NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Uto 18 Dec 2012, 10:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

welcome back...

http://nfl.com/

70NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Uto 18 Dec 2012, 11:30

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Peyton Manning ::welcome back...


Shocked


Izvini, ali ja još nisam bio u prvoj...Bio je danijel, ali je ispao... Smile



NFL fantasy league 2 - Page 3 Img_2015

71NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Uto 18 Dec 2012, 11:59

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

klodovik ::
Peyton Manning ::welcome back...


Shocked


Izvini, ali ja još nisam bio u prvoj...Bio je danijel, ali je ispao... Smile
kako nisi,bio si u grupu sa mnom kad sam osvojio ligu?

http://nfl.com/

72NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Uto 18 Dec 2012, 15:38

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

klodovik ::T-wolf-e, naoštri se, tučemo se u finalu...! Smile
Ali ako i izgubim, neće biti strašno, idemo u prvu, a to je bitno...! albino

Ostrim se iako igramo samo za prestiz. Nema nikakvog opterecanje, jer je glavni cilj ispunjen Smile

73NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Uto 18 Dec 2012, 15:39

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::welcome back...

Thanks Wink radujem se povratku u elitu i novim duelima. Mada dok oni dodju ima da se nacekam Very Happy

74NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Uto 18 Dec 2012, 16:54

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Kome predajem svoju krunu od lani???

75NFL fantasy league 2 - Page 3 Empty Re: NFL fantasy league 2 Uto 18 Dec 2012, 19:49

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Peyton Manning ::
klodovik ::
Peyton Manning ::welcome back...


Shocked


Izvini, ali ja još nisam bio u prvoj...Bio je danijel, ali je ispao... Smile
kako nisi,bio si u grupu sa mnom kad sam osvojio ligu?


ipak nisam...pogrešio si. Od kako igramo NFL com lige odmah smo krenuli na dve, s tim što ste vi iz prve popunjavali slobodna mesta u drugoj...
Zato smo i igrali zajedno...! Very Happy



NFL fantasy league 2 - Page 3 Img_2015

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu