NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Denver Broncos, Kansas City Chiefs, Oakland Raiders, San Diego Chargers

Denver Broncos, Kansas City Chiefs, Oakland Raiders, San Diego Chargers

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 6 od 7]

penban

Moderator
Moderator
bas to
sok terapija
po meni imaju vise talenta od SD, a pored toga odlicno odradjen FA period i draft

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

penban

Moderator
Moderator
Ovde mislim da ce biti ovako

1. Denver
... Dodatak Vesa kod Pejtona je od velike koristi za tim. Izgubili su Dumervila u odbrani, sto ce najvise osetiti Von Miler, jer nece imati toliko prostora za igru. Lagana divizija za ovu ekipu

2. Cifsi
... Doveli su odlicnog trenera koji ce maksimalno iskoristiti Smita i Carlsa. Odbrana solidna. Mislim da mogu ove godine da budu prijatno iznenadjenje

3. Cardzersi
... Svake godine se od njih puno ocekuje, ali oni razocaraju. Mislim da je na njima najveci pritisak mozda u celoj ligi da nesto naprave, ali mislim da nemaju dovoljno kvaliteta sa obe strane lopte

4. Rejdersi
... Sezona koju treba da potrose u rebildovanju ekipe i da se pomire da ce imati visok pik na draftu, mada mozda pozitivno iznenade, jer tamo ima dosta dobrih igraca

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

I Might Be Wrong

Rookie
Rookie
ja sam mislio da prošle sezone denver uzima titulu. videćemo. prejeben napad imaju.

black & silver

NFL Star
NFL Star
Vidim ovde Rajderse svi nešto stavljaju na 4 mjesto divizije Smile .Ovako:
1.Chiefs
2.Raiders
3.Broncos
4.Chargers
Rajdersi idu u PO kao WildCard (biće najprijatnije iznenađenje sezone :affraid:  )

dr.dule

Admin
Admin
meni KC izgleda prilicno dobro po rosteru. sada da li ce Smitic biti dobar qb je pitanje ali opet to je bila zelja debelog.
Denver tu ne moze biti nikako slabiji od ostalih.
Oakland je jos sa duhom Ala.
SD...e to je misterija.

black & silver

NFL Star
NFL Star
I meni je KC po rosteru najjači i još brko kada posloži sve kockice ima da da budu strašna ekipa.Zato sam ga stavio na No1.Smit jeste možda veliki ?.Kako će on odigrati?Ali ima dosta oružija u napadu pa se možda i snađe.Ovo za Rajderse je čisto navijački Smile  Za mazge ne znam,svi ih nešto guraju u prvi plan,imaju dobru ekipu,došao je i Ves ali mislim da je Pejtonovo vrijeme prošlo.Vidjećemo...

Danijel Lg

Admin
Admin
ne znam što svi očekuju previše od brke
ne vidim da kc ima bolji igrački korepus nego fila zadnje dve gopdine
vidjelči smo kakvo je rasulo tamo naporavio
ne kažem da nece biti ok ali treba biti oprezan

STANE VAS SVE PRATI

penban

Moderator
Moderator
Ovde cu da promenim malo

1. Kansas
2. Denver
3. LA Chargers
4. Oakland

Kansas na prvom mestu posto Denver prakticno nece imati odbranu prvih 6 ili 8 kola, a to je puno. Mada im je smesna divizija. Cenim da LA Chargers i Oakland nece preci 8 pobeda u zbiru

Miki HOF

Moderator
Moderator
Kanzas šiti?

penban

Moderator
Moderator
Aha. Mislim da Rid moze da preokrene tu fransizu. Nisu oni bili tako losi pre dve godine, kada su usli u PO. Imaju odlicnog RB i QB-a koji ne gresi puno.

Danijel Lg

Admin
Admin
ipak mislim

1.Den
2.KC
3.SD
4.Okl

STANE VAS SVE PRATI

kb8

Moderator
Moderator
Ovdje očekujem Broncose ne samo da će pojest diviziju, nego da će opet biti predstavnik AFC u SB... Sad malo pročitah koga su sve doveli u obrani i moram priznat da sve manje od SB učešća bi bilo svjetsko čudo... Ostatak divizije golo govno koliko god bi ja htio da recimo Boltsi naprave nešto...

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Složio bih se sa Kabeom. Dodao bih da očekujem veliki pad Chiefsa.

penban

Moderator
Moderator
1. Denver

Pejton nece imati sezonu kao prosle godine, ali ce opet biti ubojit. Odbrana dosta jaca na papiru, ali mislim da ce kao vreme bude prolazilo biti sve slabija zbog povreda.

2. LA Chargers

Mislim da nece ici u PO, ali da ce biti solidni

3. Kansas

Losija OL nego prosle godine. Prelako su se odrekli Dekstera Meklastera. Bowe ocajan... odbrana je dobra, ali mislim da to nije dovoljno

4. Oakland

Pre predsezone mislio sam da ce biti dosta bolji. Doveli su par zanimljivih veterana i po mom misljenju to su igraci koji jos imaju goriva u rezervoaru. Na zalost u predsezoni to nisu pokazali, a mislim da ce tako biti i u sezoni.

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
I ovde se slažemo. Very Happy

black & silver

NFL Star
NFL Star
Denver uzimaju diviziju a Kansas ode u WC vikend

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
LA Chargers

u wild cardu. Opet sa Cincy-jem Wink

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Vidim Jefe skinuo Sprolsa sa avatara... Sad

El Jefe runs San Diego

VIP
VIP
to je bio Branden Oliver Wink iste su gradje i nose isti broj Smile

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Hvala Jefe na informaciji, živio sam u zabludi da ti je Sprols na avataru. Very Happy

Sirko

VIP
VIP

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Kakva jebačka fotka...

kb8

Moderator
Moderator
— Broncos facing far more issues than uncertainty surrounding Peyton Manning
— What do Chiefs do first: pay Justin Houston, or fix wideout void?
— Are Raiders now appealing enough to recruit a dominant star?
— Tight cap will leave Chargers with some tough choices

penban

Moderator
Moderator
1. Denver

Poslednji pokušaj Pejtona da dođe do SB.

2. LA Chargers

Nekako mi deluju malo bolje od KC

3. Kansas

Konačno imaju odličnog WR, ali opet sve zavisi od Čarlsa i odbrane.

4. Oakland

Na dobrom su putu, ali još uvek je rano za njih, ali očekujem da će biti težak protivnik

Sirko

VIP
VIP
DEN 10-6
SD 10-6
KC 10-6
OAK 4-12

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu