NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Denver Broncos, Kansas City Chiefs, Oakland Raiders, Los Angeles Chargers

Denver Broncos, Kansas City Chiefs, Oakland Raiders, Los Angeles Chargers

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 8]

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ne bi me čudilo da ga uzmemo takvog kljakavog i onda s IRa da fino gleda džepova punih dolara...

Denver Broncos, Kansas City Chiefs, Oakland Raiders, Los Angeles Chargers - Page 8 14523112

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pogledavši raspored, rekao bih da Poglavice ipak imaju malo lakši raspored do kraja i bez obzira na poraz od sinoć još uvijek su bliži #1 seedu...

Chiefs ( @Seattle, vs Raiders)

Bolts (vs Ravens, @Broncos)

Biće tarapana...

Denver Broncos, Kansas City Chiefs, Oakland Raiders, Los Angeles Chargers - Page 8 14523112

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ne verujem da ce LAC obe dobiti, tako da ce vrv KC ostati prvi.
Realno je nepravda sto dva tima iz iste divizije ne mogu biti bye.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Da, to mi je sranje...

Ok je da svaka divizija daje PO učesnika al onda seed bi trebao ići prema rekordu...

Ovo mi je debilizam totalni...

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Apsolutno. Ovako 5th seed ima bolji skor od bye week tima.

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
LAC-Ind AFC finale a NFC Dal-Ramsi i ja ne mogu biti zadovoljniji Cool

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ne bih ja otpisivao Chargerse za prvu poziciju. Kansas se neće naigrati u Sijetlu

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa neće al Boltsi moraju protiv Ravensa i još zadnje kolo u Planinu...

To mi je nekako teže nego što Poglavice čeka...

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Šta znam, u naletu su. Protiv Baltimora kući su favoriti, a Denver će u ovom kolu izgubiti šanse za PO, pa možda ne budu grizli, iako je divizijski duel

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
to zaboravi...u tim divizijskim u zadnjem kolu se izgine da budeš spoiler, ako već ne možeš u PO. Pa zašto je Red Rifle počasni građanin grada Bafala...

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Favoriti su oni u oba meča al protiv obrane Ravensa nikad ne znaš šta će se dogodit i onda taj odlazak u Planinu na divizijski duel, koliko god ovi bili izvan PO, pokušat će sjebat ovima sezonu kako je god moguće a imaju materijala za to napravit...

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Nema kome Kinam da baca i time je Cardzersima dosta olaksan posao ukoliko ta utakmica resava prvo mesto u Konferenciji.

Moze Sijetl da otkine KC kuci.

Moze da postoji odredjena sumnja u Chargerse zbog proslosti, ali mislim da ce tek sad da budu nalozeni protiv Gavrana i da ce da cekaju krajnji ishod u Sijetlu.

Na kraju i taj mec u Denveru mozda bude nebitan ako KC pobedi u Sijetlu. Chargersi ce sigurno gledati da odmaraju startere za WC.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu